Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pet mi paper mi

deda

Öne çıkan mesajlar

dun savası 2 dk ile kaçırdım akşam savaşını ve beramustaydım adamda +9 elixir flame dmg li staff vardı sizce bu pet paperden daha dmg vermiyormu uzeri 8/15 mp takıkarı unieq hp ve defans olursa bu mage gibi mage olurmu hem defans hemde paperden daha çok dmg ?[signature][hline]Eski UO yeni KO playeri

*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
dun savası 2 dk ile kaçırdım akşam savaşını ve beramustaydım adamda +9 elixir flame dmg li staff vardı sizce bu pet paperden daha dmg vermiyormu uzeri 8/15 mp takıkarı unieq hp ve defans olursa bu mage gibi mage olurmu hem defans hemde paperden daha çok dmg ?

sen oyuna daha yeni basladın heralde senin karsı ırkına mp takı calısmaz saff olabilir ama mp takı calısmazzzzzzzzzzzzz[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sonsivri, 09 Aralık 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
"PCPC"
hahaha, işte bu.
Karus larda magician birliği yok, o kadar söylüyorum.

Ares serverindeki orc magelerin birligi hic bi serverda yok ben ..Ben daha önce El morad idim Orc olali 7-8 gün oluor yani el moradlarida gördük ama orclar gibi birlik yok ..Orclar hertürlü yardimsever artis adam yokmu var hayatin heryerinde vardir ama humanlar gibi deil ..Ben humanlarda bunu cok gördüm türklere edilen laflar küfürler cart curt ama orclarda ise en kral oyunculari dahil hepsi selam vermeyi ögrenmisler artik hangi partye girsem selam diolarlar:) bu cok mutlu edici bise buda birligin göstergesidir sanirim ..[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sonsivri, 09 Aralık 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Biri MP karşı ırkta işe yarıyor mu dedi?
Fizik kanunlarını alt üst ettin be birader.

Bende Elixir +8 var ama Elixir +9 bile olsa ahım şahım olmayacak ve paper ile kıyaslanmaz. Paper damage daima fazladır.

buna sadece gulerim mp calısmıyo demedim ben mp takılar calısmıyo dedim okusan anlardın zaten :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 09 Aralık 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
said:
Sonsivri, 09 Aralık 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Biri MP karşı ırkta işe yarıyor mu dedi?
Fizik kanunlarını alt üst ettin be birader.

Bende Elixir +8 var ama Elixir +9 bile olsa ahım şahım olmayacak ve paper ile kıyaslanmaz. Paper damage daima fazladır.

buna sadece gulerim mp calısmıyo demedim ben mp takılar calısmıyo dedim okusan anlardın zaten :D

senle aynı fikirdeyim, ben aksini savunana söylemiştim.
Yani senin yazdığını okudum ve anladım sanırım sen beni yanlış anladın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilader oku lütfen yazilanlari oku HUMANLAR AŞIRI FAZLAAAAAAAAAA ALLAHIM anla artik yahu:)Birlikle alakasi yok humanlarda party yapma olayida yoktur fazla clanlar aralarinda yaparlar oda bazen cok kaliteli clanlar yapar öbür oyuncularda nplerini kimseylee paylasmak istemezler birlikle alakasi yok ben humandir diorum :)[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 09 Aralık 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
Bilader oku lütfen yazilanlari oku HUMANLAR AŞIRI FAZLAAAAAAAAAA ALLAHIM anla artik yahu:)Birlikle alakasi yok humanlarda party yapma olayida yoktur fazla clanlar aralarinda yaparlar oda bazen cok kaliteli clanlar yapar öbür oyuncularda nplerini kimseylee paylasmak istemezler birlikle alakasi yok ben humandir diorum :)

Dalgamı geçiyon sen, ne biçim konuşuyon. Oku yazılanları falan!!!
Okumamız var şükürler olsun.
Lunar war sadece 120 kişinin katıldığı bir savaştır, buna ne diceksin. Oraya da el morad fazlası mı var??
Ben savaşta el morad büyücüleri daha iyi organize oluyor diyorum. Yanlış varsa düzeltiniz, ama yerici laf etmek hiç hoş değil.

http://free.hostdepartment.com/k/korankingares/ares.htm
Bende biliyorum el morad fazlası olduğunu, lütfen sakin ol!!

