Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pet mi paper mi

deda

Öne çıkan mesajlar

said:
PSX, 09 Aralık 2005 13:25 tarihinde demiş ki:
said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
dun savası 2 dk ile kaçırdım akşam savaşını ve beramustaydım adamda +9 elixir flame dmg li staff vardı sizce bu pet paperden daha dmg vermiyormu uzeri 8/15 mp takıkarı unieq hp ve defans olursa bu mage gibi mage olurmu hem defans hemde paperden daha çok dmg ?

sen oyuna daha yeni basladın heralde senin karsı ırkına mp takı calısmaz saff olabilir ama mp takı calısmazzzzzzzzzzzzz

sen yeni başladın herhalde veya kulaktan dolma bilgilerle cvplıyorsun galiba
paperde magic powera bamıyormusun paper olmak için arkadaşım ona basacağına +9 elixir + magicpower oalcak üzerin copm set 8/15 dedim mpli takılarında yüzükler haric daha doğrusu 2 parça hariç diğerleri defanssif ve hpli yüzükler olursa en kral paper önünde diz çöker
bu arada ben bu oyunu ilk adonis te oynadım adanis paralı olmadan 5 ay önce oynamaya başladım
ama simdiye kadar 1 tane mage charım oldu diğerleri hep assasin oldu ilk lightF gördüğümde aşık olmuştum çükü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AeneisF, 09 Aralık 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
MP takıların amacı ne o zaman ...Bende denedim arkadaşım..Şu anda Pet mage yim ve bunu dün denedim..

Paper magelerin HP takmasının sebebi de Mp çalışmaması değil
zaten az olan defans ların HP ile düzeltmek istemeleridir...

Paper eğer full MP takarsa ne olur Tek spike press ok.. Kaçışı yok..

Ben complete kıyafetlerden bahsetmiştim üst seviye derken.
Bunun gibi pahalı şeyleri defansında varsa neden illa HP ile enchant edersin demiştim ama boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

Complete HP niye bastım dersen Hp yüksek olsun diye arkadaşım...Cz çok kalabalık her yerden bişey yiyorsun...Öldürmek artık önemli değil cz de Ölmemek önemli..8 kişilik bi party öldürürsen 12 NP kazanırsın ölürsen 50 NP gider ..[signature][hline]Ares
PaT®ioT
62
62.000
3 "S"yi unutma: Kendine Saygı; başkalarına Saygı; herşeyde Sorumluluk.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sonsivri, 09 Aralık 2005 14:06 tarihinde demiş ki:
bende bazı insanların sözüne inanarak skill falan değiştirecektim.
ne kadar hurafe var burda, daha eline elixir almamış adam pet paper'ı döver diyor.

Bana diyorsan Elimde +7 exilir war :)[signature][hline]Ares
PaT®ioT
62
62.000

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 14:12 tarihinde demiş ki:
arkadaşımın charını sölüyorum
lvl 63
comp +8/15 full set +8 elixir staff
glass belt dual rool amulet mp mage dual ering (ördeklerden :p)
dmg alamızmı bu?

Bence karşı tarafa iyi damage verir ve damage az alır...
Güzel char..[signature][hline]Ares
PaT®ioT
62
62.000

Sosyal ağlarda paylaş

benim mage charım olduğunda adonisteydim ve ozmn geröekten oyundan hiç ama hiç bişey anlamıyordum ve lvl 50 iken bıraktım o karekreri assin açtım ve onunla öğrendim oyunu ve inceliklerini o yüzden kardeşim aslında haklısın benim bu topicte yeralmam lazımdı ama b1 yok ne yazıkki can sıkıntısında gireyim dedim ama böle kovulacağımıda beklemezdim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
benim mage charım olduğunda adonisteydim ve ozmn geröekten oyundan hiç ama hiç bişey anlamıyordum ve lvl 50 iken bıraktım o karekreri assin açtım ve onunla öğrendim oyunu ve inceliklerini o yüzden kardeşim aslında haklısın benim bu topicte yeralmam lazımdı ama b1 yok ne yazıkki can sıkıntısında gireyim dedim ama böle kovulacağımıda beklemezdim

