Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asosyalliğin üst seviyesi : Arkadaş TV(NR1)

narin

Öne çıkan mesajlar

Şu program başlayınca sinir tepeme fışkırıyo.Diyorumki ; "Allahım şu ülkeim gençleri asosyalliğin nası bir seviyesindedirlerki kendilerine televizyon üzerinden kız bulucaklarına inandırmışlar"..
Türk insanın bu kadar asosyal olması , böle kız yada erkek bulmak için televizyonlara saldırması beni çileden çıkartıo..[hline]*!Direct Drive*
Sosyal ağlarda paylaş

oraya çıkan kızlar taş gibi.
erkekler de manken gibi (yani genellikle).

Bizi kekliyorlar herhalde. Onlara göre çirkinim felan filan ama hayatta böyle birşeye ihtiyaç duymadım.

Ayrıca "19 yaşındayım, yaşıt birini arıyorum 25-27 felan" gibi salak şeyler de diyorlar. Garip oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe diyecem orada "Belçika Hanedanlığıyla aile bağıolan 1.17 boyunda dolgun vücutlu akıllı sempatik şımarık olmayan güzelkız aranmaktadır" die :)[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

"Küçük köpekleri çok severim! Yolda görsem eğilir okşarım onları. Çok şirindirler onlar.. tabi tabi öyledirler...."

Bir insan kendini daha iyi nasıl ifade edebilir ki[hline]Trust in my self-righteous suicide
I cry, when angels deserve to die!

Benim la, Phann!

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

neden? ben çok severek izliyorum hatta hiç kaçırmam[hline][ quote ]
.[ hline ][ quote ]infected, 02 August 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
infected, 30 July 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
gitmiş içerden de televizyon sesi geliyo içerdeki televizyona gitti diye gitmiş

şahsen yaptığım bir salaklık olup, telif hakkı yoktur, her isteyen kullanabilir.[ hline ] [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

O programı izlerken kopuyorum nasıl bir insan bu kadar piyasa olmak için uğraşabilir yaa? Adam çıkmış "ben genelde bağdat caddesindeyim. Yok bağdat caddesi manyak" abuk sabuk insanlar sinirim bozuluyor kim bu kadar düşebilir yahu. Şeytan diyor çık siz salaksınız de diyor[hline]Elros Lúinwë

Nevermind

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...