Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 sn 5 skill

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

said:
[b] Polithe1st
Pati - ?
13 Aralık 2005 13:09
--------------------------------------------------------------------------------
zr olsun skill olsun ne olursa olsun vuramazlar bu kadar dmg 1 sn içinde ha birileri çıkar yine ben vururum falan der ben daha öncede dedim eger vurabilecek varsa 1sn içerisinde ki ben kaçarken gelsin arenaya 1vs1 ben fraps ile kaydedicem ben kaçarken bana bunları vursun..bu kadar basit.
--------------------------------------------------------------------------------
server:Ares
Level 62/Mage
Np:160k+
Clan:Finix

Ustteki yanitim Bu arkadas iDi.. Hosqorun Siteye yabanciyim KomutLari Tam biLmediqim Ikinci bi yorum yapmak Zorunda kaLiyorum.. Arkadasim Sanirim magE'sin biLmem hic assasinLe oynadinmi yaDa Combo yapicak Cz'de SavasLarda Aktif Duruma qeLicek ßi Assasinin oldumu? Dene qor.. oLup oLmadiqinin Yorumunu ßana Yap.. seLametLe..
Sosyal ağlarda paylaş

LOL diyorum başka birşey demiyorum !
Şimdiye kadar CZ 'de veya savaşta KİM benden 5li ok yemiş ???? birisi burda göstersin 5li ok attıgımı kosp kullandıgımı bu oyunu bırakcam... kosp kullanmadım mı ? evet kullandım çoğu topicte söyledim ama hiçbir zaman savaşta yada czde kosp açmadım. level kastım sadece ayrıca cezamıda çektim banlandım itemlerim silindi ..
evet şimdi assasin oldum ve nedense çoğu human assasinler redball oluyor ve kaçıyor isimde verebilirim. czde ve savaşta kosp kullandıgıma dair resim katın bu oyunu bırakıcam![signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

ya dun vardı ares te cz de bırı PAPATIROCCITOCO mu ne cıns bı ısmı var adam acmıs macro yu
Geldi 3 4 kere vurdu hp yarıya dustu sonra yanmdakı mage tp ledı asas ı kovalamaya basladı adam durmadan stealth basmaya calısıyo asas skıll vurunca tekrar kacmaya baslıyo mesafe acıyo sonra tekrar stealth basmaya calısyo yetısıo ve kesıo bu adam garantı bı program kullanıyo cunku arkasında asas varken kımse stealth basmaz saten gorememesı ımkansız ama adamla tekrar karsılastık benı kıtledı aynı anda 6 skill vurdu 3.2k canla yattım ZZZzzzzzz[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obl, 12 Aralık 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 12 Aralık 2005 16:00 tarihinde demiş ki:
[spo1=Ahanda resim ][/spo]program olmadan yapa bilir mi?

burda 550 vurduğu skill spike ise vede bu olayı dediğin gibi 1-2 saniyede yapıyorsa kesinlikle bi program kullanmıştır.bu skiilerin arasında mutlaka r olmalı diyelimki en düşük olan 150 r olsun bu adamın sana spike ile 700 civarı bişey vurması lazım şimdi açılımı yapalım:
r =173
spike= 557
r=201
trust=323
r=200
pierce=?
şimdi madem spike %600,trust=%400
r ile vurduğu dmg in 4 katı 173 veya200*4=en az 700 olması lazım.
bu comboyu yapan arkadaşın tek bir savunması olur,spike ve trustı başkasına vurmuştur ozaman=
r
pierce
r
cut
r
stab veya shock vurmuşşsa ozaman normal diyebiliriz.

