Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eternal Sunshine Of The Spotless Mind

jankis

Öne çıkan mesajlar

Oldukca güzel bir film :)
Memento(Momento muydu?) tarzında..

Jim Carey,Kristen Dunst,Kate Winslıt oynuyor.[Kristen Dunst ı hiç sokmayalarmış,rolü birazcık sönük kalmış gerçi..]

Bir sabah kalkıyorsunuz....
Herşey farklı..Arabanız çarpılmış,işe gidecekken,kafanıza esen bir yere gidip "Keşke biri ile tanışsam" diyorsunuz.Derken karşınıza,hayatınızın en ilginç ve güzel kızı çıkıyor...ama....

Ya o sizi sevgililer gününde terkeder ve siz hafızanızdaki herşeyi sildirmek isterseniz?

Tavsiyemdir :) Güzel,karmaşık ve bir o kadarda hoş bir film...
En azından,bu filmdeki Kate Winslıt tarzı bir kızla "Keşke bir gün karşılaşsam" diye bol bol iç çekmiyorum değil. :)

Fecii ek: ehe tam az önce topiğini açıyordum be :] Arama kurtardı hayatımı...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
12 kasımdada verilmiyor sanırım bugun geldigine gore.

Bır kac gun once izleme fırsatı buldum okuldu, tek kelimeyle ınanılmazdı, etkilendigim yerlerı nerden anlatmaya baslasam bilmiyorum, oyunculuk sahneler goruntu anıların kaybolma sahneleri, karakterlerin bizi yanlarına cekmeleri, konu, herşeyiyle muhteşemdı. Herkezin izlemesi gereken bir film bence.

Umarım istek uzerıne vızyona girer.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

öeah be izleyeli X oldu, nefret ediorum bu vizyona geç girme olayından..bi globalleşemediler.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...