Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir Çocuk!

wpervert

Öne çıkan mesajlar

Malkor bu denem degildir
çocugun sobanın sıcak oldunu ogrenmesini beklemiceksin. Sen cocugun parmagını tutu sobaya değidiriceksin. Bu küçük bi acı oladcak ama yarın gidipte bütün yüzünü yakmasından iyidir.[hline]A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar KArı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Ust Jux lar Girebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

lem alala hedede hödöde.
arkadaşlar! burası herkesin fikirlerini özgürce savunabileceği bir forum! Lütfen insanların fikir ve düşüncelerine saygılı olalım. Alttan alalım zıt görüşlüde olsanız.. Bu kadar uzatacak ve abartacak birşey yok yani.
Saygılar..

PS: Umarım bu msjı anlayışla karşılarsınız.[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

oyy :) sen iyilik yapmaya çalışmışsın yapabilcen bişey yok sadece bilmedinden olmuş :)
benim annem de küçükken civcivi varmış bi tane bi gun bi bakmış ölmüş. sonra çok ağlamış. o günden beri hayvanlara dokunamıyor.[hline]A$k Cikolata Gibidir
Kal Vas da Buna Benzer
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 6 yaşındaydım. Bi çocuk sokakta ( o zamanlar odunla ısınıyoduk nerde doğalgaz ) bi odun parçasını aldı kafama vurdu! Babam da balkondan bakıyo. Oğlum gel buraya dedi. Çocuğu dövecem öldürecem ama işte baba sözü dinledik. Çocuk da 3 yaşıda filan. Dedi ki bana babam yavrum o daha küçük ne yaptığını bilmiyo yazık çocuğa ben babasına anlatırım durumu dedi. O gün bugün böle oldum işte. Şimdi o çocuk kimbilir napıyodur. Patron olmuştur heralde. :P[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grzly, 16 August 2003 14:39 tarihinde demiş ki:
..aklıma geldikçe utanıorum kendimden

Oh be, gerçekten rahatladım. Yani bunu keyifle veya normalmiş gibi hatırlamayan insanlar da var. Bende anormallik var diye düşünmeye başlamıştım.

Şimdi, çocuklar acımasız olur tamam, çünkü ne yaptıklarını veya sonuçlarını tam olarak algılayabilecek seviyede değillerdir. Aynı şekilde bu seviyeye hiçbir zaman ulaşamayan insanlar da acımasız olurlar, bu yüzden eğitim ve daha önemlisi kültür düzeyi düştükçe daha kanlı kavgalar, daha vahşi cinayetler ortaya çıkar.

Sorun şurada ki, belli bir yaşa gelmiş ve belli bir eğitimden geçmiş olmasına rağmen bir insan dönüp yaptıklarını "yaptım mutluyum gururluyum" ruh halinde hatırlıyorsa bence sağlam bir psikolojik kontrol uygun olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai bende oyle düşünüyorum ailesine suç buldum daha çok ama hiç bir şey yapmadılar ve yapıcaklarınıda sanmıyorum. üzülüyorum da aynı zamanda. Umarım bi şekilde farkına varırlar olayın çok geç olmadan... :([hline]A$k Cikolata Gibidir
Kal Vas da Buna Benzer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 16 August 2003 14:57 tarihinde demiş ki:
Gereksiz quote kullanımı hoş birşey değil / Nefr]

her iki bölüme de katılıyorum. çocukların böle birşey yapması kesinlikle hastalık beyinde birşey olması lazım acilen doktora götürülmeli.

araplara laf da kesinlikle ırkçılık o ne demek ya sanki türkler çok temizmiş gibi başkalarına laf atıyorlar üstelik maksimum 10 tane arap görmüştür hayatında allah bilir

[Bu mesaj Nefr tarafından 16 August 2003 15:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaşamadan boyle davranışları nasıl piskopatlık olarak adlandırabiliyorsunuz hangınız 5 6 yasında boyle bır sey yaptı da pıskopat olarak kaldı hıc bır ınsan bu yaslarda yaptıklarında ırade sahıbı degıldır vıcdan azabı cekecek akla da erısememıstır suclayamazsınız
savunuyorum bunu cunku aynı yaslarda bende bır hayvan bır kedı oldurdum hemde bu ornek kadar kotu bır sekılde belkı daha kotu ama hıc de soyledıgınız gıbı bır pıskopat olarak buyumedım bır ruhsal sorunum da yok
su an en sevdıgım hayvan kedı bu gune kadar da bır cok kedı ve kus buyuttum 2 kere yavru kedı kurtardım kargalar oldururken bunları da buyuttum bahcemızde su an 3 yavru kedı var hepsını de beslıyorum yanı bugune tasınmıs bı sorun yok ortada gayet normalım o gunu hatırlayınca uzuluyorum tabı ama bunun ıcın baska yapabılecegım bırsey yok
kısaca bı cocugu o yaslarda yaptıgı bırsey yuzunden yargılayamazsınız gelecekte de kım pıskopat olur kım evlıya onu bılemezsınız
Sosyal ağlarda paylaş

8 senedir köpeğim var 1 yaşındayken sürekli azarlıyodum bunu aptal gibi yüzüne gözüne vuruyordum köpeğin bir sene sonra kafama dank etti "ya ben amma salakmışım" dedim sonuçta o da bizim gibi nefes alan düşünen bir varlık kimsenin zarar vermeye hakkı yok tabi olgunluğa erişmeden çnce bazı şeyler zor idrak ediliyor ama öldürme olayı bence abartı. hani civciv tavşan fln öldürürsün küçükken anlarım ama kedi öldürmede psikolojik bir durum var. ama hatasını kabul edip telafi edenler de var bkz. ascraeus[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame

[Bu mesaj Phlox tarafından 16 August 2003 16:38 tarihinde değiştirilmek üzeredir.]

