Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pet mi paper mi

deda

Öne çıkan mesajlar

level 70 den sonraa pad mage olcaksın f9devila tank olursun valla bence cz de oldurmek deilde olmemek daha on planda eyer cok iyi bir oyuncuysann paper oll ama ben lr veririm harpye nova atarım diyosan pad oll paperlik kabiliyet ister buda damarlarında akan asilkanda mevcuttur paper rulzzzz[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:134 k

dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
indream, 08 Aralık 2005 19:06 tarihinde demiş ki:

Varmı yakın 1 paper ss alıp koyabilecek karşılaştırmak için.

Ben hiç ss almayım abi bütün paper almış başını gidio defence olmuş 350 bendede hp oldukça fazla ama unique takı yok doğal olarakta defence 180 lerde cirit atıo malice veya torment yediğimizde halimiz duman oluo :D

dün akşam full orc party kovalıo du (dün akşam pet olmuştum)
en öndede warior town çekmek yerine warior la bi kapışayım dedim diğerleri izin verir heralde dalmazlar. neyse başladık birbirimize dalmaya bi ara baktım gerçekten dalmadılar sonra priest debuff attı . hadi ona bişi demiyorum party boşuna beklio falan demek istemiştir belkide.

tekrar yine tek başıma gezinip bi assasın gelmesini bekliom uzaktan bi tane int priest geldi debuff attı gizlenmiş assas lar olabileceğini düşündüm oturdum bekliyorum priest üstümew doğru koşuo ve durum içler acısı 100 - 150 vurarak öldürmeye çalışıo ben staff la dalınca bi kere donuncada town çekio.

Bu aralar CZ den en ufak bi zevk almıyorum . Ares CZ humanlar tarafından bitmiş durumda içler acısı[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

canlar...
pet mage oynayan birisi papere döndüğünde allak bullak oluyo çünki;pet magenin şartlarına alışmıştır..canı yüksek ve manası çok defansıda tabii.
ama mageye paper olarak başlamış ve ii skilleri açılmış biri paperliğin ruhunu iice benimsiyo...yani damage yönünden..paperlik daha bi ince sanat gerektiriyor pk için...

ben lvl 60 petlede oynadım paperlede... ikisininde rolleri farklı bence o ii bu ii die bişi yok;
biz cz de 6 mage 1 priest geziyoduk.. ben en öndeyim(petmageyle) topluluğa frost novayı atıyorum arkasından 5 paper mage süper nova atıyo hali artık siz düşünün o partide 1 pet mage olması artık priest kadar lasım görülüyordu...
benim ordaki görevim karşıdakilerin hepsi yawaşlatma hatta bi ara lr idim..oda güzel oluyodu çoğu kişi stunda kalıyodu...arkasından paperler nova atıyodu....ben orda millete 100 damage bile versem sorun değil asıl damageyi diğerleri wuruyodu saten...
ama ben onu istemem dersen paper olursun...solo daha ii kasarsın...pet mageden daha fazla np kasarsın yaniii.
ikisininde zevki ve rolleri farklı...

ben şu an olimpiada bi mage açacam ama şifremin gelmesini bekliyorum..solo takılmaktanda hoşlandığım için paper olcam...

ben ce ii oynamasını bildikten sonrada 2 class da harika bence...zaten mageyle oynamak çok zevkli...
pet mageyken en çok hoşuma giden şey...assasinin stealth la gelip bana dalması....benimde onu sopaya bağlamamdı :)
zaten karşındaki asassin çok sağlam olmadıktan ve ii kombo yapamadıktan sonra hiç bişi yapamıyo sana....pet mageyle değişik fantezileriniz olabilir...:)
pet mage lighting/ice harika
paper mage flame/lr (pk için)
hala omu ii bumu ii die tartışmak anlamsız bence ik isinide + ları - leri ortada..
hangisiyle ii oynuyosan o en iisidir
Sosyal ağlarda paylaş

İşte benim demek istediğim de bu. Marksman çok güzel açıklamış. "Ben kodum mu oturturum dts ye süper çakıyom, stunum harikadırPaperPaperPaperPaperPaper PETPETPETPETPET" demek yerine güzel bir açıklama yapmış. İkisi de önemli ve kullanıldığında güzel charlar.

