Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nouma İnöünün Çimlerini Yedi (video)

SbNN

Öne çıkan mesajlar

annenin izlediği maçta yılda 1.7 kemik kırma ortalamasıyla oynayan mustafa doğan ın ve benzer bir sürü futbolcunun yaptığı hareketler hiç dikkat çekmiyor... üstelik her maçta yapılan bu hareketlerin göz ardı edilmesi bence daha vahim bi olay...[signature][hline]I'm the Clansman!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 29 Kasım 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
annenin izlediği maçta sahada adamın teki elini bi tarafına götürüp tutuyosa bu adam Türkiyeye girmemelidir! böyle bir ülkeyiz. beşiktaş alırsa beşiktaşın ayıbıdır.

ayni seyi buyuk yildiziniz appiah da yapti pazar gunu mac baslamadan once? kovun onuda hadi bakalim.[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

ben göremedim?! capture varsa seyredelim eğer gerçekten göstere göstere kasıtlı bişey yapmışsa derhal kovulmasından yanayım hatta başlarım mail bombadırmanına mektuplara yani.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkat donsun tekrar da haraket gelir biraz[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

Nouma'ya karşı hep bir sempatim olmuştur. Bu tür tipler genelde çok özenti, saçma ve armut gelse de bana Nouma öyle değil, gerçekten kişiliği bu, hissettiriyor bunu. Hep sevmişimdir Nouma'yı. Yaptığı her aykırı hareket, her terslik, her konuşması davranışı falan gözümde ona bir hava katar.

Şimdi BJK'ya bakarsak Avrupa yok, Lig yok, Kupa belki... Ümidi kalmamış, yarıştan çoktan kopmuş bir takım olarak taraftarını tekrar tribüne çekme, en azından içlerinde kalan sevgi gösterisi ve coşkuyu , heyecanı birazcık olsun tattırmak için alınmalı bence Nouma tekrar. Futbol oynamak için değil, sadece orada olsun, tekrar BJK'lı olsun yeter. Yoksa kimse beklemesin, ben de beklemiyorum tekrar BJK ayarında futbol oynayacak bir Nouma. Arada bir son 5-10 dk oyuna girsin, muhtemelen kötü oynayacak batıracak ama yine de girsin, oynasın, tribünlere o coşkuyu tattırsın. Hele bir de ilk 11de çıkarsa, noumayla kaybedilen 3 puan noumasız kazanılan 3 puandan çok daha değerli olur bjk için, puan kazanıp napacak yarıştan kopmuş zaten. Zaten bonservisi elinde, teklif etsen bedava oynar BJK'da para istemeden. E o kadar da oynamayan yabancısı var elde beşiktaşın satsa birini... Hele bir de birazcık olsun form tuttursa ya da arada bir parlasa 1-2 gol atsa nouma... Çok büyük sevinç yaşar hem kendisi hem taraftar. Taraftarın sevinci de bu sene bu kadar ağır bir yük altında kalan ve çuvallayan kulübü biraz rahatlatır.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 29 Kasım 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
ben göremedim?! capture varsa seyredelim eğer gerçekten göstere göstere kasıtlı bişey yapmışsa derhal kovulmasından yanayım hatta başlarım mail bombadırmanına mektuplara yani.

mac baslamadan yarim saat-1saat once fenerbahce bi sahaya cikti sonra hemen geri girdiler iceri, tam girerken appiah bize donup tombalasini cekti. tv yayinladimi bilmiyorum ama buyuk tepki gordu stadta.[signature][hline]fol lol the doh fol the day
Sosyal ağlarda paylaş

78 m dolar zarardaymis kulüp dedigin gibi seyirci cekmek icin kullanilabilir hatta bence basinda iki gundur boy gostermesi yoneticilerinde dikkatini cekicektir.belki biseyler olur gibi geliyo bana[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

isteyenler

[email protected]

ye pascali geri istediklerine dair mail atabilir[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

bu fenerlilerin proveke etmekten başka görevleri varmı ya? var galiba ya yazayim bikaç bişi gereksiz yere nüfus,gereksiz yere oksijen,su,gıda vs vs tüketimi olayları bundan ibaret olsa gerek[signature][hline]god hates us all
Beşiktaş

[Bu mesaj Lothrodel tarafından 30 Kasım 2005 03:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde pascal ın şu an bi takımı var mı?
varsa takımında başarılı mı ?

benim düşüncem diğer klüplerde başarısız , paradan memnun değil o yüzden böyle gündeme gelip Beşiktaş'ta oynamak istiyor .
hatırlarsanız bir olay olmuştu pascal tribünde şov yaparım ama para verin tarzı birşey söylemişti bana göre adamın tek derdi para ..

edit : rewendor bonservisten falan bahsetmiş o konu nedir tam bilmiyorum o yüzden yazdıklarım yanlış olabilir .
[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...

[Bu mesaj perfi tarafından 30 Kasım 2005 04:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DueLisT, 29 Kasım 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
Hakkat donsun tekrar da haraket gelir biraz

Haklısın DueLisT Epeyidir tombala şovu görmemiştik öyle dimi. Yok ya odam değil çimleri benim sakallarım arasındaki cips kırıntılarını bile yese ben o adamı beşiktaş kadrosunda görmek istemem. Yaptığıda zaten rezillik ne sevgisi bu beşiktaşmı ot sevgisimi.[signature][hline]Bir çift kedi ve bir çift köpek
Bir çift papağan ve bir hamster
Birde tarantula ile karadul
Ayrıca akvaryum.
Daha nice petlere..
Sosyal ağlarda paylaş

@Eraxx

cezası verildi geri gelmesinde sakinca yok

bakın adam oynamasa bile seyirci cekecektir dedim besiktas borc batagina surukleniyor extra gelir kaynaklarını degerlendirmesi lazım[signature][hline]I feel I know you I don't know how I don't know why I see you feel for me You cried with me You would die for me I know I need you I want you To be free of all the pain You have inside You cannot hide I know you tried To be who you couldn't be You tried to see inside of me And now i'm leaving you Wow@Bl Doomish LvL ?? UD Priest
''dUAlist''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lothrodel, 30 Kasım 2005 03:05 tarihinde demiş ki:
bu fenerlilerin proveke etmekten başka görevleri varmı ya? var galiba ya yazayim bikaç bişi gereksiz yere nüfus,gereksiz yere oksijen,su,gıda vs vs tüketimi olayları bundan ibaret olsa gerek

yok abi Smoke ve Click işleri güçleri bu[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 59 - Frostwhisper

[Bu mesaj heso tarafından 30 Kasım 2005 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İşimiz gücümüz provakasyon, işimiz gücümüz Beşiktaş'ı yok etmek...

Lol be... Alışın artık, forzabesiktas forumlarında değiliz, açılan her Nouma konusunda "I LAV YU NUMAAA" diye bağırmak zorunda da değiliz. Görüş belirtildiğinde beğenirsen okursun, beğenmezsen okumazsın, provake olduysan şikayet tuşuna basarsın. Her mesajımdan sonra "smoke bizi provake ediyor ühü" diyeceğine şikayet et gerekli kişiler karar versin. Ha bir de becerebiliyorsanız bunu hakaret etmeden gerçekleştirin bir kere olsun.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zamanında Başkanınız;

Türk toplumunda, Türk futbolunda nouma gibi edepsiz oyunculara yer yok, saygısızlık kim yaparsa yapsın cezasını alır, öyle bir oyuncuyu klübte tutmak saygısızlıktır , biz kaliteli bir klübüz, biz TÜRK klübüyüz" şeklinde duygu sömürüsü yapmıştı noldu şimdi[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...