Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve lionheart cıktı ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

aman dikkat eksik cd gondilenler (bonus cd siz)...
gonderilen cd leri kırık,cizik cıkanlar falan olmus sakata gelme ...
ufff turkiyeye de gel bea ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt' ...
*sevdaki ,onu egilmeden tasıyabilene yakısır ...
*kazanmak neye yararki , kaybeden oldugunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

demıs arkadas ...
ben kadıkoy de bayagı bır aradım mılletın daha haberı bıle yok ole bıseyden ...
cok beklerız gıbı ...
yukardakı lınkden oyunu temın eden kadıkoy,uskudar cıvarında oturan arklar pm atarlarsa sevınırım ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

dc de buldum tanka fett te ama 2 elemanda da slot yok. Eşşekden katırdan çok daha hızlı dc++, slotu olan birini bulursam veririm hub ın adresini
edit: msg ı attıktan hemen sonra darkadminde buldum bi tane hızlı, 16yla çekiyorum şu anda birinci cdyi. Slot olan bi kişi daha var ama onda ancak 1,3 le falan çekebildim. İsterseniz zorlayın: darkadmin-swe.udgnet.com. Bu arada benim çektiğim elemandaki son slottu ehe[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 16 August 2003 02:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yapımcıların patch hedesi demonun çıktığı gün söylenmiş birşey, officiallığı tartışılır
pipboy ise fallout a özel birşey olduğu için lionheartta görmememiz normal, yine unutulmamalı ki lionheart ı yapan adamlar pipboy u tasarlamış adam falan değil[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

buralarda pıyasaya dustumukı ayun ...
bu arada 4 kısı multı yapabılıyor dıye bılıyorum ben ...
lan mı yok d2 nın battlenet ı kıvamındamı bılmıyom (kaynak:ınterplay LH forumları) ...
patch cıkarılması ıcın sureklı anketler yapılıyor ...
mutlak degıstırılmesı ıstenen cok barız 2-3 sey var pek cok kısının sıkayet ettıgı (ıtem ların req lerı olmaması 1 str li buyucu ıle ıstedıgını gıyebılme ,automap,pause gıbı gıbı ...) seyler var patch cıkabılır yakın mı olur uzak mı bılmem ama fallout fan ı flamer lar harıc sadık LH cılerden de sıkayetcı olanlar var ...
kımse oyun bu halıyle 5 para etmez dıye kımse demıyor ama duzgun bır patch le dadından yınmeyecegı de ınkar edılmıyor ...
ha bıde genel problem olarak quest lerın sonucu ınsanın kafasında bır hıkaye bır seruven duzenı olusmadıgı ne yaptıgını anlayamadıgı ve toplamdada halıyle bır atmosfer sorunu oluyormus ...
ama LH nın ınsanda bagımlılık yaptıgıda kesın ...
(oyunun demosunuda oynamadım aslınıda yukardakı yorumların hepsı http://forums.interplay.com/viewforum.php?f=26ye dayanarak yapılmıstır ...)[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

bende fena halde kararsızım oyunu indireyim mi yoksa bekliyim alıyım mı? hangisi daha hızlı olur diye düşünüyomm. Böle düşünmeye devam edersem 2. seçnek olacak gibin ama edonkey veya emule kullanıp ta oyunu indiren kişiler varsa belki bir ihtimal düşünebilirim.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

bugun (pazar) kadikoy salı pazarında buldum aldım ...
haberiniz ola ...
yani tr ye de geldi oyun ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane erdi muradına, biz çıkalım kerevizine..

sonsuza dek mutlu yaşayacak mısın bari arcane? ;)

neyse bir ara alayım şu oyunu, bu kadar konuştuk yıllarca boşa gitmesin o kadar telefon parası :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

ne hentaisi tövbe haaasbinaalahhh tövbeler tövbeessiiii

neyse dur bakalım yabancısı gibi hissettim buranın bir anda çünkü aniden oldu bu hat açılması durumu, new york'a uçmuş gibiyim şu an :-p[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...