Jump to content

Sarsie

=o=
 • Mesaj sayısı

  206
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Sarsie tarafından gönderilen her şey

 1. gerçekten ama gerçekten manevi yardıma ihtiyacım var kız arkadaşım beni aldattı ve dost dediklerim benş kullandı tek başıma kaldım kuşun küfür yerine yazık dio ve daha çok üzülüyom bu yüzdenmanevi yardım lazım bu sorunla 1.5 aydır savaştım gunde 1-2 tane sigarave ayda 1 şişe rakı anca telafi ediyor gerçekten manevş yardıma ihyacım var kız veya erkek farketmez dosta ihtiyacım var.[signature][hline]İki çılgın doktorun ameleyati- Doktorlar-Bu çok cidddi bir ameleyat,masadan kalkamaya bilirsiniz.Kafanızı boyun izasından kesip iki got yananızın tam ortasına dikmeyi denicez. Hasta-Niye? Doktor-Çok komik olcak gülcez. Hasta-Delimisiniz siz? Doktor-Tabi tabi yandaki binadan kaçtık.
 2. Sarsie

  Sonunda kuş aldım.

  Doğru çok ilginç bana kafa tutuo bilgisayarı açıom bana "kapa şu zıkkımı lan!" die bağırıyor.arkadaşlar kuşa sus dio alıyolar cevabı boy ölçüşemiyolar:D[signature][hline]İki çılgın doktorun ameleyati- Doktorlar-Bu çok cidddi bir ameleyat,masadan kalkamaya bilirsiniz.Kafanızı boyun izasından kesip iki got yananızın tam ortasına dikmeyi denicez. Hasta-Niye? Doktor-Çok komik olcak gülcez. Hasta-Delimisiniz siz? Doktor-Tabi tabi yandaki binadan kaçtık.
 3. Sarsie

  küçüklüğün unutulmaz tatları,heycanları,kapış var!

  Biz arkadaşlarla dereye dalardın ne zevkli olurdu ama tospağa görsek topuk oraya tutarız.çok güzel gunlerde o zamanlar
 4. Sarsie

  giden sevgiliye bye bye

  Git kçşede ağla!
 5. Sarsie

  Bırakıyorum..

  Ağır ağır![signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 6. Sarsie

  Sonunda kuş aldım.

  tarayıcı yok[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 7. Sarsie

  Sonunda kuş aldım.

  Ahuauha o ne yaf =] Nese hayırlı ossun. Doğru sölüyom bi o edio ardından kuş basıo küfürü ben oturuyom geliyo sırtıma bi tene vuruyo arkasından kuş dedeme"ne vuruyonlan çocuğa!"diye bağırıyo babanemde kraker veriyo şu şekil dio babaneme "eyvallah teyze"ya geri iademi etsem acaba?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 8. Sarsie

  Sonunda kuş aldım.

  Evt namlı diyar deli murat (dedem olur ama zırh gibi maşallah)" tan aldığım mıstık adlı kuşu besliyom.çok güzel bir kuş. Not:Kötü tarafı dedem namlı diyar ya,çok sayıda küfür biliyo böle rakı makı herşey var onda,kimi zaman kendi kendine küfür edio kuşta küfürü duyuyo ve başlıo oda sölemeye bu ikisi söleye söleye birbirine rakip olmuş,o yüzden ıslık öttürünce şu şekil dio: "Sen mi geldin lan *mına kodumun" dio bende tabi dedemden ürküom(ürkmemek elde değil!).dun aldım kuşu eve geldim mıstık dedim bana "ne var lan"dedi şaşırdım elime aldım merdiven yaptırayım dedim her ileri gidişinde bana aynen şu şekil dio"kelmahmut,bib(bib bi küfür.***** ****** ağaç diker gölgesinde **** ******.ben bu kuşu gerimi vereyim?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 9. Sarsie

  Merhaba dünya!

  Evet arkadaşlar bağımlıklarımdan kurtulmuş bulunmaktayım artık hayata döndüm sizin için basit gelebilir ama bağımlısı olunan şeyden kurtulmak kolay değildir.özellikle oyun mesela wow veya knight online bağımlı oldumu bırakması en az 3 yıl sürüyo.gerçekten ama gerçekten çok mutluyom çunku manütörün üzereindeki piksel denilen noktaların birleşerek oluşturduğu o resim beni idare edemio artık.şimdi tek dieğim egerçek dost edinmek.(msn dostunu daha terçi ederim.) umarım beni anlayan vardır.msn kişisel bilgilerde yazıo.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 10. Sarsie

  gördüğünüz ve idda ettiğiniz en sağlam adam kim?

  Yuhahahahahahhhahaha güldürmeyin beni hahahah allah aşkına güldürmeyin ya ben lv +69 olam varya lv 70 vız gelir :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D ya güldürmeyin yerlerde gülüyom :d[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 11. Sarsie

  Gold Premium Olmak Marifet Değil!!!!!!!

