Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heroes of might and magic V

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

yuuuh bune! saga sola tıkladım kalenin içinde heroes3 grafikleriyle build boat cıktı,,dalga gecmek ne hadlerine:_) priestler de babaymış... yalnız beta da ki beta demeye bin sahit,,, upgrade unit olayını yapamadım? işte cift tık -bişşii olmuyo... du azcık daa oyniym...

....ha,, bu ne!!

......ubisoft a gittim girdim iceriye...

-kim lan bu hommV in sorumlusu,, çıt yok,,
-sen misin lan
-yok abi ben çaycıyım
-haa
- sen misin lan gozluk!!
-abi ben developer ım
-o ne lan!!
-şişman olan bak bakiym buraya
-ben mi abi
-yaklaş az şöyle
-ben abi grafikerim,, kaplamalar falan,şedır olayları,,
-siz masa başındakiler duymuyonuz mu lan!!
-biz mi abi?
-yaklaşın lan azcık!!
-abi ben konseptart olayındaym,çizerm abi ben
-ya sen naapıon lan!!
-abi ben senaristim, guzel olmus mu abi beta?
-olmus canım cok guzel olmus,mukemmel bi iş cıkarmısınız affern *alkış*
-yaklaşın bakınn ne diycem
-buyur abi nooldu?
-eben oldu! ulan bitirdiniz lan beni,nassı sanat lan bu,nassı grafik ha, nassı heroes lan bu!!!! cocuk oyunu mu yapıonuz lan!
-abi bak yanılıyosun beta bu *ımpf*
-kes laaann!! anten sürüleri!! yaklaşın laaan!!!

...bastım tokadı çıktım.....

-yok mu sigara,,sinir bastı!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cleglaw-, 28 Ekim 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
yada üşenip bi b.k bilmeden de post atabilirsiniz. seçim size kalmış tabi.

arkadasım sen beni anlamamışsın,,affern tebrik ederm seni seçilmiş kişisin...beniim elimdeki beta eski beta sadece tek kale var..yenisinin download linkini bulsam onu indirirdim,,bu vardı sadece sanal ortamda,,secildim diye de heycan yapmaman lazım...homm2 den beri oynuyorm ve kendimi bildim bileli 3 --3.5 la hotseat oynuyorm... elimdeki betayı da begenmedim onu anlattım,, sense olayin halaaa magazin tarafında kalmişsin,,hayatında basarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

ehhe o iş yaş biraz. bi ara ss koymuştum, şifre vermiştik linkteki resimler açılsın diye, bi uyanık şifre üzerinde baya bi denemiş, paticik hesap şifremi bulmuş :). geçici süre kaybettiğim paticik hesabımlada kişiselden banlanmama sebeb olmuş felan feşman :). Bide yeni öğrendim, ss paylaşmak henüz suç sayılıyomuş. tespit edilirsem kötü olabilirmiş sonu. üzgünüm ss olayı olmicak ):
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Heroes un yeni ekran goruntuleri cikti buyrun bu adresten bakabilirsiniz
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=30778&mode=thread&order=0
Oyun size nasil geldi bilmiyorum ama Japonumsu bi izlenim veriyo bana Final Fantasy gibi ve bu cok rahatsizlik edici...
FF ide severim ama 2 sinin havasi ayridir.
[signature][hline]----Cennet'te Cehennemde kendi içinde-----

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
forever heroes 3

WoG yüklediyseniz heroes 3 e inanılmaz özellikler katan bir yamadır. Saymaya başlasam bitiremem fakat heroes 3 oyununa okadar fazla yenlik getiriyor ki heroes 5 oynayan çoğu arkadaşımın wog u gördükten sonra tekrar geri döndüğünü bilirim. ben bile. yazıp anlatıcam bu akşam. gerçekten bir efsanedir Heroes 3 WoG
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
zydar
üye § 07 Ağustos 2007, Salı - 10:04 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

forever heroes 3

WoG yüklediyseniz heroes 3 e inanılmaz özellikler katan bir yamadır. Saymaya başlasam bitiremem fakat heroes 3 oyununa okadar fazla yenlik getiriyor ki heroes 5 oynayan çoğu arkadaşımın wog u gördükten sonra tekrar geri döndüğünü bilirim. ben bile. yazıp anlatıcam bu akşam. gerçekten bir efsanedir Heroes 3 WoG

Hala bekliyoruz desem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
expansion geldi hanııııııııııııııım.

Fortress ve Strongholda merhaba :D
Oyunda kale sayısı 8 oldu ve random map generator geldi hoşgeldi

Artıııııııııııı
her yaratığın upgrade edildiğinde 2 çeşit yaratık geliyor :)
Yani her kalede yaratık sayısı 1/3 arttı.

Yeni yaratıklardan Goblin var süper :D Savaşta tırsıp karşı tarafa geçiyor filan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
heroes of might & magic 5'i ilk oynadığımda fazla sevmemiştim, zaten eski bilgisayar da pek kaldırmıyordu.

dwarflar için sonra da orclar için ek paket çıkartmışlar.
bir süredir merak ediyordum da, yeni aldım.
özellikle tribes of the east çok hoşuma gitti, beni oyuna ısındırdı diyebilirim.
elbette içimdeki orc fanatikliğinin de etkisi (kapaktaki orc resmi omg!!) var bunda ama,
sanki heroes 2-3 oynadığım eski günlere nostalji yaşattı gibi geldi bana.
sonra ek paketsiz eski heroes 5'i oynadım, cidden oyun fark ediyor.
iconlara kadar bir sürü şeyi değiştirmişler oyunda. herhalde heroes 5 ilk çıktığında yaşanılan sıkıntıları, görünen eksiklikleri derleyip toparlıyıp ek paketlerde düzeltmişler. hoşuma gitti.

yalnız şeyi merak ettim ben. orc diye gösterdikleri "warrior" neden ogreye benziyor?
kapaktaki orc (ki dark messiah oyunundaki orc stilinde o da) gibi neden değiller?
gerçi slayer biraz daha orc vari olmuş, kafa göz yaran birşey yapmışlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...