Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lemmings

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Çok saol :)
Ya bir de Amiga'da Lemmings 3 vardı (3 Disketlik)
Onlarca komut vardı Lemming'lere verilecek. Bir de Practice modu vardı, çıkış yoktu, Lemming'leri kontrol etmeyi öğretmek için.. O oyunu bulun bana :)[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

abuzittin, 15 August 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Peki nasıl frp yasayacağım öretirmisin

[Bu mesaj Eraq tarafından 21 August 2003 14:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede wardı Lemmings ama cd'de içinde 100den fazla Dos oyunu ile baya gsl cd idi şimdi nerde bilmiourum Lemmings Paintball wardı bi de[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

lemmings muhteşem bir oyundu, pc'ye şöyl yepyeni bir sürümünü çıkarsalar ya..

dhtml lemmings ha, ilginç..

ekleme: vay be adam süper yapmış! aynı amiga lemmings! offline oynanabiliyorsa süper!

ekleme 2: çok duygulandım ya ikinci bölümü görünce, 12 yıldır hep hayalimdeydi o bölüm lemmings'le özdeşleştirdiğim, bir an hayatım geçti gözümün önünden.. :)[hline]"I love the Hong Kong style of action movies, but that only looks good for small guys. The reason why the whole style was developed over there was because those guys were very puny guys ... they had to learn a technique that small people can do that are as effective as the big guy's strength. So that's where the martial arts came from."

[Bu mesaj Sam tarafından 22 August 2003 14:44 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sam tarafından 22 August 2003 14:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben eskiden cok rahat gecerdim ama artik sifirlandi hicbisi yapamiyorum niye gecemiyorum tobe.... tricky nin ilk bolumunu bile gecemiyorum :-p[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...