Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Sabahları...

Aegean

Öne çıkan mesajlar

sabah 5.00-5.30 arası süper oluyor.
hele bizim ev dağa bakıyor. Güneş o dağların arasından doğuyor.
Koyu mavi altında turuncu, sonra da kızıllık.

Hele bu sabahki gibi bulutlar olunca onlar da ayrı bir hava katıyor. Rengarenk bir gökyüzü..[hline]You are not bad afterall,
You just dress bad.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum benim gibi şanslı olanlar var mı ama, servisim öyle bi yerden geçiyo ki sabahları güneşin bir tepe arkasından doğuşunu izlerdim kışın, hele ki sisli soğuk sabahlar gibisi yok sisin içinde bi aydınlık felan harika bi manzara bence, bi de birlik mahallesinden köroğlu nun arka taraflarına gelen dümdüz bi yol var subay lojmanlarının orası, o yolda sisliyken çok güzel bi görüntü oluşturuyo bence :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçektende Ankarada sabahlar çok daha güzel, özellikle İstanbula, Mersine, Antalyaya bilimum nem yüklü şehirlere nazaran. Ha vapurla geçerken boğazda gün batımı.. İşte o apayrı bi olay[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

walla ankarada hiç gün doğumu izlemedim ama kışın saat 5te, tam hava kararırken, vapurun arka tarafında simit-çay kombosuyla kız kulesinin önünden geçmek bana daha cazip geliyo.
bilmiyorum ankaraya gelip o orman-gündoğumu olayını yaşasam fikrim değişir mi acaba,ama sanmıyorum.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen Izmire Laf yok Ozellikle saat 5-6 arasında bu kadar zevk aldıgımı hatırlamıyorum bazen dayanamıyacak bile olsam sabah 4 e saati kurup kalkıyorum atliyorum bisikletime kordona kadar gidiyorum barlar dagılmıs oluyor o saatte oturuyorum bank ın birine o gunesin suyun ustundeki yansıması o gunes ve kuslar... neyse tabi calıstıgım icin bunlari bir tek hafta sonu yapabiliyorum (ühü) simdi br cıkıpta yok izmirin denizi kirli ivir zivir demesin o goruntu mukemmel oluyor hatta bankta yatasım geliyor :)[hline]Trust Is a Weakness
Sosyal ağlarda paylaş

antalya sabahları ise
lanet bi şekilde kalkarsın nemden yapış yapış olmuşsundur dışarıya bakmaya balkona çıkamazsın sıcaktan
yeter be yeter farklı bi sabah istiyorum :(
kurtarın beni :)[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...