Saydiqin Skiller Harfiyen Doqrudur arkadasim... hE Son Skill'de Mantik buLamamissin Sanirim.. Eger Pesine kosduqun ßirini yururKen kitLemek isdiyorSan SurekLi r r r yapabiLirsin.. yAni DoqaL haLi iLe Ben bu Kendisine Kosp kuLLandiqimi iddia Eden kisiye Sadece 2 Skill vurdum 3.su oLmadi kesinLikLe diqerLeri Z-r'den ißaret + ßen yari Dex. ( HP=82 ) diqerLeri Dex aqirLikLi itemLerim +8/15 dex.. eLimdekiLer haric.. yAni ßirakda ßiraz Seri ve Sert vuraLim.. Forumu Okudukca acayip acayip konusmaLar qoruyorum.. 411 Dediqiniz Adam vs. bi kac kisi daha var Bana Tek Tus 7 Skill bosaLtan adamLar KaLkinda ßuna yorum Yapin..? yapicakmisiniz yoqsa 411 ruyaniz dewammi eDicek ne Yondenmi? 411 Yapar Has adamdir O ßir UzayLi, DunyaLi deqiL .. quLdurmeyin ßeni yaaa.. ßiride demisKi Combo'yu en iyi yapan kisiLer Sunlar Sunlar.. Bende dediqi isimLeri cok iyi taniyorum ve Bi arkadasimin Clan Baskani Kunt dediqin Kisi.. Ve Cokda iyi ßiri tanidiqim kadar iLe.. ßu Yoruma nazaran Np=0 Diyorsun kaLkip Kimin Combo biLip biLMediqinden Soz edioSun.. Aip Aip..! ALLAH'a EmanetSiniz.. EN ßüyük Günah Iftiradir.. TesekkurLer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In_SuN, 12 Aralık 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
beni şaşırtan diezde olması böle bişeyin garip :D

la sen ne şerefsiz bi insanmışsın, ota boqa kesin program kesin program, senin gibi şerefiszler alıştı ya cypherde programa, ota boka program diyorsunuz artık, bilmediğin serverdeki olaya yorum yapma !
Sosyal ağlarda paylaş

cücü kanka bunlar herşeye yorum yapmaya bayılıyo ama server neresi hiç bakmıyorlar, sniper den daha düşük bir rogue charım oldugu halde aynısnı saniyede döşerim, hatta cypherde saat versin emanet char ile arenaya gelip aazına aazına döşeyecem bu şahsiyetsizlerin. ın_sun un sherefsiz oldugu konusunda ısrar ediyorum, bilmeden yorum yapmasın, arenaya gelsin. asıl kosp cu cypherdeki o ve onun gibiler, şimdi acıp baksan charını 9999 tane blue chest garanti, sizi siziiii...
Sosyal ağlarda paylaş

ArkadasLar yorumLar icin tesekkur ederim.. Ama Sizi YorduysamDa Cok Cok ozuR diLerim.. Amacim Kafa karistirmak deqiL Sadece yazida qecen Konunun acikLiqa kavusmasi.. Nedeni ise susarim kenara cekiLirim hE iyimi ederim? kesinLikLe Hayir.. SS'de beLirtmis oLunduqu qißi bonche_ NickLi Arkadas yAni ßu ßana itamda ßuLunan ArkadasLa ayni Partide oLan Kisi.. 2 Skill'den fazLa Vurmadiqim ßiridir..!! ßiLqinizE.. ( EqerKi Spike Skill'i Sekmesse ) Priest Arkadas'a sewqiLerimi iLetiyorum.. HumanLari dize qetirirKen yaptikLari qeyiqLeri hatirLasinLar Az ßucukDa ßiz Neden ßiraz EsasLi On Plana Cikinca ßu sekiLde Gurlemeler Oluyor.. ( Blood Clani ßitti.. Orc'larda ßitti ) Ne anlamda ßuna ayri ßi yorum yapayim.. Oyunda Hakkaten Sayqi duyuLucak Oyuncular var yaLan yoq.. Amma veLakin Blood Clani SayesinDe ekmek yiyenLerin Ekmeqi eLinden aLinDi.. Ayrica Son Dupeler Silindiqindede qorduk MaraDonda cibiLdaK qezen Karus ve HumanLari ßunLarin coqunLUqu Karus iDi.. hE ßana Sahtekar DiyorSaniz.. Dupeler bile Silindiqinde Uzerimden Silinen Tek İtem Orc ßi Mage'den Takas Yolu iLe Aldiqim Priest PenDant iDi.. Zaten Yari Dex ßirinden Silebilecekleri Hic ßir Sey yoq :) yAni ßana kaLkipDa Siz soLesiniz siz ßoLesiniz Diyemessiniz.. Oyunda hakki iLe Oynayan ßi Irk vaRSa HumanLardir İtem Konusunda.. İstinaDen __TiKiTo__ NickLi Vatandasa sewqiLerimi Sunarim.. Arkadasim Rol yapmada Ustune yoq heLaLi Ho$ oLsun :) Hepinize SayqiLar..Selamun aLeyKüm.. ALLAH'a emanetSiniz. quzeL ßi ForumDu tesekkurLer :Pp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...