Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terminator 3'deki saçmalık (spoiler değil izlemeyenler çekinmesin)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar filmde büyük bir saçmalık var. Terminator 2'de Arnold abim ilk geldiğinde milleti öldürüyor John Connor ona kimseyi öldürmemelisin, öldürmek kötüdür diye öğretiyor ancak o terminator filmin sonunda yok oluyor. Bu filmde yeni bir terminator yollanıyor bu terminator John Connor'ın öğrettiği hiç bir şeyi bilmiyor ancak tabut sahnesinde polis arabalarına ateş ettikten sonra "kimseyi öldürdüm mü" diye bakınıyor ve "Lives Lost: 0" gibi bir mesaj görüyoruz ekranında. Nasıl oluyor John Connor 2. defa kimseyi öldürme diye öğretmedi?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

LoL tabii ki.
!BU MESAJ SPOILER DIKKAT!
Bir de bence olaya daha bir heyecan katma açısından terminator john connor'a ölüm tarihini söylemeseydi millet "allah acaba şimdi mi öldürücek de terminator öldürmüş olacak?" derdi en aızndan benim aklımdan geçti lan acaba bu karı kontrol ederken mi öldürücek terminator john connor'ı diye sonra aklıma geldi ki 2034 yılında ölüyordu John Connor.
Bakmayın öyle ne bileyim aklıma geldi :-P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 04 August 2003 05:17 tarihinde demiş ki:
John COnnor elinde tabutla disari cikmadan once kismeyi oldurme gibi bir sey soyluyodu termi ye yanlis hatirlamiyosam...[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

eet dogru soyluyor baslardamı ne termınator oldurdumu ınsanları oldurmemelısın kotudur dıyor onu bende hatırlıyorum[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada anlamadığım bişi var. T2 de bütün parçaların yok olması gerekmiyormuydu ? Dyson öldürüldü , çip ve kolu attılar. Çip ve kolun olması otomatikman bu 10 yıllık süreci kısaltıyordu , ama hesaba katmadıkları ve insanların gözünden kaçan bir nokta var , Arnoldun kolu t-1000 ile kapışırken büyük makina dişlisine sıkışıyor daha sonra arnold yerden aldığı bir levyeyle kolunu parçalıyor ve takibe devam ediyor öyle değilmi ?
Peki eklem yerinden kopmuş ama hala normal bir el fonksiyonunu yerine getirebilecek olan o el nerede ?
Sosyal ağlarda paylaş

psikolojik bişi olsa gerek.
misal t1-8 mi ne onda hiçbi humanoid özellik yoktu. sonradan insanlar üzerinde ürkütücü bi etki uyandırmak için kafatası unsuru kullanılmış olabilir. belli bi etkisi olmasa bunca binyıldır kafatası kullanılmazdı tehlike işareti olarak...

ya da basitçe aynı banttan çıkarıyolardır t-101 lerle savaşanları. ama t-101 yapmak istediklerinde modifiye ediyolardır???[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

İnsan iskeletini bire bir metal olarak klonluyor olabilirler. Robot değil mi abi o kadar da yaratıcı değildir yani :PpP
Bir de Arnold abim nasıl kendi kendini tekrar çalıştırabiliyor shut down yaptıktan sonra? Kapatılmış bir bilgisayar kendi kendine tekrar çalışabilir mi? Güç gitmediği sürece hiç bir şey yapamaması lazım anca birinin gelip çalıştırması lazım.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
[b]Head, 05 August 2003 11:47 tarihinde demiş ki:
o ayak kimindir
DynamicK, 05 August 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ayak sux
kermit_frog, 05 August 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
ayak parmaklarına bak
töbe töbe
Antimodes52, 05 August 2003 12:03 tarihinde demiş ki:
Ha bir de ayak benim oluyor =)
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu film kötüydü. Sevemedim ve sevemediğim içinde çok fazla saçmalık gördüm filmde. Diş olayıda büyük ihtimalle robotların assasin olarak kullanılması yüzünden olabilir.[hline]What if the prophecy is true
What if tomorrow the war could be over?
Isn't that worth fighting for?
Isn't that worth dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

hem t1'de hem de t2'de t101 amcamız kapanıp tekrar çalışıyo. ben aletin kendi kendini tamir edebildiğini varsayıyorum. misal hayati bi fonksiyona güç taşıyan yollarda bi kısadevre var. o yoldan giden gücü kesiyo sonra daha az hayati olan bi fonksiyonun gücünü oraya yönlendiriyo olabilir. uygun kombinasyon bulunana kadar da minimum güçte çalışıyodur daha fazla hasara engel olmak için. tabii ki baya spekulatif bi yaklaşım bu...
ondan sonra birinin düğmeye basmasına falan gerek yok. bizim dandik bilgisayarlar bile saatini kurunca kendi kendine açılıyo...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

SonuçTA 2. filmdeki o kopan kol kesinlikle bulunmuştur. Aslında kıyamet günü kaçınılmaz demeden önce daha önce kalan öbür koldanda bahsedebilirdi. bilgisayar fabrikasındaki kolu ört pas ettiler soradan bi kol daha kaldı , çip olmasa bile o kol otomatikman herşeyi hızlandırıyor. Buna deyinilmedi bence deyinilmeliydi. Ne oldu yani ? işcilerden birisi geldi soradan aldı evine koleksiyon mu yapmaya gitti ? Hatta orada demir blokların arasında terminatoru t 1000 haçamat ederken çıkan parçalarıda toplar sora t4 dede görürüz herşey benim yüzümden oldu ben lanet olası bi koleksiyoncuyum da diyebilir ...
Sosyal ağlarda paylaş

cektim karsıma conoruda terminizör mdür nedir onuda..
bak dedim,bu işler böle vurmakla kırmakla birbirini öldürmek tehdit etmekle,arkadan konusmakla,kılavye delikanlılıgı ile olmaz dedim cektim karsıma konustum bunlarla iice..
bak senn bu yaptıgın sey en assa 15 yıldan baslar bi gun dala yan basarsın bi yaslarlar sana kralı gelse alamazlar benim bile gücüm bi yere kadar dedim..

yok dinnetemedim,naaptı sagı solu kırdı yıktı yaktı,karıyla kızla kavga etti delikanlılıgı bozdu..bundan sonrada ben bu adamla daha konusmam arkadas..[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
BonePART, 05 August 2003 00:36 tarihinde demiş ki:
bide biri bana su savas robotlarına nedne organik gorunumlu dis taktıklarını anatsın ya
abi bunanr savasıcak hade t 101 felan infiltration yapıyoda normalde savascak robota enden diş takıyosun[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

aynı üretim hattından çıkarıyorlar, bir kısmına et giydiriyorlar bir kısmına da giydirmiyorlar. ne de olsa müşteri memnuniyetini önemsemiyor skynet, en ucuz şekilde toptan üretiyor aynısından verimlilik hesabıyla.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...