Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazla minoset içmekten bişey olur mu ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Evet soru gayet açık böyle zarttadanak çıktığım için ise kusura bakmayın.Ağrı kesici ama yan etkilerini bilmiyorum bilgisi olan biri varsa lütfen acil yardımcı olsun[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi prospektus yok mu yahu ilacin kutusunun kiyisinda kosesinde..[signature][hline]Fuck you and this whole city and everyone in it. No, no, no. Get a fucking job! Fuck the Sikhs and Pakistanis, bombing down the avenues in decrepit cabs, curry steaming outta their pores, stinking up my day. Terrorists in fucking training. Slow the fuck down!...one of those operations to elongate your penis... Fuck the Chelsea boys with their waxed chests and pumped-up biceps. Going down on each other in my parks and on my piers, jiggling their dicks on my channel 35!
Sosyal ağlarda paylaş

aşiri derecede alınırsa. mide kanamasi , bagırsak kansamsi , ates , mid bulantisi gibi sorunlarla karıslasa bilirsin ama piskolojik etkiside buyuk kafanatakma olmezsin yanı[signature][hline]Üç sıra halatlarla çevrili
Üç boyutlu bir dünyada
Seve seve kaybedilen
Şike şike kazanilan
Ağır siklet bir oyundur hayat...
Sosyal ağlarda paylaş

Saat kaç ? Ben istanbul da değilim zaten kendisi istanbul da burdan yapabilceğim en iyi yardım yakınlarına haber verip ortalığı ayağa kaldırmak olurdu sanırım.Bağırsak kanaması olur falan dedim gitti biraz daha kusmaya :) off.Bakmayın smiley koyduğuma.[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığı şey hakkında yorum yaparsam sert konuşurum ve buradaki çoğu kişiden de eminim ki tepki çekerim o yüzden o konuya girmiyorum.

Bol bol kusma, sıvı gıda tüketimi şart. Kusana kadar su içsin hem kusarsa da fayda olur. Bunun dışında başında 12 saat boyunca yakın gözetimde tutacak biri lazım[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 12 Kasım 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
Saat kaç ? Ben istanbul da değilim zaten kendisi istanbul da burdan yapabilceğim en iyi yardım yakınlarına haber verip ortalığı ayağa kaldırmak olurdu sanırım.Bağırsak kanaması olur falan dedim gitti biraz daha kusmaya :) off.Bakmayın smiley koyduğuma.

saat 00:26[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

Kusmanın doğru bişiy olduğuna emin misiniz?

Bi ilk yardım programında deterjan vs kimyasal içen çocuk vs birinin kesinlikle kusmasına izin vermeyin diyodu ..
Bilgisi olan var mı?[signature][hline]Viski gibi asil,konyak gibi sıcak,şampanya gibi özel,şarap gibi tutkulu,kokteyl gibi muhteşem ol...
Sosyal ağlarda paylaş

kimyasal icersen ve kusarsan o gectigi boru hede hodolerden tekrar gecicegi icin zarar verir daha cok..

ama minoset zarar vermes..
bol su + kussun yani yapilcak baska bisey yok..
hastaneye gidebilirse gitsn bnce..nolur nolmas..[signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
valla bende merak ettım ? bı seyı yok dımı ?[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
OHA sakallı uzun saçlı bi adam gözümün içinde pehdahlandı hatta bu mesajı yazarken monitörde bile görüyorum aşşa dogru kaydı gitti.vay anasını sayın seyirciler...

Kojiroh, 25 Aralık 2005 00:51 tarihinde demiş ki:
SAMUYAR BASKINI
ESKİ SAMUYARLAR GERİ DÖNDÜ, SAVULUN LAN NİNCALAR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...