Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG turevine uyacak mp3

Alis

Öne çıkan mesajlar

Abi çok önerilen bi grup vardı da şimdi gelmiyo aklıma yahu...

Ben bi mailbox'ları araştırayım, göndermişlerdi çünkü 1-2 tane şarkı, haberdar ederim seni...

Bu arada Gothic olmasa da Blind Guardian - Nightfall in Middle Earth albümünü şiddetle öneririm, Tolkien'in yapıtları baz alınarak yapılmış şarkılar, oldukça başarılı...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

al sana
ne elfce ne orcsa
dilsiz bi şarkı
ama tam oturcak aradıgın şarkı turune
Katatonia - Elohim Meth[signature][hline]rotflmaowjjtumaasipbtdbuma:
rolling on the floor laughing my ass off with jenna jameson's tits up my ass and screaming in pain because tits don't belong up my ass

Its Stiflers Time, Baby!

Sosyal ağlarda paylaş

@caran

Hala dinnlerim britain ve death'i ayrıca client açıkken çalan şarkı (oyuna girmeden) pofff dinlerken yaptığım actionlar gelio aklmıa kastığım skillerr[signature][hline]Bekleyişlerimin Içine Hapsettigim Özlemlerim Vardi,Nicedir Kimseyle Paylasmadigim,Hüzünlerim,Iyiki Geldin Aşk Hoşgeldin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 29 Kasım 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
ultima online ın britain ve death müziği... Oynamış olanları alııııııır götürür fantastik dünyaya atar

bucsden[signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»

[Bu mesaj VipeR tarafından 29 Kasım 2005 00:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orkça için, ne bileyim, grind gruplarını deneyebilirsin (O_o) ama çok işe yaramaz yani :)
elfçesini de bilemem de, gaz olarak bişeyler istiyorsan direk blind guardian derim, demons&wizards derim akabinde. blind guardian-nightfall in the middle earth albümü kral ötesi bir albümdür, aşmıştır, baştan sona hatmedilesidir.

ha ben wow oynarken slayer dinlerdim, hoşuma gidiyordu nedense. slayer da derim.
ayrıca çok az oynamış olsam da uonun müzikleri beni de çok etkilerdi nedense, olsa da dinlesem şimdi :)[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
msn: [email protected]
Heffer
Sosyal ağlarda paylaş

Enya dinle
Lake of Tears dicem ama pek uymaz belki :/
Graveworm falan filan :D[signature][hline]Neden bu yaşamın saçma kurallarına uymak zorundaymışım ben ? Bunlara uymama beni kimse zorlayamaz. Sonunda ne var ölüm ? Değil mi sadece ölüm ? Herkesin bir gün karşılaşacağı ünlü kişi ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
firatram, 29 Kasım 2005 20:37 tarihinde demiş ki:
knight oynuyorsan lord of the ringsin muziklerini dinlemeni tavsiye ederim.sahsen ben oyle yapıyorum.birde kabbalah var.ama o bir cesit gorustur.ama muzikleri guzel.bunları
www.kabbalah.info
dan bulabilirsin..

yukarida birisi Katatonia - Elohim Meth demis. Buda zaten kabbalastik bir sarki. MMORPG tarzina uygun yakin gruplar istiyorsaniz minik bir liste yapayim size

Aardia (klasik FRP )
April Ethereal ( Cthulu fanlari icin)
Arcana (Middle Earth )
Asmegin (Sarki sözleri norvecce ama cok iyilerdir)
Autumn Twilight (Macar bir grup cok iyidir)
Battlelore (LOTR temali sarkilari olan grup)
Blind Guardian (Acikalamaya gerek yok)
Catamenia ( Middle Earth temali )
Cruachan (Muhtesem Druidic grup , Druid saplantililara tavsiye)
Days Of Yore ( Middle Earth )
Demons & Wizards ( bir baska efsane grup b.guardian+ice earth yan calismasi)
Dragonforce klasik power metal grubu
Dragonis Sanguis (Mukemmel efektlerle süslenmis tavsiye ama biraz brutaldir)
Eluveitie Bir baska Kelt druid grubu
Elvenking Saglam italyan power metal grubu tavsiye. Oakenshield sarkisi ile baslayabilirsiniz dinlemeye
Ensiferum Finlandiyali Folk/Black grubu sert muzige tahammül edebiliyorsaniz tavsiye ederim. Ayni tarzda Finntroll grubu da mükemmeldir.
Eria d'Or - Ghazghkull Thraka tek sarki orc dilinde o.O
Hagalaz' Runedance Pagan/folk
Heol Telwen bir baska Druid grubu
Helloween Power metal'in babasi efsane grup.Fantasy ogelerini sarkilarinda ilk kullanan grup.
Isengard LOTR temali grup
Korpiklaani Druid , Pagan kokenli grup muzikleri mukemmeldir
Lothlorien LOTR temali grup
Rhapsody en az Blind Guardian kadar kült bir power metal ilahi siddetle tavsiye
Tuatha De Danann Bir baska Druidic grup

Simdilik aklima gelenler bunlar daha fazla bilgi isteyen olursa PM ile bana ulasabilirsiniz. Bu gruplarin bütün albümleri mevcut size tavsiyelerde bulunabilirim.[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...