Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAN Party!

wanderer

Öne çıkan mesajlar

NwN, BG2, soldat, JK2 bi kişi daha olsa regenade, war3 ama en iisi NwN ile BG2 yapıın[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15, 14 August 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

strateji oynamayın da ne olursa oynayın sonucu genellıkle kavgayla bıtıyor tavsıyem rune ve quake 3 tur her makınada calısırlar eglenırsınız doyasıya

yada quake 3 oynamayın bılen bırı cıkar aranızdan sadece o eglenır ehe sız hl oynayın en ıyısı :)[hline]senko, 17 August 2003 00:02 tarihinde demiş ki:
ne demiş atalarımız söz sukutsa bişi altındı ama ne suket miydi ?

[Bu mesaj ascraeus tarafından 17 August 2003 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rise of nations,kahakadan yada küfürlerden mahfoluyosunn.

-olm nah alırsın o şehri geliyo donanma
-aldım bile main battle tank olm ehu
-ehhh ikerim bööle işi al lan,capitalimi aldın bunuda al
-duuur!
-yapma deymez!
nuke launched armeggedoon:0
game ower!![b][hline][b]less talk,more glock!

infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

heh q3 ile ut arasında 1 ay bile yok çıkış zamanı olarak ve ilk çıktığı zamanda bile q3'ü dövüyordu ut, (o zaman bugünün ateşli q3'cüleri de bunu söylüyordu, çok sayıda örnek mevcuttur) q3'ü de seven biri olarak söylerim bunu, ve bu oyunları 2-3 saat oynayıp da edinmedim bu görüşü arcane beyamca.. :)

hani q3'e de bakarsınız ama ut'den iyice sıkılmadan q3'e bulaşmanın alemi yok. ama ut 1 ayda sıkarsa q3 bir haftada sıkıyor..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda evdeyiz 3 ark pcleri kurduk odama landan da bağladik ... resmen 2 gündür sadece 3.5 saat uyudum(k) ve pc başindan hiç kalkmadik ... soğuk duş alip kendimize gelioz uykumuz gelince .. oynadiğimiz oyun mu ??? KARAYOLCULUK , multiplayer AutoCAD üzerinden oynaniyor.. herkeze tavsiye ederim :([hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

Walla biz iki kişiyiz 3 kişininin zewki yoq 3 kişide sl olmass olcak şöle 5-6 kişi 1 hafta kalakmassın başından:)[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15 14-17 ağustos da neler neler dedi 3 farklı nick ile de buraya sığmaz [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

abicim bana giciklar ya bi tane strateji oynamadik yani gittik NEED FOR SPEED oynadik ben orda catladim starcraft die!

ehehe sonra bozuldum cunku nfs cok eglenceliydi!!gaza geldim araba kullanasim geldi ama hala heroes fln oynasaydik diyorum

olsun eglendik cs fln geyikti saolun internet olmadigindan yardim alamadik :D[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...