kardeşim sen daha ko nun açılımı nedir yernirmi derken benim o charım vardı o lvli emin ol senden daha çok sey biliyorum
ben sadece su olay uamassın diye alttan alacaktım ama sen kaşınınca ben mecbur kaldım çünki kimseye bukadar hoşgörülü olmam
bildiğim bişeyi söledim
bak sana bişey daha lvl 60 olmak demek oyunu bilmek demek mi?
cz kendinden balon cıktığı zaman eli ayağına karısan insnlar biliyorum heal veya minor basacağına
lvl 60 demek oyunu bilmek değil ben lvl 60 iken 64 adam kestim aynı sartlarda onun için sözlerine dikkat et konuşmanada kimseyi aşalıyıcı sözler kullanma ben bukadar sabırlı değilim yani bilesin[signature][hline]Eski UO yeni KO playeri

*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 09 Aralık 2005 14:36 tarihinde demiş ki:
adres verem bu soylediklerini bide yuzume soyle o zman maden sabırlı degilsin ankara a.pasa istersen acık adres de vereyim pm den

işte bukadar basit bir insansın yasının 15-17 arası olduğunu anlıyorum atesli delikanlı ama sen bukadar basit olma.[signature][hline]
*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

beramusta lvl 58 pet mage im war üzerimde crimson +7 set(complete giyemiyom daha yaww :( ) elimde elixir +8 war.Ve ben bu ezik halime karşın pk yapmaktan manyak zevk alıyorum, damag epek vuramıyorum ama lightning staffla kitleme süper işe yarıyor. Şöyle düşünün karşıdan bi parti geliyor 62 warrior we yanında 60+ bi str priest, biz de 63 warrior ve 58 int mage sizce kim alır? Evet zor görünüyor ama biz aldık ben o str priestı stundan çıkartmadığım için pek bi işlev göremedi kendisi :-D. Bi keresinde de 62 bi warriorla karşı karşıya geldim ben staffla koydum o scream koydu ikimiz de kitlendik.Karşılıklı birbirimize baktık bi kaç saniye( human female mage ile gocaman bi orc warriora bakmak korkutucu oluyo biras). Stunlar geçtikten sonra kendisini biraz oyalayıp gate çekmiştim.[signature][hline]server:Olympia
Nick:Cool_Xul
nation:Karus
clan:Osmanlı
lvl:5x

There's no place for you here,youngster!

[Bu mesaj FR_forever tarafından 09 Aralık 2005 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaaaa.ne saçmalıyorsunuz.birbirine çamur atmaktan başka yaptığınız nedir?yok ben seni döverim yok sana pandik atarım yok ben sıkarım...amacınız ne milletin gözünü korkutmak mı ?
herşeyden önce seviyeli olmalıyız.ki burda sadece ikiniz deil bir sürü insan okuyor bu yazıları.Lütfen.............

Söz: çocukken bir Bisikletim olsun diye Tanrıya Dua ederdim. Ve bu bir yıl sürdü.ama bisikletim olmadı.Ve dua etmekle bisikletim olmayacağını anladım.ertesi sabah bir bisiklet çaldım ve şimdi Tanrıya yeniden dua etmeye başladım. Günahlarımı affetmesi için...[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuranzaL, 09 Aralık 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
Haydaaaa.ne saçmalıyorsunuz.birbirine çamur atmaktan başka yaptığınız nedir?yok ben seni döverim yok sana pandik atarım yok ben sıkarım...amacınız ne milletin gözünü korkutmak mı ?
herşeyden önce seviyeli olmalıyız.ki burda sadece ikiniz deil bir sürü insan okuyor bu yazıları.Lütfen.............

Söz: çocukken bir Bisikletim olsun diye Tanrıya Dua ederdim. Ve bu bir yıl sürdü.ama bisikletim olmadı.Ve dua etmekle bisikletim olmayacağını anladım.ertesi sabah bir bisiklet çaldım ve şimdi Tanrıya yeniden dua etmeye başladım. Günahlarımı affetmesi için...

senle ilgile olmayan seylere sen karısma seni ilgilendirmez burda gelip laf yapma[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...