[Bu mesaj Phlox tarafından 16 August 2003 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayvanların o yaslarda cocuklar ıcın bır oyuncaktan farkı yok canlı olma yaşama bılıncı yok cunku hatta normal bır oyuncaktan daha fazla ılgı cekıyor cunku hareket edıyor cagırınca yanınıza gelıyor cocukta ona bır oyuncaga nasıl davranıyorsa oyle davranıyor sonra hayvan olunce oldugunu bıle anlamıyor cunku oldurme kavramı yok cocukta bılınc yok kedı tavsan cıvcıv farketmez keske olmasaydı ama
bıde ben kefalet oder gıbı yaptıgım seye karsılık olsun dıye sevmıyorum kedılerı tamamıyle ıcten bı olay yanlıs anlasılmasın
Sosyal ağlarda paylaş

Benim eski okuldan arkadaşlar yavru kedilerle futbol oynarlardı. (Top olarak kullanırlardı tabi)Kedileri yakalar degaj yapıp çöpe sokmaya çalışırlardı. Küçüktü şuydu buydu diyolar. S.......tirin lan bizde küçüktük yaptıkmı böyle bişey. Hem çocukta daha çok acıma duygusu olur. Bunlar minyatür piskopat.[hline]Your RPG Source - www.rpgcorner.com
[SouLForGeD, 15 August 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
Roket atarlı muz kızartmasımı istiyomuş?
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ben küçükken civcivlerimi oyuncak arabalarla çarparak öldürmüştüm 3 tane hemde,ama öldürmek yadayaralamak amaçlı vurmamıştım arabaları kafalarına,oyun oynuodum,hala vicdan azabı çekiom[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

çocuktur bilmez yapar falan demeyin bende çocuktum ve karıncalarla bir kurbağa dışında hiç bir şeyi öldürmedim ve kurbağa yanlışlıkla oldu bir keresinde köpeğin birinin gözüne çalı batmıştı onu çıkarmıştım bunu yaparken hayvan hafifden ciyaklamıştı ozaman bile içim sızlamıştı canını yaktım diye yani bu köpeği sopayla öldüren çocuk acilen bir piskoloğa götürülmeli.[hline]

[Bu mesaj TheSilver tarafından 16 August 2003 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kolay ölen hayvanları öldürürsünüz de anlarız ama kedi öldürmek ayrı bi çaba gerektirir. kedi öldüren çocukları kınıyorum.:)[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

oof tam itiraf.com luk olmuş burası bari bende bişeyler yazıyım da rahatlayayım.
Bende küçükkken kımıl zararlısı gibi bişeydim. Hayvanlara çok acı çektirdim (ama öldüremedim) En çok ta yavru kedilerle oynardım garibim kedileri arka ayklarından bağla bizim yan bina ile olan 4 metre yukseliğindeki ortak duvarımızdan aşağı sakıtırdım hayvanları (tam piskopatmışım) yavru kedileri futbol topu gibi kullanmayı da yaptım. Bunlaruı marifet diye anlatmıyorum. Çok merak ettiğim bir şey var ben bunları yaparken ne hissediyordum?
nniye yapıyordum? hiç hatırlamıyorum . Tek hatırladığım çok korkuttuğum bir yavru kediyi kucağıma alırken göğsüme tırnaklarıyla asılmıştı. bende kediyi oracıkta 2. katın balkonuna degajlamıştım.
Şimdi ise hayvanlarla aram çok iyi hatta kediler beni bende keileri çok seviyorum ama evde hayvan beslemeye karşıyım çünkü o hayvan ölürse acaip vijdan azabı çekerim.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Hayatın boyunca ihçbir kediye köpeğe civcive ördeğe hatta kurbaların bile üzerine basardım ama çekerdim sora yazık diyip ayağımı:)(paso eve giriolardı sinir ediolardı) ama bi kuş vardı bizde muhabbet kuşu 3 yıldır beslerim hala aklı başına gelmemişdi elime alıyodum ısırıyodu ıslık çalıyodu çırtlıodu bende elime alırken çok ısırmışdı tutup havaya atmışdım hafiiften tavana çarpmışdı (hız alıp tam gaz aynaya çarpmaları kadar diil)hatta naturel jedi paso anlatır bunu kızarım hep
Ama yazık yahu hayvana ama öldürmedim
Birkaç hafta sonra zehirlendi neden bilmiyorum

Eklemeden edemicem bi gün böle 10 9 yaşlarında bi çocuk böle yavru bi kediyi öldürürken göriyim ve hele hele o kediye bi zarar versin eeh be vay ben senin..büyük ihtimalle kediden beter ederdim acımazdım çocuğa kesinlikle zaten bi ark vardı böle kedilere işkence eden zevk alarak anlatan bi ara çocuğu gebertmeyi inanılmaz istemişdim nese hayatı karardı zaten.. sayemde;)[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...