[Bu mesaj Sonsivri tarafından 09 Aralık 2005 13:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Harikasın dies ... Herkesin adam gibi tartıştığı topice gelim paperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yazınca adam oldun demi? Süper ilgi çekici ve bilgilendirici oldu demi? Sonra da neden banlandım diyorsun Pati'den. Hey Allahım ya...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöle düşünelim Dex , Str , HP , İnt takılar çalışıyo şansa bak MP çalışmıyo...VE bügüne kadar bu bugda düzeltilmedi..Eğer çalışmıyosa bug dır..Takacaksın 2x Cristal ring , Cristal Neclace , Cristal Belt ondan sonra çalışıp çalışmayacağını söliyeceksin....Ben bunlarla denedim Damageler karşı ırkta bayağı bi fark ediyo..( en az flame ile 100- 200 )[signature][hline]Ares
PaT®ioT
62
62.000
3 "S"yi unutma: Kendine Saygı; başkalarına Saygı; herşeyde Sorumluluk.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dies2, 09 Aralık 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
oha sallama lunar war 120 kişi ise bizim savaşlarda 10 bin kişiş giriyor butun serverlarda bile aynı amma salladın yuh sana

Evet senide cevapladık sanırım
http://216.239.59.104/search?q=cache:hyRBVwCtocUJ:www.knightonlineworld.com/events/lunar_war.asp+lunar+gate+war+120&hl=tr

Şuan server kapalı ondan cache verdim.

"Only the first 120 players from each nation are allowed"

[Bu mesaj Sonsivri tarafından 09 Aralık 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AeneisF, 09 Aralık 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
Şimdi şöle düşünelim Dex , Str , HP , İnt takılar çalışıyo şansa bak MP çalışmıyo...VE bügüne kadar bu bugda düzeltilmedi..Eğer çalışmıyosa bug dır..Takacaksın 2x Cristal ring , Cristal Neclace , Cristal Belt ondan sonra çalışıp çalışmayacağını söliyeceksin....Ben bunlarla denedim Damageler karşı ırkta bayağı bi fark ediyo..( en az flame ile 100- 200 )

+MP lerin çalışmaması bir bug değildir, olsaydı düzeltilirdi.
Ama senin bu söylediğin hiç doğru değil, eğer öyle olsaydı üst seviye kıyafetler HP değilde MP olurdu. Ben takı olayını denedim bizzat gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben human iken 30kisi sadece bizim clan giriodu savasa 5 clan toplami 120 oraya kac clan girio benim hatirladigim kadariyla _cloud_ un clani 95 Patriot clani 75 kisiydi o clanlar full savasa giriodu palavra okuma bana ya 120 adam aliniormus :D[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 09 Aralık 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
Ben human iken 30kisi sadece bizim clan giriodu savasa 5 clan toplami 120 oraya kac clan girio benim hatirladigim kadariyla _cloud_ un clani 95 Patriot clani 75 kisiydi o clanlar full savasa giriodu palavra okuma bana ya 120 adam aliniormus :D

Alla alaa ağızdan dolma konuşma, sen yanlış adamsın anladımda milleti kandırma ben oyunu yapan adamların sitesinib göstererek bi adres verdim sen nasıl bir kaynak göstereceksin?

Neler var yaaa. başlıkla uyuyormu yazdıkların?
Sosyal ağlarda paylaş

MP takıların amacı ne o zaman ...Bende denedim arkadaşım..Şu anda Pet mage yim ve bunu dün denedim..

Paper magelerin HP takmasının sebebi de Mp çalışmaması değil
zaten az olan defans ların HP ile düzeltmek istemeleridir...

Paper eğer full MP takarsa ne olur Tek spike press ok.. Kaçışı yok..[signature][hline]Ares
PaT®ioT
62
62.000
3 "S"yi unutma: Kendine Saygı; başkalarına Saygı; herşeyde Sorumluluk.

Sosyal ağlarda paylaş

konuyu buraya getiren sensin ben yorum yaptim paperlik ve pet mage hakkında bana yazdigin cvplari iyi oku özürlümüsün arkadasim beni cvp vermeye zorunlu birakiosun soradan yazdiklarina bak diosun :)))))Yukarila cık az bak benim topic hakkında verdigim cvp ne sora senin yazdigin ne sacmalama ya hakkaten sorunlu insanlarla ugrasmak zor ..Bye[signature][hline] ::gel_pc_pc::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PCPC, 09 Aralık 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
konuyu buraya getiren sensin ben yorum yaptim paperlik ve pet mage hakkında bana yazdigin cvplari iyi oku özürlümüsün arkadasim beni cvp vermeye zorunlu birakiosun soradan yazdiklarina bak diosun :)))))Yukarila cık az bak benim topic hakkında verdigim cvp ne sora senin yazdigin ne sacmalama ya hakkaten sorunlu insanlarla ugrasmak zor ..Bye

sorunlu insan olamam çünkü karusum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...