Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pratik Türk Hacker Zekası

Voys

Öne çıkan mesajlar

KuLLandığınız MaiLiniz 2 mb tan 25mb ta çıkarılmıştır. YeniLenen Sistemimize mail adresiniz ve şifrenizi Bu Maile Göndererek aktivasyonunu yaptırınız.Aksi takdirde üyeliğiniz 1(bir)hafta içinde iptal olabilir.Copyright © 2005 Microsoft Corporation. All rights reserved.

Gönderen : [email protected]

ne zeki arkadaşlar var ya? helal olsun adamlarada biraz küfürlü geri cevap aldılar.[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

HEhehehe :D yarıldım yalnız.

Şöyle bir hataları var

1- Hadi şifre istediler o bi yere kadar mal gibi verenler olur ama dikkat edilecek bir yer var. Noktalama işaretlerinden sonra 1 boşluk bırakılır hep.

ÖRN :// Böyle virgülden sonra bırakmazsan,olmaz.
Böyle, olacak.

Sonra Bilgi.Servisi ne demektir :D[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys, 14 Ekim 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
Aksi takdirde üyeliğiniz 1(bir)hafta içinde iptal olabilir.

hahah kesin bisey yok olabilirde olmayabilirde.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys, 14 Ekim 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
KuLLandığınız MaiLiniz 2 mb tan 25mb ta çıkarılmıştır. YeniLenen Sistemimize mail adresiniz ve şifrenizi Bu Maile Göndererek aktivasyonunu yaptırınız.Aksi takdirde üyeliğiniz 1(bir)hafta içinde iptal olabilir.Copyright © 2005 Microsoft Corporation. All rights reserved.

Gönderen : [email protected]

ne zeki arkadaşlar var ya? helal olsun adamlarada biraz küfürlü geri cevap aldılar.
[email protected] u alip yaziyorum hemen :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

------------------------------------------------------------------
hacker değil o ya. hacer. eskiden bizede gelirdi temizliğe falan. sonradan bu işlere merak saldı falan.
---------------------------------------------------------------
zopik koptum abı ya kesın senden merak salmıstır bu bole seylere :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Windows Kullandığınız tespit edilmiştir.
Linüx PENGUEN şimdi C: yi yok etme işlemine başlamıştır...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bugüne kadar hep yedirdim ben fake'leri. Bu insanlar çokmu salak veya ben çok mu zekiyim :)

Misal ;
Arkada$ alamazsın $ifremi diye kafa tuttu.
Bu eleman Galatasaraylı :)

Profilime girdim. Name ; UltrAslan.Org yaptım. Fake maili yolladım :) Kombine kart kazandınız.!
HOLLALLAEYYY diyerekten açtığına eminim. Sonra da nickini BENLE UĞRAŞMA [ İrfan ] yaptım :)

Ba$ka bi arkada$ hesabının özel olduğunu ve yarın öbürgün 2GB olacağını zannediyodu. Birisi keklemi$ garibimi :)
Bende Name ; Hotmail Staff :)
İngilizce bi mail fakat içinde bolca 2GB Congratulations fln yazdım. O da atladı :)

Yedirmeye gelince yedirilir[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
her ba$arili tikky'nin arkasinda oha falan olan zengin bi baba vardir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...