Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerika'daki elektrik kesintisi?

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

kavga çıkarmasak iyi olur. evet türk kanalları veriyor; skyturk, haberturk, cnn türk falan gidiyor öyle.

hava kararana kadar hallederlerse iyi, öteki türlü zenciler işbaşında heh.[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 15 August 2003 01:40 tarihinde demiş ki:
Bush mu terörist Saddam mı? Konular hakkında bilgin olmadan, neyin ne olduğunu anlayamadan ve en önemlisi yaşının ve aklnının ermediği konular hakkında yorum yapma.

öncelikle yaşım 26. akabinde hayatta gördüğüm en alakasız mesajı attığını belirtmeden geçemeyeceğim. Bushun Iraka saldırması, yada U.S in Irak'a saldırmasının her ne kadar yanlış ve kendimce kınadığım bir şey olsa da terörizimle bir alakası yoktur. Terörizimden çekmiş bir ülkenin vatandaşları olarak en azından bizim bu konuda daha hassas olmamız, WTC yıkılırken alkış tutacağımıza, sivillerin ölümüne duyarlı olmamız gerekiyor.[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke, olayı farklı boyutlara taşımaya çalışıyorsun. Burada kimse, sivillerin -hele ki birçok amerika lı bile bush un politikalarına karşıyken- hayatlarını kaybetmelerine sevinmedi, sevinmez de.

Ki, hayati kayıp olacağını da hiç sanmıyorum. En azından jenaratorler kullanılarak metrodakiler çıkartılmıştır şimdiye kadar. Başka bi yerde de, elektrik kesintisi yüzünden ölüm olmaz.[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

konu elektrik kesilmesi

kimin terorist oldugu degil o yuzden saptırmayın konuyu
sonra adminler hemen kitliyo siliyo demesinler

bu arada bu adamların alayı niye sokaga dokulmus anlamadım?
nedir yani alt tarafı ( ufak degil gerci ) bi elektrik kesintisi

rahata cok alısmıslar sanırım
gelseler turkiyede 2-3 sene yasalar valla bi daha yadırgamazlar elektrik kesintilerini :)

bu arada cidden iyi onlem alınmazsa ve hava karardıgında da elektrik gelmezse pis yagma olur o kesin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 15 August 2003 01:33 tarihinde demiş ki:
Türkiye'de tv izlerken/çay içerken elektirik kesintisi:"Aaaaaaaaaaaaaaaaaa..."
Amerika'da cipsyerken/otururken elektirik kesintisi:"Hey! What the??? İ CAN'T SEE ANYTHING! OH MY GOD! I'm BLIND! HEY! Someone open the lights! electiricity is gone!(batırdım)WE WILL DIE! CHAOSS! LET'S RUSH EVERYWHERE!"[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım

ahahah geberdim:)[hline] Never was and never will be..
Necromancery 19.07.2003 tarihinde demişki:
Çocuğu inventoryemi koyuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

kermit_frog çok güzel söyledi valla..

popeye, bir film vardı, 24 saat mi ne adını hatırlamıyorum. Cine 5'te bir kısmını izlemiştim.

Özeti, Amerika elektriğe o kadar alışmış ki, 1 gün elektrik olmayınca yer yerinden oynuyor, işler aksıyor, insanlar çıldırıyor, yağmalar başlıyor. mantıklı birşey, zaten Amerika gibi bir ülkede.
Sosyal ağlarda paylaş

haberleri izlemedim ama yorumlarım saladım başlıyorum
aşırı yüklenme en sonunda amerikanın başına gelecek bir olay gibiydi oldu diye düşünüyorum sırf güneş tayfında milyon dolarlar kaybeden bir ülke böyle bir elektrik kesintisinde ne kadar kaybetti kim bilir? bush a oh oldu elektrik olmadığında banliyölerde insanlar mağzaları yağmaya başlicak nasıl olsa elektrik yok kamera yok aynasız yok şeklinde karın olmadan suç oranı ve kazalar artıcak hasteneleri dolacak insanların sokağa çıkma nedeni olarakta eğer deprem olursa bizim elektriğimiz gider o zaman sokağa çıkalım artçılar evimizi barkımızı yıkarsa biz içinde olmayalım zaten sigortalı devlet öder mantığı var
terörizmle ilgili olarak amerikanın elektrini kesmenin ve finansal yerlerini yok etmenin ne kadar zarar verici olduğunu bilinir sonuç olarak vakitin gerçekten nakit olduğu bir ülkede bu böyledir ve böyle oldukça bütün dünyayı sömürüceklerdir[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

hey allahım ya, bu öyle küçük falan bi elektrik kesintisi diil ya. hala öyle konuşan insanlar var
neymiş bi elektrik kesilince insanlar panik oluyomuş amerikada.

yahu metroları falan bile etkileyen öküzsel bi bölgeyi kapsayan bi elektrik kesintisi bu arkadaşlar. ufak bişey falan diil. son derece de önemli birşey.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 15 August 2003 04:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gece 9 dan sonra sokağa çıkmanın tehlikeli olduğu birşehrin saat 7 den itibaren derin bir karanlığagirdiğini düşünün...
o zaman dışarıdaki kaçınılan gölgelerinsanların evine kadar girmezmi? hiç bir savunması kalmayan dükkanları kafeleri bankaları boşaltmazlarmı? yada insanların can sağlığı tehlikede olmazmı?

işte vandalizmin can bulduğu gece bu sefer daha erken ve daha karanlık gelebilir[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sanırım yarın sabah uyanınca görüntüleri görürüz..
ancak elektriğin yarına kalmaz düzeleceğine dair açıklamalar yapılmış mynet haberde okudum..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...