Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nette problem mi var (istanbul göztepe)?

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Saat t'te eve geldim ve baktım ki bazı siteleri açamıyorum. Mesela donanimhaber, darkhardware, TRGamer, Merlininkazani gibi yerli siteler dahil 3D Gamers, DeviantArt ve bir çok siteye erişemiyorum.

Torrentbytes açılıyor ama. Neler oluyor ya? Sizde var mı böyle bir problem.

İstanbul Göztepe UltraTV kablo kullanıcısıyım bu arada.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm, anlaşılan UltraTV'de Göztepe-Erenköy arasındaki bölgede problem var. Delirtici ya, WoW'a da giremiyorum.

edit: Ultra'ya telefon edeyim dedim, siteye girip alayım telefon numarasını dedim ama UTV'nin siteside açılmıyor.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

[Bu mesaj LathspeLL tarafından 09 Aralık 2005 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende sorun war bi iki gundur bazı siteleri açmıo.. yavaşlıo zorlanıo fln ne mzn geçicek buya...pufff :([signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

balinalar iş basında[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

bir siteyi 10 kere tıklamadan açmıyor.. yanı sorun ebnde de var[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben göztepedeyim ve çok rahatım 5 saattir.Hiç bi sorun yok...Neyse nazar değmesin ben zıbarıyorum...

Not:Babacum o mesajı editlesene...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...