Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deprem

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Gemlikte kuzenlerde kalıodum yani gemliğe gitcek vakti bulmuşum allahtan bişi olmadı uyandıımda ew bomboştu herkes kaçmış hatta o gün halisülasyonlar gördüm duwarlar yıkılıodu ama aslında bişi olmamıştı sonra herkes kendini sokağa atmış apor topar ben giyindim öle çıktım bi baktım herkes cıplak we gecelikli herhalde rüya görüourum oldum tabi de gerçeği anlayınca üzüldüq baya asıl ewimde de baya bi dolap bardaq kırıldı üzücü olay tanıdıqlarımdan ewi yıkılanlar oldu ölen allahtan olmadı kaybı olan herkesin başı saolsun[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15, 14 August 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodless, 17 August 2003 02:03 tarihinde demiş ki:
Allah kimseye tekrar böyle bir felaket yaşatmasın.[hline]I am : ߣøøµ£€€§
Icq Uin : 162015742 | W€b : Ultima Online

Amin !!![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

biz ne zaman altınoluğa gitsek istanbulun başına bi felaket geliyo. ondan önce bi sel mevzuu olmuştu. anlaşılabileceği gibi depremde de altınoluktaydık. hatta depremin olduğu gecenin gündüzünde istanbuldan çıkmıştık yola. millet tüyo aldılar kaçtılar istanbuldan falan demişti...

bu arada altınolukta hissedip uyanmıştım ben. sabah ööle deprem oldu galiba gece hissettiniz mi falan muhabbeti ederken haberi alıp dumur olmuştuk...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

ben karamürselde(gölcük-izmit arasındaki ilçe ama arkasında sağlam dağlar olduğundan en az hasarla kurtulan yer)
halamın triplex yazlıında 3. katta kuzenimle kalıodum.
uyanıktık ama merdiwenleri indiimiz anda bitti 5sn fln sürdü o sarsıntıda anca indik.. :p
sora izmit tarafına doğru göğe yükselen ateştopumsu(bütün gökyüzünü kaplayan) bişi gördük..
sora sahile indik ii bakmak için. heh o sırada sandallar denize düşmüştü kıyıdan kuzenimin ki de.. onu almak için indik denize, o sırada bu dalga hedesi geldi
baya bi yardımcı oldu sandalı we bizi 10-20 m kıyıya sürükleyerek.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

O günlerde irc.ada.net.tr serverinda #dragonlance kanalında mircde FRP oynuyorduk.

Birkaç gündür o saattlerde voltaj gidip geliyordu.
O gün de tam o saatlerde lambada bir bulanıklık oldu.
Tam "arkadaşlar elektrik gidip gelcek ben hemen gelicem" diye yazcaktım, pat elektrikler söndü.
"ulan kafam girsin yazamadım"
"oof ne zaman gelcek elektrik?"
"lanet, karanlıktan korkarım..."
"eee..."
"annee?!?"

o sırada annem geldi, elektrikler kesilince korktuğumu bilir,
"hadi yat murat"

tam o sırada ev sallanmaya başladı.
duvarlardan ses geliyor.
Karanlık korkusunun üzerine bu.
"aha uzaylılar geldi kaçalım"
"eüüüü amaan"

Annem tabii çok cool, bir de uyku sersemliği var.
"birşey yok evladım birşey yok, gel yat uyu"

"anee ama uzaylılar.. eüühh"

Sonra durdu deprem. Babam geldi.
"deprem oldu"

Annem: "deprem mi? deprem mi oldu?"
babam: "evet"

ağlama ve korkma sırası anneme gelmişti:
"ühühühühü hühühühüh"

tabi avutma sırası da bana: "birşey yok anne bir şey yok.. geçti. Bak ev sapasağlam, cırtsız.."[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

Uyanıktım, radyo dinliyodum, pek iç açıcı bir program değildi. Gecenin Pembe Kanatları diye bir program şimdi var mı bilmem. Serap diye bi kadın sunuyordu. Herneyse bu konuşuo ben yapacak iş olmadığından dinliyorum. Derken deli gibi bir gürültü yükselti ne biliyim ev sallanmadı ama deli gibi titredi. Hep duyarız ya kolonun kirişin altına girin diye o an nerden aklıma geldiyse onu yaptım. Olay oldu bitti aynen dışarı çıktık. Hiç hoş bi olay değil. Allah kaybı olanlara kolaylık versin, birdaha böyle felaketler göstermesin.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan bikaç ay öncede Ege Denizi'inde bi deprem olmuştu.Haliyle izmiride etkilemişti 5.1 miydi neydi.Ben uyuyordum tabi.Uyandım bi anda sarsıntının etkisiyle.Televizyon ile bilgisayar yanyana yatağın 1 m karşısında durur benim odada.İkisi birden sağa sola sallanıyodu.Sonra bağrış çığrış komşuları duydum herkes aşşağı iniyodu.Zaten moralimde bozuktu o sıralar.Ölüceksek şimdi ölelim ulan dedim.Uyudum sonra.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

