Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik ile nasıl tanıştınız?

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

paticik kullanıcıların sayısı azken verilebilecek cevap ihtimali çok azdı ama artık kullanıcı sayımız epii fazla ve giderekte artıyor merak ettiğim siz paticik yada pepelek hatta dahada eski ise uotr ile nasıl tanıştınız.Mesela ben Uotr ile hali ile orjinal bir uo alıp osi de oynamaya karar verdikten sonra sorup soruşturma yolu ile tanıştım severim kendisinide :)[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Uotr yi nebuladan örenmiştim ama forumları olduğunu bilmiyordum:) sonra babacum pepelek felan dedi tınmadım bi süre sonra paticik e gelsene dedi bizim pepelek bura ismi deeşti felam dedi öle geldim:)[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 12 August 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
vardı böyle bi topic daha[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

Daha önce olmuş olması bir daha olamayacağı anlamına gelir mi? HA GELİRMİ HA?!?! gelebilir tabii ama burda gelmez çünkü o günden bu güne nice fedailer katıldı verdiğimiz savaşa paticik olarak...[hline]ö?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 12 August 2003 17:36 tarihinde demiş ki:
Daha önce olmuş olması bir daha olamayacağı anlamına gelir mi? HA GELİRMİ HA?!?! gelebilir tabii ama burda gelmez çünkü o günden bu güne nice fedailer katıldı verdiğimiz savaşa paticik olarak...[hline]ö?

ordan devam edilse daha mı kötü olur ?
hem lafım sana değildi senin atlamana ne gerek var ?[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

SNN Dünyasında UO oynarkene Ultimatr la Ultimatr/forum la tanıştım bugünlerde hala burdayım sanmayınki kayıt tarihi 2002 diye eski değilim ; Botanika hesabım arkadaşım Alp tarafından banlattırılmıştı bende o zamanlar forum fanatiği olmadığım için napalım kaderimiz böyle diyip yeni almamıştım 1 yıl sonra kayıt oldum ve burdayım ne mutlu bana.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 12 August 2003 18:57 tarihinde demiş ki:
O ark nasıl bir arkmış öyle hayran kaldım.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

Bende hayran kaldm istten bna geldi geri dönerken 9 tane cd ve bir ton(rahat 200-300 vardır) magic kartını bende unuttu MUAUAUAUH geri varmicem:)[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm sanırım ilk olarak ultimatr ile tanışmıştım Nebula'ya ilk başladığım zamanlar.2 sene önce filan işte yani.Sonra nası bulduğumu hatırlamıyorum ama pepelekteki Nebula forumlarını bulmuştum.Daha Nebula'nın kendi forumları yokken açılmıştı burda.Sonra NebulaShocker diye salak bi account açmıştım yazarım diye.O accountla hiç yazmamıştım sanırım.Zaten bi süre sonrada nebulanın kendi forumları açıldı ve ymumcuoglu olarak devam ettim ordan.Sonra bi 2-3 ay kadar Sylveria'da oynadım daha sonra ise 3 ay filan Sphere Scripting ile ilgilendim.Tabi her sphere'e yeni başlayan insan gibi, bende UO Sphere Servers kısmında arkadaşımın vocter adlı accountuyla yazı yazmaya başladım.En sonunda kayıt sisteminin düzeltildiğini duyduğumda kendime Shock_The_Bizkit adlı bir account aldım.UO Sphere Serves kısmında takıldım paso.Sonra sphere scriptingi bırakınca yeni adıyla paticik'i de bıraktım.Ama daha sonra birgün yine can sıkıntısıyla oturduğumda bilgisayarın başına, aklıma paticik geldi.gene girdim Shock_The_Bizkit ile.Ama sonra nickime takan (yada takılan diyelim) bikaç sazandan dolayı yeni account aldım.

Not:Can sıkıntısından biraz uzun oldu, kasıpta okursanız ne mutlu bana.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...