Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 sn 5 skill

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

1 sn 5 skill birden vurula bilirmi Lag 0 yalnız Rogue ve asasin [signature][hline]name : Life_Angle
lvl : 6x(x=1 :P )
Server : Dies
Np : 15.xxx
BeDaVa KoSp

[Bu mesaj DeBuffAndHeal tarafından 12 Aralık 2005 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DeBuffAndHeal tarafından 12 Aralık 2005 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya programla yapılıyor bi skilli peş peşe vuruyor kısaca ve özetle bu bş KOSP eli bu kadar hızlı olan var mı.adam pot bile kullanamamış[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::
Class: Shadow Knight
Server : Xig.
Clan:Cause Of Death
LvL:6x
Np:1xx k

Nick: Mrs_Frenzy
Class: Elemental Lord
Server : Cyper
Clan:The Mask
Np:2x k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 12 Aralık 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
ya programla yapılıyor bi skilli peş peşe vuruyor kısaca ve özetle bu bş KOSP eli bu kadar hızlı olan var mı.adam pot bile kullanamamış
ölmedim ki heal bastım[signature][hline]name : Life_Angle
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 12 Aralık 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
said:
ya programla yapılıyor bi skilli peş peşe vuruyor kısaca ve özetle bu bş KOSP eli bu kadar hızlı olan var mı.adam pot bile kullanamamış
ölmedim ki heal bastım

ama adam 5 skill vurduktan sonra bastın skiller arasında basabildin mi???[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 12 Aralık 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 12 Aralık 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
said:
ölmedim ki heal bastım

ama adam 5 skill vurduktan sonra bastın skiller arasında basabildin mi???
yok basamadım falid verdi xD ama pot bastım[signature][hline]name : Life_Angle
BeDaVa KoSp

[Bu mesaj DeBuffAndHeal tarafından 12 Aralık 2005 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orda "r" de var arada ya 3 skill vurmus yada 2 skill

Olabilir yani :)

ne anlıosam sinden :)[signature][hline]
Oosjo satılıktır... gerekli bilgi için tık...
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zian, 12 Aralık 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
ya program falan degil !!
her gördügünüz seye program demeyin arkadaslar ...
adam canavar gibi vurmus 5 skilli birden ki eger bu adam senin yanına stealth li geldiyse 1 sn de orda desek 2 sn de yapmıs bunu.Bu da abartı bişey degil.

1 sn içinde kaç tane tuşa basabiyorsn klavyede yada o skill numaralarına bi denesene[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

z ile seçer r ye basar spike ı vurur sonra trust a tıklar tuş deil mause ile yapar[signature][hline]
Casa Bonita xD
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 12 Aralık 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
z ile seçer r ye basar spike ı vurur sonra trust a tıklar tuş deil mause ile yapar

bana açıklasana hangisi z r den gelen damage 200 civarı olan mı o zaman bu adamın normal skilli ile 700üzeri vurmalı ve charda dagger var[signature][hline]Nick: ::MaHoNi::

Sosyal ağlarda paylaş

benim dedigim 1sn içinde olabilior.411 in videosunda spike ile trust ı 1 sn içinde vuruordu.

Cok bi bilgim yok sin ile zian acıklasın :)[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...