Bursadayım.Valla DAha depremin başında uyandım dolabımın ayakları saglam degil takır takır ediyordu.. Gölerimi açıyodum ki arabaların alarmları çalmaya başladı. Abi bide uykuluuym yataga tutundum iyi bi sallandık (yada bana ole geldi çünkü evde bi bardak bile oynamadı) lamba uçuyodu zaten. 10 dakka için de tanıdıklar geldi hane uyanmamışızdır belki diye. Onlar panik curcuna; babam (doktordur kendisi belkide ordan gleiyor, baya bi soğukkanlılıkla) "yok biz gelmicez" dedi biz annemle daha yok kendi adına konuş diyemeden kapı kapandı. zaten bende fazla onemsemedim uyudum. Ama sabahleyin haberlerde ölü sayısını duuynca harbi fena oldum. Onlardan biri bende olabilrdim belki...[hline]A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar KArı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Ust Jux lar Girebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Balkonda uyuyodum. Annemler filan ayaklandı balkona geldiler. Kalk filan dediler. Nooldu dedim deprem mi oldu. Hissetmedin mi dediler. Hissetmedim galiba dedim. Kalktım filan dışarı çıktık (niyeyse?) Bilahare korktum ben. Bi iki gün sonra yani. E trabzonluyum ne de olsa. :) Fakat o günden sonra artık balkonda yatamıyorum.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uyuyodum annem'in sesiyle uyandim kalk diyodu bende noluyo ya gecenin bi yarisi diyodum.. Ve sonunda kaldirdi arabaya gittik vs. anlattilar falan durumu ben anlamadim tabi uyku sersemi 2-3 saat sonra eve geri girmi$tik Butun tv kanallari falan deprem hakkinda yayina ba$lami$ti onnari izledik cidden buyuk bi$i diyolardi falan sonra o kadar ki$inin oldugu ortaya cikti :( tum olen yakinlarina ba$ sagligi diliyorum tekrardan..[hline]XaYd3r , 10.08.2003 tarihinde demi$ki;.
derler ya istanbulun dağı taşı altın diye nebulanında dağı taşı lamer
Laraok Deadsoul Kay's sexy necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

benim glaskowdan kuzenim gelmişti o gün öğlen 3 te de ucağı vardı son gün ben burda yatayım (benim odam da) dedi tamam dedim deprem olana kadar internette o chat yapıyordu ben de chip okuyordum kesip atmaya çalışıyordum falan babam geldi yatın hadi yarın uzun olacak dedi tamam dedik yattık depremden 10 dakka öncesine kadar çekyatta yüzüklerin efendisi yüzükkardeşliğini okudum daha o zaman yeni almıştım falan sonra babam geldi ooo uyu artık dedi kafamı kodum uyudum uyandığımda acayip korkunç bir gürültü ve çekyata sarılmış bir vaziyette zıplıyom sallanıyom falan zar zor babam kuzeni mi duydum kuzenim what happing ? diye bağırıyodu koptum deprem olum diyesim geldi sonra babam ben kuzenim mutfak kapısı altında sarıldık ölücezz olduk 45 sn sürünce sonra biz dışarı çıktık babam annemi evden çıkarmaya çalışıyodu acaba ne giysem ışıkta yok göremiyorum falan diyodu eheu bütün moda boşaldı çay bahçelerine akın etti annemle babam 1 radyo ile geldiler dinledik falan çay bahçeleri daha sakat yerde aslında yamaçta tam oturulmicak yere oturduk falan telefonlar direk kilit tabii anneannemleri arıyoz şansa tutuyo evdeler dışarı çıksanızaa diye bi tarafımızı yırtmıştık kuzenim o zamandan beri Türkiye'ye gelmedi oraya gidince anladı zaten neler olduğunu kardeşleri ve annesi geldi ama annesi hariç herkes laylaylomdu
Zaten bu kıta yeni ve yerine oturmamış maksimum 50 yılda bir deprem olduğu bilinen bir gerçek istanbul konu önemi saysesinde çok zor bir durumda ilk başta hala gelenleri durmak lazım tamam okumak için insanlar gelsin de sülalecek tarlasını bırakan gelenler gerçekten kötü bir durum sonra evleri güçlendirmek için kaynak ayarlanmalı yada çok kötü durumdakiler yıkılıp tekrardan yapılmalı böyle böyle 15 sene de falan bütün istanbul yenilenir bence bu arada metro bile yapıp gaz da olabilirle baştakiler para yememeli herkes vergisini vermeli işini görevini yapmalı yok bu para bana az diyip çalışmamazlık yapmamalı okuyan okumalı çalışanda çalışmalı bakın o zaman neler olucak[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

deprem olduğu sırada uyanıkdım istanbuldaydım . bilgisayarda takılıodum sonra sıkıldım kapattım walkman dinlemeye başladım . Masanın üstünde küçük bi anahtarlık+elfeneri wardı elime alıp cevirmeye basladım . Elime aldım yakıyorum kapatıorum fln sıkıntıdan derken bakdım oda ışığı titriyo döndüm arkamı ilk dalga geldi ztn ... O elfenerinin işe yarıcaanı hic düsünmüodum ama ogünden sonra hic yanımdan ayırmadım .[hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...