Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benim gibi Sword hastalığı olanlar...

Dantes

Öne çıkan mesajlar

küçükken bende derdim böyle kılıç koleksiyornu yapıcam falan :D çok maymun iştahlı oluyor insan çocukken önce kılıç kolksiyonu sonra orataçağ silahları kolek siyorunu yapmaya karar verdim bir ara orataçağ zırh koleksiyonu gibi uçuk bir şey düşünüyordum 11 yaş icvarı hatta bir keresinde dünya üzerinde elf kızı aramaya karar vermiştim şimdi düşününce çokcuklar çok maymun iştahlı ve uçuk oluyorlar tabiki sonuç olarak pul koleksiyonundan başka birşey yapamadım :lol: oda kaybolup gitti :D hehe
Sosyal ağlarda paylaş

yok kısa olanlar wakizashi.
düz olanına da ninja-to deniyo
katana "hallmark of the samurai" olarak tanımlanabilecek bi silah. ve de "longsword" şövalyeler için neyse katana da samurai için aynı ve hatta daha fazlası. misal süikast silahı tanımlaması direk o süikast silahı ile kafanın tek vuruşta uçurulması suretiyle yanıldığının sana gösterilmesine yolaçabilir :)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

insan eli 2 scimitar kullanmaya müsait deildir bi kere.
kullanamazsın 2 palayı ehhe.
sol mıçar.
ondan dagger iyidir.
ama korumanı azaltır bu döwüş şekli.
aynı anda hem defense hem offense savaş taktiği geliştirmiş olmak lazım gelir :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

ehe
anlasma sartlarimib i daa yaziyom
bana 3 lu throwing knife alin, bir hedef sooleyin, bir neden sooleyin
1 iyle hedefi oldurucem
dier ikisi odemem olacak

ciddiye alanlar olabilir, smiley ekleyelim, iki nokta ve P ekleyince mesajin icerigi saka oluyo ne de olsa
bakin:

[Mesajin sonu:]
:P
[/Mesajin sonu:]
[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end

[Bu mesaj Volfied tarafından 09 August 2003 09:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...