Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coolplayer

Befounder

Öne çıkan mesajlar

CoolPlayer - Blazing fast audio player.
Features: Skins, Simple user interface, Playlist editor, Internet streaming, File Renamer, Fast mp3->wav converter, Smallest executable, Continuous play (no pause between tracks), programmed in C

Daha denemedim ben dl ediyorum ama winampin temel işlevlerini görüyor ve bilgisayarı o kadar kastırmıyorsa süpermiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Denedim şimdi, süfer. Israrla tavsiye ederim. Sağol Befounder =]

Edit: Ehe acele karar vermişim, süfer diilmiş pek. Biraz zorlayınca bilgisayarı cıvıtıp atlamaya zıplamaya başlıyor, ama bi kenarda bırakacaksanız gayet güzel, e o durumda da winampten farkı kalmıyor boyut avantajı dışında sanırım.

[Bu mesaj Nefr tarafından 24 Şubat 2003 11:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 24 Şubat 2003 11:14 tarihinde demiş ki:
Denedim şimdi, süfer. Israrla tavsiye ederim. Sağol Befounder =]

Edit: Ehe acele karar vermişim, süfer diilmiş pek. Biraz zorlayınca bilgisayarı cıvıtıp atlamaya zıplamaya başlıyor, ama bi kenarda bırakacaksanız gayet güzel, e o durumda da winampten farkı kalmıyor boyut avantajı dışında sanırım.

[Bu mesaj Nefr tarafından 24 Şubat 2003 11:21 tarihinde değiştirilmiştir]

Winamp bende her zaman atlıyo :) Ama ben feci zorlarım adamı hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm benim bilgisayar epey dandik, ondan olabilir, hafızası da doldu taşacak yakında zaten binbeşyüz tane minik program epey yer tuttuğu için. Formatliicam üşeniyorum.

Zorlamak dediğim aynı anda 5-6 tane paticik penceresi açmaktan ibaret ama msn icq ve bir iki ufak prog daha çalışırken, winampte olmaz o sorun pek.
Sosyal ağlarda paylaş

Justin mp3lere çift tıkladığında Coolplayer açılsın istiyorsan:
My Computer
Tools
Folder Options
File Types
deyip listeden MP3' ü sececeksin. Change butonuna basıp çıkan listeden Cool Playeri sececeksin. Eğer Cool Player listede gözükmüyorsa o zman Browse deyip Cool Player' in exe dosyasını göster. Sanırım bu şekilde istediğin olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...