Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

?

Xrated

Öne çıkan mesajlar

said:
Buyse, 13 Aralık 2005 17:54 tarihinde demiş ki:
ben kimsen kimim. senin gibi skillerimi hp ve manamı kapatacak kadar utanç sahibi ve kosp kullanacak kadar da şeref sahibi değilim. bi de utanmadan ss alıp koyuyor adam kosp kullandıgını ifşa edior

şerefime laf etme çok pis söverim. ayrıca sana niye batıyo? giren bişiy varsa çıkartırız rahat ol..[signature][hline]Lvl: 67
Name: Xrated / KittiesT_T
Class: Warrior
Nation: Karus
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 13 Aralık 2005 17:57 tarihinde demiş ki:
hem şerefsizlik yap hem şereften bahset. ne güzel dünya. bırak allasen. azıcık utanman olsa şereften şandan bahsetmezdin.

ulan hırbo oyun bu oyun hala anlıyamadınız gitti gerçek hayatta başarılı olamayan insanlar burda millete laf yetiştirerek bi yerlere geliyorum sanıyolar yazık...[signature][hline]Lvl: 67

[Bu mesaj Xrated tarafından 13 Aralık 2005 18:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sadsong, 13 Aralık 2005 17:59 tarihinde demiş ki:
hala tükenme,1 yerlere saldirma,kendini haklı çıkarma yollarına ba$vuruyor.Kim inaniyor sana,kendinden ba$ka? Neyi ispatlamaya çali$iyorsun hala?

nolur inan pls..[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 13 Aralık 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
gerçek hayatta bişey beceremeyen insanlar hileyle hurdayla bişeyler yapmaya çalışıyorlar. klavye delikanlıları sizi gidi. senin gibi lvl 67 olacagıma lvl 1 olurum daha iyi

off sıkıldım 13-14 yaşındaki çocuklara laf yetiştirmekten... klavye delikanlılığı size mahsus kim böle bişiy dese adres isterim tel isterim veren yok bırakın bu işleri artık yiyemicen ...... altına yatma derler...[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

işine gelmeyince 13 14 yaşında di mi. bırak allasen git kospunu yap sen. boyle premium fahişesi ( evet aynen öyle ) gmler oldugu sürece oyunun kralısın bravo. müthişsin sen. harikasın lvl 70 ol sen. ama yok ver para editle 70 ol ne de olsa paran var di mi. şerefin de var o zaman. yürü be kim tutar seni[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 13 Aralık 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
işine gelmeyince 13 14 yaşında di mi. bırak allasen git kospunu yap sen. boyle premium fahişesi ( evet aynen öyle ) gmler oldugu sürece oyunun kralısın bravo. müthişsin sen. harikasın lvl 70 ol sen. ama yok ver para editle 70 ol ne de olsa paran var di mi. şerefin de var o zaman. yürü be kim tutar seni

yaşın büyük olsa böle şeylerle ilgilenmezsin dediğim gibi zenginin parası fukaranın çenesini yorar başkada bişiy olmaz..benden bu kadar siz devam edin..[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan Xrated öldürdün beni :)

2 saatir gülüyorum acınacak haline, en komiğide hayatta başarılı olmayanlar kısmıydı :) :)

Sanırım sen hayatta çok başarılısın hayat macrosu satın almışındır kesin ;)

Kendin kazanmadığın, sahtekarlık ile sahip olduğun bir konumla övünmek nasıl bişiydir anlamam.

Ulan hile yapmışın enselenmişin ne uzatıyorsun kuyruğunu sıkıştır kaç :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

Ah şom ağzım ya
yine olay oldu.

selam ben lvl 70 im HİÇ MAKRO KULLANMADIM.
adım x_-x_RATED kitiest klanındayım

Şuursuzca etrafa saldırıyorum çünkü çok pis yakalandım.

Ve şu an tükeniyorum
ne yapmam gerektiğinide bilmiyorum agalar yardım plis ok ?

[Bu mesaj indream tarafından 13 Aralık 2005 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 13 Aralık 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
ne var orda ?

ekran hatasını kosp sanıyolar. acaba kendileri kosp kullandıkları için mi acaba? ben bilmiyorum öle bişiy olduunu..[signature][hline]Lvl: 67
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Aralık 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 13 Aralık 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
ne var orda ?

ekran hatasını kosp sanıyolar. acaba kendileri kosp kullandıkları için mi acaba? ben bilmiyorum öle bişiy olduunu..

bi insan bu kadar yüzsüz olur[signature][hline]silkroad online
AyDoLu
Sosyal ağlarda paylaş

yok walla annamadim sadece adam her poka beyaz bant cekmis onun disinda kirmizi ile isaretli bi yer var ne diye bakiyorum anlamiyorum :S ben archerin kospunu biliyorum sadece warrior nasi kosp yapar bilmem sorry cahilligime verin :S[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...