Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya yumruk la 100 çakan herif

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Ringe çıkarsak herif dağıtır valla nasıl yapıyo anlamadım ama bu doğru valla doğru abysde ares4 te human adı basketci4[signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

Informer,Buyse,polifonik_osuruk,marlon sini minnettarım sana borcumu ödeyeceğim!

:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

hehe anlıyorum seni banada geçen bi adam geldi kafa attı yaf 1 canım kaldı biliyonmu zor town çektim 2 canla[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

çitinler goblinmi ? bana ultra shelli bi adam kafa attı ya çok şaşırdım pot & minor bastım 2 canım kaldı town çektim anlamadım bide goblin shell botu vardı biliyonmu seni anlıyabiliyorum merak etme[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 23 Kasım 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
çitinler goblinmi ? bana ultra shelli bi adam kafa attı ya çok şaşırdım pot & minor bastım 2 canım kaldı town çektim anlamadım bide goblin shell botu vardı biliyonmu seni anlıyabiliyorum merak etme

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Ya sen böle ilginç olaylara rastlamazdın?[signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

Informer,Buyse,polifonik_osuruk,marlon sini minnettarım sana borcumu ödeyeceğim!

Sosyal ağlarda paylaş

biz buna power of sarsie diyoruz arada bi geliyo ama kısa sürede geçiyo aha bak şimdide lard orc elindeki baltayı attı kafama off ya gm e şikayet etçem bunları çok güçlü yapmışlar.[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

Sözde benim dediklerime saçmalık derdiniz saçmalığın kendisi downtown balta olayına rastlarsam senin tarafındanım down ama sartlamam lv 62 çar gitti[signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.

Sosyal ağlarda paylaş

Sarsie...

O sana vuran adam rogue değildir. Manken warriordur büyük ihtimalle ve warriorlar yumruk ile dmg verebilirler...Rogueler ise playere yumruk ile dmg veremez. sadece animasyon olarak vururlar ama informationda failed yazar...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Ares4 Abyss 30. katında Dark Mare Gordum Dedim ben bunu oldurum daldım oda bana daldı tabi ama cafa cafa gidiyorduk birden dark marenin annesi dark fare geldi oğluna 3851 heal bastı Bende hemen kendi yapmış olduğum hile programını çaılıştırdım kendime 4657 heal verdim dark marenin annesi ona +1000 str verdi bende kendime +2000 verdim baktılar olacak gibi değil dark marenin babası geldi oğluna +8 baltasını verdi birden atağı çok felaket oldu ama benim son mucizem lvl 80 buyusu ATOM'u aralarına atmak oldu dark mare oldu annesinden mirage babasından elixir kendisinden bir adet 31. kat için anahtar ve babasının kullandığı cin yapımı balta kutudan çıktı..

Çokk mutluyummmm
Yarında 31. Katta neler oldu onu anlatacam..[signature][hline]Her Konuda Çok Haklı Olduğum Gibi Bu Konudada Kendime Çok Hak Veriyorum.

Konu:Hayat Gırgır Ben Elektirikli Süpürge.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 23 Kasım 2005 18:51 tarihinde demiş ki:
Sarsie...

O sana vuran adam rogue değildir. Manken warriordur büyük ihtimalle ve warriorlar yumruk ile dmg verebilirler...Rogueler ise playere yumruk ile dmg veremez. sadece animasyon olarak vururlar ama informationda failed yazar...

yaa 3 Vuruorum :D :D[signature][hline]OLYMPIA YI BEKLIYORUZ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 23 Kasım 2005 19:06 tarihinde demiş ki:
Bende Ares4 Abyss 30. katında Dark Mare Gordum Dedim ben bunu oldurum daldım oda bana daldı tabi ama cafa cafa gidiyorduk birden dark marenin annesi dark fare geldi oğluna 3851 heal bastı Bende hemen kendi yapmış olduğum hile programını çaılıştırdım kendime 4657 heal verdim dark marenin annesi ona +1000 str verdi bende kendime +2000 verdim baktılar olacak gibi değil dark marenin babası geldi oğluna +8 baltasını verdi birden atağı çok felaket oldu ama benim son mucizem lvl 80 buyusu ATOM'u aralarına atmak oldu dark mare oldu annesinden mirage babasından elixir kendisinden bir adet 31. kat için anahtar ve babasının kullandığı cin yapımı balta kutudan çıktı..

Çokk mutluyummmm
Yarında 31. Katta neler oldu onu anlatacam..

:D :D :D[signature][hline]OLYMPIA YI BEKLIYORUZ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...