Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn 8 ..yeni çıkmış ama....

punishment

Öne çıkan mesajlar

hmm offline mesaj olayı ilginç olabilir, aslında güzel olur ancak msn de online insan kalırmı ?[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

offline birine mesaj mı atılabiliyor (icq daki gibi) yoksa, sen appear off iken mesajmı atabiliyorsun ? orayı tam anlamadım[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Gokart
[Bu imza zgrw tarafından 02 October 2005 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

msn 19.02.56 çıkmış!!

Ancak hala berbatmış isimli serinin ortadaki halkalarından biri daha MSN8. Hepsi bu, sadece bu..
Ha peki MSN19 çıkana kadar neler olabilir...
1. Msn herifleri Amerikayı yeniden keşfetmeye devam ederler. ICQ'dan offline mesajı alırlar ve "Heyy Mike adamım yeni bişi yapıtık" derler. İşte gelecekte de Hello'dan dosya transfer sistemini ve resim görüntüleme sistemini çalarlar -ay pardon elim bolda gitti ayrıca yanlış yazmışım- esinlenirler ve bunu piyasa yeni diye sunarlar

2. Msn Petek Dinçöz kimliğine devam eder.Başarısız ancak etrafta "ben bir numarayım" havalarında gezen doğru düzgün çalışmayan bir program olarak hayatını sürdürür

3. Msn çocuk kreşi olur! Her yeni versiyonda dahası her küçük update ile yeni cicili bicili şeyler eklenen Msn artık bir noktadan sonra çocuk kreşi işe Hint usulü süslenmiş bir otobüs arasında bir şey olur çıkar.Halloween de MSN sayfası kostümü giyilir.

4. Msn sistem canavarı olur. Yakında Msn'i sadece süper computer sahipleri kullanabilir. Hakeza aynı işi gören programlar 1.402 K yerken, Msn idle durumda bile 9.000 K üzerine gezmektedir şu an. Gelecekte ne olur bilinmez

5. Msn bağlanmaz. Bu Msn öyle bir halttır ki basarsın bağlanmaz. Çabalar ama yine bağlanamaz. Sign in as hede hödö... Tık yok! Salak şey...

6. Msn çıldırtır!! Sağdan soldan reklam gelir, oradan buradan renkli bi şeyler uçar. Ekranda kadın çıkar, öpücük yollar... Zırt pırt "update edecem abüüü" uyarıları gelir ve yaptığı güncellemeler pek bi şeye derman olmaz. Kullanıcı ekranını kalabalıklaştırmaktan ve çıfıt çarşısına çevirmekten başka hiçbir işe yaramayan güncellemeleri yapman içi bastırır ve kastırır bu Msn idiotu.. "Abü update abüü" Bi git ya...

7. Ha bir de bu program yüzünden "Abüüü Msn paralı olacakmıış Bu maili yolla 5 kişiye parasız kullan" maili atan moronlarla da yüz göz olmak zorunda kalırsınız. Yollama bana böyle şeyler desen bile anlamaz bu moronlar. Sonra block yerler paşa paşa..

8. Üstteki maddeye istinaden; sadece spam manyakları değil bilmediğiniz bir sürü adamla muhattap olmak zorunda kalabilirsiniz. Sabah kalktığınızda msn listeniz taşmış veya uçmuş olabilir. Programı Windows Xp'yi -bu 2 Ek CD ile dahi adam olamayan delik deşik salak programı- yazan malum firma çıkardığı için -şirketin her ürününde olduğu gibi- bu program da delik deşiktir. Düzgün çalışmaz.. Şirket ise updatelerde vs. olması gerekeni değil, güzel gözükeni programa ekler. Dolayısı ile Msn kolay manipule edilebilir, atlatılabilir, hacklenebilir vs. Güvenlikmiş.. yeah baby!

9. Ancak firma Internet Explorer gibi bir hilkat garibesini bile sadece kendi programıyla entegre olarak sunduğu için milyonların kullanmasını sağlar. Yani tekelcidir. Aynı sebepten ötürü MSN de her bilgisayarda bulunur.. Hemen hemen herkes kullanır. Kalabalık kitle o tarafta olduğu ve bu programların esas amacı iletişim olduğu için bir şekilde -nefret ederek veya severek- MSN kullanırsınız işte.

Ha bu yazdıklarım MSN 7-8...-19 için geçerlidir. hepsi aynı şey.

Not1:
+MSN paralı olacakmış abii..
-Keşkeeeee..
+!!!!
-:D:D:D:D:D:D

Not 2: MSN'in yenisi için bir yemek yapmadığı kalıyor denilmiş de.. siz siz olun MSN ve/veya microsoft yemek falan yaparsa yemeyin. Nasıl yemek yaptıklarını ben bilmem. Ancak nasıl sıçtıklarını tüm dünya bilir :lol:

Ha ayrıca;* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 26 Kasım 2005 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında forumlarda yazılanların %90'nı gereksiz. Kimse senin ya da benim belirttiğime katılmak veya katılamamak zorunda değil. Olayın özü de bu zaten. İnsanların gereksiz görüş belirtmelerinden kendine pay çıkarmak.

ayrıca; "özel mesaj yerine, forum konularını kullanmak hakkında" isimli bir yazı konusuna sebep olabilir bu iki mesaj ; )[signature][hline]MONO(b)LOG

[Bu mesaj dasaaa tarafından 26 Kasım 2005 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala 7.0 dayım gayet te memnunum.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fransuxa, 26 Kasım 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
dasa sıkılmadın mı yazarken

Yok be.. yurt dışı dergilere bir sürü yazı yazıyorum sayfa sayfa... Bu ne ki? =) Ha bakıyorum sen sıkılmışsın 4harf yazıp 2tanesini boş geçmişsin :lol: dasa değil de dasaaa olacak o. Ancak dert değil, küçük sevimli detaylar bunlar[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...