Ama human female pet magelerin staff ile adamın etrafında dans etmeleri şu oyunda görmeyi en sevdiğim sahne. Orclar bücür olduğu için komik duruyor bence, erkek mage oldum olası çirkin zaten bana göre. Completeli ve female human mage elinde staff saydırıyor rakibine... Hoş...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 10:25 tarihinde demiş ki:

Ama human female pet magelerin staff ile adamın etrafında dans etmeleri şu oyunda görmeyi en sevdiğim sahne. Orclar bücür olduğu için komik duruyor bence, erkek mage oldum olası çirkin zaten bana göre. Completeli ve female human mage elinde staff saydırıyor rakibine... Hoş...
+1
bazen town cekmiom bana dalarkene bi tanesi izlemek icin xD[signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GUUD_GUN xD
Sosyal ağlarda paylaş

slm .. bence paper mage bıraz da mezıyet ıster takıların arasında ıron set varsa zaten pet den farklı olmazsın.ben paper ım ve np de asagıda .. pet dım 60+ a kadar ne yaparsan yap paper zevkını vermez .. ama yanında lıghtın +8 wızard tasıyacan cok işe yarıyo..+7 lycoan cabası[signature][hline]xx paper mage
np :19xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher

[Bu mesaj angelusy tarafından 09 Aralık 2005 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

el morad ta full int mage kolay kolay party bulamaz
anca shigsy, filou gibi 70 level olucaksınız yada clanınız deusmanus gibi bi clan olmalı .

heleki savaştaysanız kimse sizi sallamaz tp için kullanır paper mage ler tp ettikten sonra partyden çıkar .
orc larda bu yok ama orc lar her zaman bi tane int mage alıolar party lerine[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DuranzaL, 09 Aralık 2005 09:23 tarihinde demiş ki:

peki kac damage yion?

28 lvl de fazla iyi bi kıyafet giyemeyeceği için paper veya int o level de farketmez paper olmak en iyisi sonuçta fazla damage vererek bişiler kesebilir ama int mage baya bi zorlanır onu kesmek için[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir alman arkadaşım bundan 1.5 yıl önce paper ice mage denemişti. Sonra da kimsede görmedim. lvl 54 olarak troll berserkeri gayet goblinlerle kesiyordu.(3-4 dk da falan) O zaman uniq bilmiyoduk bile:D Flame paper ile karşılaştırıldığında %10 luk bir dmg farkı olduğunu söylemişti. Sürekli yawaşlatacağını da hesaba katarsak bu da güzel bir kombinasyon olabilir.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

aha bilinç haksızlık yapma :)

ben yaklaşık 3 hafta paper ice oynadım :)

nowa town yapa yapa yuzde 40 kaybetmiştim poliyle inc le czde raven kastık ben de 2 spot ravenı tek basıma vokeliyordum ve paper icedım :) baba yadigarı bi lobo +6 vardı taa aylar önce alıp +0 dan upladıgım onu kullanarak. dmglerim ise şöleydi flamede 1k vurdugum asasa 700 arası vuruordum novayla. ama thorn olmaması büyük eksiklik buzda. impact zaten allahlık önce blast gibi gidecek de vuracakta. uzun mesele. ice da tek işe yarar skill nowa pk da. ama xp için birebir. hele 2 spot raven o an için oyunun en iyi ve hızlı xpsiydi 2 haftada sallay sallaya 61 oldum tekrar.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 09 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
said:
256, 09 Aralık 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
Pet mage = Kser Users.
Paper Mage = Kodumu indiren users.

yanlış pet mage: leecher uses
paper mage: kser and arada koyan user.

pet mage : kalabalıgı gördun mu frost nova
paper mage : kalabalıgı gördun mu gate ( town )[signature][hline]xx paper mage
np :19xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 09 Aralık 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 09 Aralık 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
said:
256, 09 Aralık 2005 11:28 tarihinde demiş ki:
Pet mage = Kser Users.
Paper Mage = Kodumu indiren users.

yanlış pet mage: leecher uses
paper mage: kser and arada koyan user.

pet mage : kalabalıgı gördun mu frost nova
paper mage : kalabalıgı gördun mu gate ( town )

valla ben her zmaan için paper halimle kalabalıga dalarım aradan ezikleri almak ve gelen guruhu bir nebze yawaşlatıp kaçanlara zaman kazandırmak için. yuzde 90 ölürüm yuzde 10 tp ederler yuzde 50 2 kişi alırım. ama eskiden tabi neydi o gunler. F9Devile stafla dalmışlığım vardı.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...