Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tv makinası(yani zaga)

tellos

Öne çıkan mesajlar

Abi ne gaf ya tam imzalık,
Kimseyi kırmamı$mı$ :)[signature][hline]Antimodes52, 29 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Okan Bayülgen ise iş etiklerine her zaman saygılı, ayrıca saçmalamayan hiç bir konuğunu/izleyicisini ezmemiştir günümüze kadar.

BKZ : Okan'a açılan 6-7 hakaret davası
Yeni Yayın döneminde i$ etiğine baya bi saygılı ilk gün yayın yok. Mu ha ha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 30 Ekim 2005 03:28 tarihinde demiş ki:
TV'ye arayanları eziyor diyorsunuz ama arayanlar zaten ezik

bilmem farkettin mi, hiç erkek seyirci baglamıyorlar. nedeni bayanların ezik olması falan degil. cok heyecanlanıyorlar bol bol saçmalıyorlar ehi ehi şeklinde konuşuyorlar.

ha genelleme degil tabii bu.
Sosyal ağlarda paylaş

:)
Her showman böyle yapıyor, erkek bağlamıyorlar, kızları da itin $eyine sokuyolar.[signature][hline]Antimodes52, 29 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
Okan Bayülgen ise iş etiklerine her zaman saygılı, ayrıca saçmalamayan hiç bir konuğunu/izleyicisini ezmemiştir günümüze kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 30 Ekim 2005 13:27 tarihinde demiş ki:
said:
LathspeLL, 30 Ekim 2005 03:28 tarihinde demiş ki:
TV'ye arayanları eziyor diyorsunuz ama arayanlar zaten ezik

bilmem farkettin mi, hiç erkek seyirci baglamıyorlar. nedeni bayanların ezik olması falan degil. cok heyecanlanıyorlar bol bol saçmalıyorlar ehi ehi şeklinde konuşuyorlar.

ha genelleme degil tabii bu.

ya da sadece kadınlar arıyor bu programları. Ben -bir erkek olarak- ararmıyım, aramam. Ama arayan kızlar tanıyorum.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

Ferdi Tayfur konuktu dimi :lol:
Niahaha.[signature][hline]Antimodes52, 29 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle okan derim sahanin esprileri bana komik gelmiyo . okan bayulgenin sivri bir zekasi var . adam arayipta "ay okaan sana bayiliyorum caneem bi kere versem ? " modundaki ozellikle bayanlar ariyo direk postaliyo guzelde yapiyo erkeklerede yapiyo erkeklerede ozellikle arayipta laf sokma amacinda olanlarin agzina tikiyip yolluyo. ha mesela konuk kendini bilmezlik yaparsa oda agzinin payini aliyo mesela aptal bi kadin var o simdi asker sarkisini soyleyen bigun ay okan yolla sunu [telefonu kapat manasinda ] bisi dedi okan direk sen karisma diye oturttu yani ben adamin sivri zekasini seviyorum. ha bana gore okan bayulgenin eski skecleride igrencti o cam silicilermis otmus bokmus. ama gecen sene anlastigi adam super su avrupa yakasinda oynayan. neyse luzumsuz yere bok atmayalim lutfen hoslanmiyorsaniz hoslanmayin izlemeyin ama bok atmayin[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet
Kimi oraya koysan aynı $eyleri yapar, bazı programlar kendi kendime dü$ündüm "ben bundan daha fazlasını yaparım" diye.
Oraya çıkan ünlüler, seyirciler, Tlf'le katılan izleyiciler hepsi yarı gülme modunda olduğu için Okan ossursa gülecekler.
Laf sokma i$inde kapı$alım bile derim.
Benide milyonların önünde bayan bi izleyici arasa ve programımın formatında Laf Sokma olsa bende pekala yaparım.

$ahan'ın i$i skeç,
Günümüz Türkiyesinde olanları komedi yoluyla anlatıyor adam, Okan'ın i$inden çok $ahan'ın i$i zekâ, o skeçler gökten inmiyor.
Adamın her skeçi komik, her esprisi mütish.
Okan bi cam siliciler yaptı yerlere yattım.
İ$ ki devam ettirsin.

$ahan IN
Okan OUT[signature][hline]Antimodes52, 29 Ekim 2005 21:28 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

şahan gökbakar'da gerçekten bilgili kültürlü bi insandır. okan bayülgende öledir. ikiside saygı duyulcak insanlar, siz şahan gökbakar'ı şahsen tanımadan, yaptığı şovdan yargılamamalısınız. biliosunuz ki okan bayülgende şahan gökbakar'ı çok sever, sayar, ve ona değer verir, ikiside kültürlü ve düzgün insanlar tartışmanın anlamı yok in out die.[signature][hline][b]And after all we're only ordinary men
Sosyal ağlarda paylaş

patates baskısı kadar iğrenç, rezil, ucuz, köfte ve patates bi köşe gormedim. şahana laf attıgı için degil cidden salak bir köşe. aptal aptal iki dakika oturup düşünse anlayacagı şeyleri soruyor allahın pırasası. fatih solmaz esprileri yaklaşık bir senedir kabak tadı vermeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
m-joy, 05 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
"Acun ve Acur Kardeşliği!... Eee reytingler insanı ellinci, almışıncı yapınca böyle kolpa kavgalar, gündeme gelme çabalı sahte polemikler kaçınılmaz oluyor tabii..." Fatih Solmaz (Patates Baskıdan alıntı.)

Fatih solmazı şahanın yaptığı hiç bişeyi beğenmesine imkan yok çünkü Şahan ın programının yapımcılarından biri shockhaber.com u hazırlayanlardan ve o adamla fatih solmaz arasında bu esprileri shockhaberden aldın, almadım şeklinde bi tartışma yaşandı o yüzden yazdığı herşey olumsuz oluyor.
Bi ara bi karşılık olarak beynini aldıran adam skeçi yapmışlardı fatih salmaz diyeydi sanırım adam şöyle diyordu. "Beynimin %97 sini aldırdım çünkü kullanmıyordum kreatif bi insan değilim ki.:)"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...