Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?

Xrated

Öne çıkan mesajlar

[spo1=?][/spo] [signature][hline]Lvl: 67
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 02:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 02:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 02:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 02:47 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

amacım laf sokmak tartışma yaratmak vesaire değil nickini gördümde aklıma geldi birden

azmine hayranım.

warrior ile adam gibi macro kurabilen,
aynı anda priest de aynı veya yan pcn den açarak 64lvl kasabilen biri olman gurur verici.

1 kere partine 1 civciv char ile girmiştim ingilizce yaptık muhabbetleri saatlerce zr yapıyor ve hiç durmuyor hiç zaman kaybetmiyor çıkan deruya sırayla ve seri olarak vuruyordun.

Buff ve heal oto geliyordu.

Macromu dediğimde kocaman bir NO yazmıştın fakat bahsettiğim oyun saatlerce sürdü.
1 2 kere buffumu sildiğimde otomatik buffum geri geldi vesaire süper 1 ayardı yaptığın.

Macro olduğunu delilleri ile anlattığımda ise exit koymuşdun.

o günü hiç unutamam, sen istersen inkar et ister etme
Sosyal ağlarda paylaş

said:
indream, 13 Aralık 2005 06:08 tarihinde demiş ki:
amacım laf sokmak tartışma yaratmak vesaire değil nickini gördümde aklıma geldi birden

azmine hayranım.

warrior ile adam gibi macro kurabilen,
aynı anda priest de aynı veya yan pcn den açarak 64lvl kasabilen biri olman gurur verici.

1 kere partine 1 civciv char ile girmiştim ingilizce yaptık muhabbetleri saatlerce zr yapıyor ve hiç durmuyor hiç zaman kaybetmiyor çıkan deruya sırayla ve seri olarak vuruyordun.

Buff ve heal oto geliyordu.

Macromu dediğimde kocaman bir NO yazmıştın fakat bahsettiğim oyun saatlerce sürdü.
1 2 kere buffumu sildiğimde otomatik buffum geri geldi vesaire süper 1 ayardı yaptığın.

Macro olduğunu delilleri ile anlattığımda ise exit koymuşdun.

o günü hiç unutamam, sen istersen inkar et ister etme

Bizzat $ahit olanlardanım.Bariz macro kendi ve Wicky miydi neydi priestin nicki. oto buff oto heal ve oto ATTACK.
Sosyal ağlarda paylaş

esasında cvp vermemen gerek ama ben yinede sölicem arkadaşım macro demek makina başında olmamak klavyeye dokunmamak demek madem macro yapıyorum niye makina başında bekliyorum? ne bu kıskançlık ne bu hazımsızlık? gelip abi party pls nolur aga bokunu yiyim derken böle şeyler niye sölemiyosunuz??? kimseyi kıskanmayın kendiniz bişiyler yapın zenginin parası fukaranın çenesini yorar derler bırakın bunları...[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Aralık 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
esasında cvp vermemen gerek ama ben yinede sölicem arkadaşım macro demek makina başında olmamak klavyeye dokunmamak demek madem macro yapıyorum niye makina başında bekliyorum? ne bu kıskançlık ne bu hazımsızlık? gelip abi party pls nolur aga bokunu yiyim derken böle şeyler niye sölemiyosunuz??? kimseyi kıskanmayın kendiniz bişiyler yapın zenginin parası fukaranın çenesini yorar derler bırakın bunları...

AHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHHA

TÜKENME MODE IS ON DETECTED.

ağlamı$ın resmen. Herkez biliyorki apos veya deru partilerinde ilk yarim saatten sora parmaklarda 1 uyu$ma söz konusu.Bu sebeple kullanmi$sindir kesin.ama plis kullanmadım deme,sana macro kullanıyorsun diyenlere küfür etme adam gibi kullaniyorum de.Çekinmene gerek yok.BENDE KULLANDIM ZAMANINDA 62 lvl oldum $imdi assasian olarak takiliyorum.inkar etmiyorum söliyorum.Çocuk değilim.

[Bu mesaj sadsong tarafından 13 Aralık 2005 17:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 13 Aralık 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
en büyük delil verdiğin ss de kosp un oldugu bölümü kapatmaman. daha fazla rezil olmak istemiyorsan sus.

rezil olmakmı? sallamadıım için cvp vermiyorum sen kimsin? lol :D[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sadsong, 13 Aralık 2005 17:49 tarihinde demiş ki:
Bu arada sırf merakımı gidermek amaci ile yeni char actim party istedim zannetmeki "ben her$eyim,ben en büyüğüm"

senin gibi çok gelen gidiyo..
neyse ya niye cvp veriyosam hadi siz eğlenceye devam edin..[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...