  Hahahahahahahahahh :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bi aralar siz bana gülüodunuz ne oldu haaaa!!!!şimdi ben size gülüyom.valla gülme krizi geçirdim hahahahahaha.bi aralar ben sinir oluodum böle şelere sorunlara siz gülüyodunuz ben gülünce ne olcak bakaim.:D:D:D:D:D valla yere yatıp kahkahayla gülüom hahahahahahahh ya.
 12. Sarsie

  Uçak Yazıları...

  ÜSTEN SOLLAMA,DÖNÜŞTE BOMBALARIM SENİ![signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 13. Sarsie

  Sizce ne almalıyım?

  3 tane hayvan var 3.de çok seviyom hangisini alayım? 1.Tay 2.Tavşan 3.Kuş hangisi daha şirin ve masrafı az olur masraf önemli değilde iğnsanı uyuz etmez?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 14. Sarsie

  Şifr bölümü hacklenmiştir

  Beyler bari bana lv 60 çar bulun yaa şifre değiştiri bana verin valla hasret kaldım lv 60 olmaya.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 15. Sarsie

  Ya beyler bi baksanız diom...

  Allah razı olsun zevkli bi oyun bu.aradığım budu saolun.
 16. Sarsie

  İiiki doooduuun ruuubyy

  MAHAMUHUHAHAKUHUKAKAMUHAHAHHAYUHUUHAHAGUHUHUHJAAHAGUSALUUVAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ahuhunuhaayuhutukukularomuhumu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zuhuhahuyukihumunu potlekumunu anlayna anladı.:D
 17. Sarsie

  Bu devirde babana bile güzenme!

  Sen gelmişsin serverda lv 62 onca uğraşmıssın kasmısın emekle yapmışsın.sonra hack yedin 5-6 tane çar açtın hepsi lv 55-63 gibi hack yedi üstüne bi lv 42 daha hack yedi.onca emek sonra arkasından kız meselesi onun arkasından arkadaşın arkandan vursun düşün!!!!!!!!!![signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 18. Şimdi oyuncak askerler var yeşil böle onların savaşı var aynı age of mytlji gibi.o oyunu ücretsiz indirmem lazım çok güzel bi oyun askerler için plastik lazım nerde bulunur o oyun?[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 19. Sarsie

  Bu devirde babana bile güzenme!

  Evet güven kalmamış.Bunu kendim için sölemiyom herkezi ilgilendiren bişi,artık kimseye güvenesim yok,Arkadaşıma bi miktar para verdim babası parayı verdi ona baya zengin babası ona para gönderdi ben zordurumda kaldım 10 milyon istedim bana "babanın parasımı lan bu!"dedi ve dışarı attı zaten knightonline de hack yedim oyunu bıraktım.1 ay sonra bi 10 milyon istedim hayır dedi benden isteyince tamam ii güzel ben ondan isteyince olmaz!size tahsiye bu devirde babana bile güvenmiceksin.bu olay derinden vurdu,bi yandan aşığım,bi yandan oyuna üzülüyom bide bu çıkınca öldüm sayılır.bu sefer kim kandırıcak acaba kim arkadan vurcak.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 20. Sarsie

  Bu gerçek bişi...

  Bu arada görevliler banlasada bişi olmas,çunku ben hackyedim kimse inanmıyor bana herkez hayel diyo kendilerinin başına gelse herkez inanır sadece benim başıma geldiği için kimse inanmıyor.ss lerde çekmiyo anında gelmiyor.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 21. Sarsie

  Bu gerçek bişi...

  Siz inanmıyorsunuz ya!o bakımdan diyom inanan yok burda bana.[signature][hline]Elveda KO!!!!Artık yok,ben cezamı aldım bunu kasıtlı yaptılar.beni sevmeyenler bunu kasıtlı yaptı.
 22. Sarsie

  Bu gerçek bişi...

  Ben hack yedim o yüzden bırakıyom ama benim için iyi oldu.
 23. Sarsie

  Bu gerçek bişi...

  Bende acount kalmamıştı seru_men denilen heriftan aldım acountu arese başladım forrosen olarak.kastım lv42 oldum nasıl oldu anlamadım soyulmuşum soydular beni.bende hem üzüldüm hemde sevindim oyunun boş bi vakit olduğunu anladım ama size sölüyom hem kızgınım ama elvada ko.!!!
 24. Sarsie

  Ve beklenen an!

  Ya çıldırcam a1 e giremiyom abys kasamıom gobline gidemiom kös kös duruyom!
 25. Sarsie

  Ve beklenen an!

  Ya lv 42 iken cz mi yapılır allah aşkına ya!

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...