Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blind Guardian ve müzikleri...

ZydarHellfire

Öne çıkan mesajlar

Kim sever blind guardian? Ne kadar sever? En çok hangi parçayi sever? Daha önce dinledi ve sevmedi, neden? gibi sorulari ve yanitlarini tartisalim derim ben.. Mesela ben çok az dinlemistim su zaman a kadar. Ama 1 saat önce Bard Song adli parçayi bi indiriyim dedim, suanda büyüsü altinda etkilenmis durumdayim..

Sizler neler düsünüosunuz ve hangi sarki sizin favoriniz???[hline]SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR!!!
SİGARADAN NEFRET EDİYORUM!!!
Sosyal ağlarda paylaş

The Bard's Song
The Dark Elf
A Dark Passage
Lord of The Rings
The Curse of Faenor
Hallejuva
Soulforged

Bunlar en sevdiğim parçaları
Aklıma gelmişken bir kere daha dinliyim Bard's Song'u[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, fındıkkıran, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...

Buraya Tıklayaman

Bu mesaj az önce bnm tarafından değiştirilmiştir

[Bu mesaj Bonus tarafından 05 August 2003 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çook çok iyi bir gruptur. Böylesi bir grup daha çıkmışmıdır bilinmez. Bazı şarkıları vardır ki grubu inanılmaz derecede sürüklemiştir alıp sırtında taşımışdır, misal:

Bard's Song

Nightfall

Mirror Mirror

edit=html code hatası

Bana göre en güzel şarkıları Nightfall dur dinlerken gerçekten kaptırırsın kendini müziğe ve hayran kalırsın. Dinlenmeli sevilmeli, dinledikce dahada bir alışıp iyice zevk alınması gereken bir grup[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

[Bu mesaj Selamon tarafından 05 August 2003 21:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

NightFall'u dinlememişti şimdi dinledim o da güzel aslında tüm şarkıları güzel İstanbula gelmişti bu sene de kaçırmıştım :([hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, fındıkkıran, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC

Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de buraya tasinmaliydi ii oldu bi daha konserleri var mi ?[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, fındıkkıran, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC

Buraya Tıklayaman

Bu msj altta belirtilen tarihte deistirilmistir

[Bu mesaj Bonus tarafından 05 August 2003 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

belki bi ihtimal 2005 ve sonrasında gelirler konsere.

dinlenecek şarkı tavsiyesi diyorum da hepsi iyidir bence.
nightfall in middle earth ve imaginations from the otherside albümlerinde beğenilmeyecek şarkı yoktur. hepsi ayrı ayrı güzeldir. öteki albümlerde de çok güzel şarkılar vardır bard's song(lar) gibi. her albümlerinde dinlenesi şarkılar boldur. (sürekli aynı şeyi tekrarladım evirip çevirip sanırım)

ilk dinleyişinizde güzel gelmeyen şarkılar olabilir belki ama dinleye dinleye "ne güzel şeymiş bu böyle!" diyosunuz bazı şarkılarına.[hline][Bu mesaj Kenderleme tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir]
Sosyal ağlarda paylaş

daha ii gruplar tabikide war ama bilinmezler cunku bg gibi piyasa diiller.
bg sewmem dinlemem 4sene once dinliodum.o zamanlar bg tshirtu giip cıkınca millet sap sap bakıodu.bg fena grup diildir biliomusun dediimde kimse yooo diodu.
ama bu lotr muhabbeti cıkınca gencler cok sarmaa basladı sırf bu yuzden.neyse piyasa sux ...[hline]It's Darker Than You Think PlayList icin Tik!
Sosyal ağlarda paylaş

e iyide piyasa diye de güzelim BG den vazgeçeçecek değiliz ya... Çok fazla grup piyasa oldu hepsini dinlemeyi bırakırsak müzik çeşitliliğimiz yok olur... Zamanında kimsenin bilmediği Iced Earth bile millettin ağzına düştü sonuçta...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Anlatmaya çalıştığım şuydu: Sevdiğim bir grubu sırf başkalarıda seviyor (yada piyasa yapıyor) diye dinlemekten vazgeçmem. Niye geçeyim ki. Müziği karizma olsun diyemi dinliyoruz, hayır. Zevk almak için dinliyoruz ve ben BG den zevk alıyorum. Başkaları beni ilgilendirmez.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

blind guardina hakkında yuorum yapacak kelimeleri bulamıyorum açıkçası
beni metal ile tanıştıran
o gündür sevdiğim ve çamuru albüm diye verseler dinleyecewğim sayılı gruplardan biridir
saygımızı sonsuzdur

tavsiye olarak da imaginations from the other side
nightfall in the middle earth(ki hem konsept alb
üm klansmanında hem de genel albüm sınıfında en iyi albümlerden biridir bence)
yazabilirim
iler
iki seviyelerde de Somewhere Far Beyond ı dinleyip bir efsaneyle kaynaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsin[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
[b]KoC Icq

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 06 August 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
3 sene
şaka dimi bu??
grubun ilk albümünün çıkış tarihi 1988'dir (Battalions of Fear).
1986'da kurulmuşlardır "Lucifer's Heritage" olarak. yani kuruluştan 17 ilk albümden 15 sene kadar.
en sevdiğimiz gruplarla ilgili biraz bilgi toplayalım lütfen.[hline][Bu mesaj Kenderleme tarafından haber verilmeksizin değiştirilebilir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 05 August 2003 23:33 tarihinde demiş ki:
Anlatmaya çalıştığım şuydu: Sevdiğim bir grubu sırf başkalarıda seviyor (yada piyasa yapıyor) diye dinlemekten vazgeçmem. Niye geçeyim ki. Müziği karizma olsun diyemi dinliyoruz, hayır. Zevk almak için dinliyoruz ve ben BG den zevk alıyorum. Başkaları beni ilgilendirmez

katılıyorum.

ayrıca bard's song (live, hobbit, in the forest hepsi çok güzel), time and time again, a past and future secret, bright eyes.. En çok sevdiğim albümü ise forgotten tales..[hline]Crush=Ezen, Kıran değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Nightfall şarkısı ilk defa dinleyim beyendiğim 4 şarkıdan biridir(Fade To Black mop Another day nightfall) Dinlenmemesi büyük bir kayıptır ayrıca hansinin sesi çok süferdir...[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
bakın kızlar gitar çalıyorum verecekmisiniz?
freddy11, 30 July 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heeeh Ç:) olurmu olmaz mı o hayvanın sana baglanması kı res ede bılın artık 1 haftada olur

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...