Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ceza'dan büyük sürpriz

MC_KaramsaR

Öne çıkan mesajlar

Ceza sürpriz ve hicivli(diss de denebilir) şarkısıyla ...

http://rapidshare.de/files/8107882/muerekkep_doldurdum.mp3.html[signature][hline]Cintonik, 11 Eylül 2005 00:32 tarihinde Gs Tv hakkında demiş ki:
Aslında fena olmaz bak.Ozhan Canaydın ulusa sesleniş konusmasıda yapar.Allahınızı seviyosanız 100 euro pls diye fln yararlı olabilir gs ye hayırlara vesile.
Sosyal ağlarda paylaş

nakarat da irem'e
1.kıtada kolera'ya
2.kıtada sagopa ve fuata
3.kıtada mc çene v rock'n coke'da el hareketi yapanlara laf sokuyor

çok pis coşmuş yalnız[signature][hline]Cintonik, 11 Eylül 2005 00:32 tarihinde Gs Tv hakkında demiş ki:
Aslında fena olmaz bak.Ozhan Canaydın ulusa sesleniş konusmasıda yapar.Allahınızı seviyosanız 100 euro pls diye fln yararlı olabilir gs ye hayırlara vesile.
Sosyal ağlarda paylaş

o şarkının ismi canım[signature][hline]Cintonik, 11 Eylül 2005 00:32 tarihinde Gs Tv hakkında demiş ki:

[Bu mesaj MC_KaramsaR tarafından 28 Kasım 2005 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamadığım bu adamda mı kalıyor edilen laflar ya da onalrın şöhreti cartı curtu. Manitalarla gezen yavşak yavşak (özür dilerim) ciklet çiğneyen son model arabalara binen insanlar nasıl oluyor da biz gerçek rapciyiz diye ortaya çıkıyor şaşırıyorum.Bir kere rap söyleyen insanlaırn zenci olması lazım teknik olarak çünkü rap amerikalı zencilerin etnik müziğidir.(ve teması onların orda çektiği acılar ve eziyetlerdir genelde(bu adam acaba ne acı çekmiş).Ama bize jazzlar blues'u aynı şey gibi yutturabilen amerikan kültürü...)

Bu zat-ı muhterem rock'n coke'a cıkıp sonra 10000000 tane metal rock vs. aşığının arasında bir kaç kişiyle kalıp maymun olmuştur zaten ondan sonra da yok el haraketi yapanlara ona buna laf atar.Rock dinleyen şöyledir böyledir der bir demeçte 30 dk sonra da der.Benim babam da rock dinlerdi Pink Floyd aşığıdır.İnsanların müzik anlayışına saygım sonsuzdur falan filan...

Şarkıyı dinlemedim ama ne derse desin tek birşey bilirim ben; "aynası iştir kişinin lafına bakılmaz"... bizim yan komşunun oğlu ondan daha hızlı konuşuyor daha pis küfür edebiliyor şimdi o daha mı iyi "rap" yapıyor??

(rap ya da hip hop dinleyenlere falan gıcığım yok sadece ceza adlı herkimse beni iyice sinir etmeye başladı.Kişisel yane...)
Sosyal ağlarda paylaş

Take this life.. im right here. Stay awhile and breathe the air.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

deadwool fazla gaza gelmişin sakin yav:) bi defa rock&cokeda bayağa dinleyen vardı cezayı, çünkü bazı zeki insanlar koca festivale bi ceza dinleyecem yanında ortam yapacam diye gelmişti. ha adamdan saymıyosan evet gayet yalnızdı tabii:)
bi de rap bir müzik türüdür sonuç olarak deri rengimin kahverengi tonlarında olması gerekmiyor. rap yapabilen ama zenci olmayan çok adam var, zenci olup da rap nedir bilmeyen de çok adam var.
aynı durum blues ve caz için de geçerli. onlarda daha da geçerli hatta
cezaya gelirsek hani daha bi sokak çocuğu falan olarak çıkmıştı e şimdi reklamlara çıkıyosun hayvan gibi bi arabada arkada uyuklayan "güzel kız"la falan bi 50 cent olmaca falan. yani bu kadar kendinden şaşılabilir ne diyim.
bu disscilik de bu herifle geldi zaten, sırf ilgi çekmek iiçin ona buna laf atıyor ki adı duyulsun falan. bi enteresan mantıktır yani. hiiiiç kafaya takmak gerekmiyor

fazla 8 mile izlemiş ne diyelim[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

süper bi şarkı olmuş ya... yalnız bunun sölzlerini bulamadım ya bulabilien bi arkadas gönderebilir mi acaba..=
şimdiden tşkler...[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu herifi yücelten rock tayfası..Rock'n coke gibi organizasyonlarda bulunmasaydı..çulsuzları oynardı

Sagopa'ya yani babasına dil uzatacak kadar büyüdü mü bu adam..anlamsız sözcükleri birleştirerek rap yapılmıyo azcık örnek alsa türkçe rap yükselirdi

o gitsin rocco yesin bence

Rock'a dil uzatabilcek bi lavuk değil bu adamdan saymıyorum bizzat bidahaki rock the nations tarzı festivale ilk ben gidicem[signature][hline]It's a lie. A kiss with opened eyes.
And she's not breathing back.
Anything but bother me.
It takes my pain away
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza'nın her türlü event ve konserde yer alması hakkında;
Arz-talep... Ceza dışında hem rock hem de elektronik fest.e çağrılan başka biri yok! Adamı her türlü organizasyona çağırıyorlar. Keza -siz ne derseniz deyin bu realiteyi değiştiremeyecek- adamın garanti izleyicisi var ve dahası XXXX (<-Yabancı sağlam rock grubu ismi koy) isimli grup medyadan ilgi görmezken Ceza deli gibi ilgi çekiyor. Organizasyonun reklamı oluyor, konuşuluyor. ve sonraki organizasyonlara daha çok izleyici ve ilgi toplanmış oluyor. Daha iyi gruplar geliyor, çarklar dönüyor, kasalar doluyor.....

Türkiye'de rock müziğin başına gelen en iyi şey Ceza'dır.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...