Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 sn 5 skill

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

said:
obl, 12 Aralık 2005 17:39 tarihinde demiş ki:
rakamlarıu tamamen atıyorum
spike doluş süresi=2s
trust=1,7s
pierce=1,5 s
o filimleri iyi izleyememişsin:) trust spikedan daha önce açılıyor:P
lol ilk skill le son skill arası dedim[signature][hline]name : Life_Angle
lvl : 6x(x=1 :P )
Server : Dies
Np : 15.xxx
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 12 Aralık 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
resime bakınca o sin in birisini kestiği görülüyo aynı partiden. Yani spike'ı onda kullanmış sanada thrust ile başlayan pierce ile devam eden 2 skilli kombo çakmış ve 1 sn de bu kombo çok doğal.....

[Bu mesaj LordSevo tarafından 12 Aralık 2005 20:11 tarihinde değiştirilmiştir]
o adam öle li çok oldu spike dolmuştur o sürede[signature][hline]name : Life_Angle
lvl : 6x(x=1 :P )
Server : Dies
Np : 15.xxx
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

zr olsun skill olsun ne olursa olsun vuramazlar bu kadar dmg 1 sn içinde ha birileri çıkar yine ben vururum falan der ben daha öncede dedim eger vurabilecek varsa 1sn içerisinde ki ben kaçarken gelsin arenaya 1vs1 ben fraps ile kaydedicem ben kaçarken bana bunları vursun..bu kadar basit.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:160k+
Clan:Finix
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raspy, 13 Aralık 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
bencede vuramaz kimse sn de 5 hit..

yok ben sen clan arena'da kaçarken 1sn de 5 hit vururum diyosa gelsin ben bişey diyemem buna fraps'e alırız bakarız saçma bi konu var burda çok açıldı bu topiclerden sonu hep aynı LOCKED[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:160k+
Clan:Finix
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 13 Aralık 2005 15:19 tarihinde demiş ki:
adamı orda kosp çunun biri öldürmüş o kullanmıyo yani resmi iyi analiz et....

Asıl sen resmi iyi analiz et.resmin sağ alt köşesinde kapatılmış bi macro ekranı var:D

Hani şu şeffaf gözüken kısım varya işte o macro oluyo güzel kardeşim.

[Bu mesaj obl tarafından 13 Aralık 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardeşim kosp değil o msnden açınca kalıyor orda öle o kosp olsa ölmem zaten sokarım adamın ağzına 5 li oku biter hey allahım yarabbim :hrr:[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 13 Aralık 2005 15:37 tarihinde demiş ki:
yaw kardeşim kosp değil o msnden açınca kalıyor orda öle o kosp olsa ölmem zaten sokarım adamın ağzına 5 li oku biter hey allahım yarabbim :hrr:

hadi senimi kıracam kardeşim msn olsun o ben yanıldım özür diliyorum senden,böyle bir suçlama yaptığım için kendimden utanıyorum:(

Ne biliim ekranının altında böyle şeffaf program vari bişi gördüğüm her archerı kosp kullanıyor zannediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu dakika itibari ile kimseye bişey demiyorum çok sinirlendim ispatlayın kosp olduğunu bi mert delikanlı çıksın ispatlasın ben czde paticikten bi çok adama vurdum daamge verdim biri buraya gelip 5 li ok sokuyor dedimi bi kere kimbupisliğe 5 li vurdum oda dibinden[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Selamun Aleyküm.. Bak Arkadasim yazdiqin Seyi Dusunerek yaz, Yada Dusunduqun seyi dusunemeden yazdiqini beLirt.!
Kosp nedir biLmem.. hE nasiL biLmem kuLLanmadiqim ve kuLLaniLmasina izin vermediqim proqramLarin aDini anaRak Bana itamda buLunamassin.. 1 Sn 5 Skill Demissin... Skillere Dikkat edersen bunLarin 3'u Z-r skiLL deqiL yani..
normaLde boLe abuk Subuk kendini biLmeden bi sekiLde itamLar yaziLan siteLere uye oLmam.. yanit oLsun diye uye oLduk.. Neyse.. Sen Once Bi Human Char ac.. Orc AssasinLerin HumanLara nasiL caLisdiqini qor Ondan Sonra kaLk bana De'ki Sen Kosp Denen Z1kk1m1 kuLLanioSun.. Ok!?

Tekrar soyLuyoRum Sen en yaKin Zamanda Human Bi Char Ac ve Dediqim qißi Karus aSsasinLerinmi ? Yoksa Human AssasinLerinmi Kosp kuLLandiqina karar veR.. TesekkurLer.. vE ayrica Biz Human Base'de Karus Kosp kuLLananLarin iSimLerini anirirkEnE Siz nerdesiniz.?? BunLari diLe aLin.. boLe asaLak seyLeri Buraya Kosp diye beLirtip InsanLarin emeqi iLe oynamayin.. ( ßuyrun Kosp diye bi Link atmiSsin Sanirim.. Sen bu sekiLde OrneKmi oLicakSin ?? Kostekmi ) ßurasi Diez Server'i quzeLim ßu Server'i nE senin nede baskaLarinin kirLetmeye haKki yoq.!! EYVALLAH SELAMETLE..

server: DieZ
CLAN : EsCaPe
Level: 6x
Np:Hic Priest ßi kaRimiz oLmaDi.. Az deLikanLi oLun ßirakin Su kicinizdaki Debuff'Lari ( Human PriestLer qißi Buff verip Town'da yatsinLar )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]iDetayLi Okudukca bazi seyLeride qormeye basLadimda .. Ben Okcu deiLim aSsasinim :))

vE Siteyi takip ettiqim surece yorum ekLicem ama Su Kosp denen iLLeti PriestLer ve Okcular haricinde qereksinim Duyarak kuLLanan oLduqunu Sanmiyorum.. SOn keLimem qeneL deqiLdir.. Her Priest yada Okcu Kosp kuLLaniyor Diye ßir Sey yok carpitma oLmasin SakIn.. TesekkurLer..
Sosyal ağlarda paylaş

JoNyBLaCk
Pati - ? 12 Aralık 2005 20:21
--------------------------------------------------------------------------------
ezik o herif ya
--------------------------------------------------------------------------------
Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior

Iste size Kosp'cunun KraLi Okcu iKen Kosp kuLLanmaDim Desin Bu Oyunu Birakirim Ne kadar Human Oyuncusu vaRsa SorabiLirsiniz.. Butun SavasLarda Kosp acan birisi Bu charin Sahibi..
Simdi aSsasin oLmuSh Sanirim Simdi kuLLaniyormu biLEmEm.. TesekkurLer...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...