Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?

Xrated

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackBox1, 13 Aralık 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
said:
Xrated, 13 Aralık 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
walla neden bu kadar batıyo anlamıyom ama çok gülüyorum :D

Çünkü burda birçok insan ben hile yapıyorum bla bla diyebiliyor.

Ama senin o kadar bile medeni cesaretin yok. Hala oyundaki konumunu bileğinin hakkıyla aldığını idda ediyorsun. Küçülme ve hatta yok olma burda başlıyor işte.

sen beynini yemişin oyun oyun diye yazık sana :D en kısa sürede bırak sana tavsiyem..[signature][hline]Lvl: 67 (thx to Buyse) :D
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Aralık 2005 19:25 tarihinde demiş ki:
said:
BlackBox1, 13 Aralık 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
said:
Xrated, 13 Aralık 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
walla neden bu kadar batıyo anlamıyom ama çok gülüyorum :D

Çünkü burda birçok insan ben hile yapıyorum bla bla diyebiliyor.

Ama senin o kadar bile medeni cesaretin yok. Hala oyundaki konumunu bileğinin hakkıyla aldığını idda ediyorsun. Küçülme ve hatta yok olma burda başlıyor işte.

sen beynini yemişin oyun oyun diye yazık sana :D en kısa sürede bırak sana tavsiyem..

En iyi savunma saldırdır demişler ama forumlarda bu geçerli değil ne yazıkki.

Alınacağıma, acıma duygum kabarıyor.;)

Son defa soruyorum sonra veterineri çağıracağım;

Yaptığın herşeyin doğru olduğuna inanıyormusun?
Sanalda olsa yalan söylemek, vede bunu inkar etmek zavallılık değilmi ?
Sanal yada gerçek olmadığın birşeyin sahibiymişin gibi yapmak (mesela kişilik:) ) sence ruhsal bir hastalığın başlangıcı değilmi?[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

böle entel yazılar yazarak göz boyamaya çalışmak bence ruhsal hastalık senin bu konuyu (oyun a.k oyun :D ) bu kadar uzatman ayrıca tartışılır :D bak herkes sustu sen hala konuşuyosun buda ilginç :D[signature][hline]Lvl: 67 (thx to Buyse) :D

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Aralık 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
böle entel yazılar yazarak göz boyamaya çalışmak bence ruhsal hastalık senin bu konuyu (oyun a.k oyun :D ) bu kadar uzatman ayrıca tartışılır :D bak herkes sustu sen hala konuşuyosun buda ilginç :D

Valla ekran karşısında 3 kişi yerlere yatıyoruz, bir insan bir oyun için ne kadar düşebilir diye sağol :)

En güzelide her cevabında kullandığın aynı smiley :D. Hiç takmıyor ayaklarını bırak yoksa ben yaptım oldu derdin.

Ps. Bu arada benim yazdıklarım sana "entel" geldiyse arada gazete falan oku(eski Tan bile ufkunu açar)[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 13 Aralık 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
said:
Xrated, 13 Aralık 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
böle entel yazılar yazarak göz boyamaya çalışmak bence ruhsal hastalık senin bu konuyu (oyun a.k oyun :D ) bu kadar uzatman ayrıca tartışılır :D bak herkes sustu sen hala konuşuyosun buda ilginç :D

Valla ekran karşısında 3 kişi yerlere yatıyoruz, bir insan bir oyun için ne kadar düşebilir diye sağol :)

En güzelide her cevabında kullandığın aynı smiley :D. Hiç takmıyor ayaklarını bırak yoksa ben yaptım oldu derdin.

Ps. Bu arada benim yazdıklarım sana "entel" geldiyse arada gazete falan oku(eski Tan bile ufkunu açar)

u r gud gun baba slm plis party aga oke :D[signature][hline]Lvl: 67 (thx to Buyse) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmalamasan ?

Söyliyecek birşeyin kalmadıysa bari çeneni kapatma erdemini göster.

Hebelleb hübelep höt böt lvl67 güm pat. Şimdi anlaştık herhalde.[signature][hline]----------------

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 13 Aralık 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
Saçmalamasan ?

Söyliyecek birşeyin kalmadıysa bari çeneni kapatma erdemini göster.

Hebelleb hübelep höt böt lvl67 güm pat. Şimdi anlaştık herhalde.

yok baydım artık gereksiz muhabbet yeter bu kadar geyiq :D[signature][hline]Lvl: 67 (thx to Buyse) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_SoulSlayer_, 13 Aralık 2005 19:51 tarihinde demiş ki:
Xrated emeğiyle deru kasarken
http://rapidshare.de/files/9111107/hmmmm.wmv.html

video için teşekkürler herşey ortada bazılarına kapak olsun...[signature][hline]Lvl: 67 (thx to Buyse) :D
Sosyal ağlarda paylaş

O değilde ben hala bu toplumdan soyutlanmış kişiciğe karşı neden hala mesaj yazdığınıza şaşırıyorum.

Toplum soyutlamış çünkü macro yok.

Oyuna vermiş hile hurda bir şekilde lvl atlamış iyi bir clana girmiş ama yetmemiş hala devam ediyor.

Sizde susun

Cevap yazmayın.

Başlığı okuyanlar resim ve videoyu seyretsinler x_rated de kumda oynasın (macro ile) biz diğer başlıklara bakalım,

O videodaki saniyeler bahsettiğim gün ve ertesi güne kadar sürmüş 3. gün bile bir ara aynı slotta devam ediyordu. (aynı clandan konuşması geçmişti ben ve 3 arkadaşım olayı konuşmuştuk. ve yakın slotlarda xp partileri yapıyorduk.
macrocumuz ordamı diyerek her gidip bakan evet orda ve devam ediyor diyordu)

Daha fazla ezmeyin tükendi zaten, az adam olsa
"evet yaptım ve yakalandım işte,
eminim içimizden çok kişide bunu yaptı" der konu bu kadar uzamaz.

iyi eğlenceler

[Bu mesaj indream tarafından 13 Aralık 2005 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
anladığım kadarıyla bi adam macro kullanıyo. ss de apaçık gözükmesine ve neredeyse onu tanıyan %90 kişinin bunu bilmesine rağmen adam kullanmıyorum diyor. üstüne üstlük onun macrocu olduğunu söyleyenleri eziklikle ve çekememezlikle suçluyor...

bu adam için sarfedilecek fazla söz yada uygun bi sıfat yok sanıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

xrated lutfen bu forumu terket yada yaptıgın seyi kabullen adamlar delil gosterıor resım koyuor sen hala sereften bahsediosun lvl 67 olmakla adam olunmuo lvlim52 ama bu gune kadar ne dupe ne kosp yaptım yapacak imkanımda war okcuyum cok rahat 1 haftada 60+ olurum lamerlik yapmanın alemi yok insan gibi dawran [signature]
Sosyal ağlarda paylaş

bu adama bukadar laf atıyosunuzda olimpiada 60+adamlara laf eden yok %100u kosp kullanmıs yada partylerinde kasmıstır ama önüne gelen xraded sux lamer nedir bu aq ayıp ya bu topice cevap verenlerin %50si en azında 1kere dahi olsa kosp kullanmıstır bu kadar laf yeter helal olsun xraded abi sana eger amerikadan bi vatandas olsaydın bu olay bukadar buyumez ve zeroda videoya almazdı bukadar laf yeter..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...