Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

bende oynadım valla 2den bı farkı yok fazla sadece su infinite kaynak olayı cok hosuma gitti binayı yapıyorsunuz ve o yükümlülükten kurtuluyorsunuz adamlar resmen oyunu stratejıye çekmek ıcıny apmıslar zaten kaynak sayısı azalmıs savaslar artsın diye.[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.
Sosyal ağlarda paylaş

onun nedeni yanlış hatırlamıyosam bilgisayarında yeterince yer olmaması. en az 1 gb falan yer aç, öyle tekrar yükle. install dosyalarını falan da ayrı bir yerlere koyduğu için yüklerken çok yer istiyo.

bu arada, yüklemeyi başardım ama oyunu başlatamıyorum. bende de arkadaşımda da aynı problem var. oyunu başlatınca windows'a reset atıyo kendisi. arkadaşla benim bilgisayarların hardware'lerinde hiç bi benzerlik yok. neden olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

hoş bu demosu ama şöyle bir şey söyleyeyim.

benim sistem: amd 2500+, 512 mb ram, 128 mb fx5200

800*600 çözünürlükte, bir çok detay high ve medium dayken rahat çalıştırdı.

fakat 1024*768 e alınca bütün özellikler low olsa bile acaip takılma yapıyor.[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

AMD 2500+, 512ram, 9800pro (128mb). Bu sistemde 1280x1024'de ve hemen her ayar sonda yakılmadan oynadım.

Sistemi en çok zorlayan gölge olayı. Sisteminden olsa gerek high ile low arasında pek bir fark göremediğimden lowda oynadım ve sorunsuz çalıştı.[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyunu oynayan biri screenshotlar koyabilir mi lütfen?
ben oynadım grafikler hiç de iyi falan gelmedi ööyle maket adamlar gibi yani tamam güzel ama hiç internet sayfasında gördüğümüz o sinematik screenshotlar gibi diil. benim bilgisayar iyi diil acaba ondan mı bana öyle geliyo yoksa grafikler gösterildiği gibi diil mi? biri screenshot koyarsa güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

Amd athlon 2500+ 768 ram fx5600 le 1280*1024 32 bitte shader ve golge en dusukteyken dierleri full tabi ne kadar birim olursa olsun 0 kasma oldu ama shaderi bir kademe acınca dierlerini en dusuge bile getirsem kasıyor 9800pro da oynayan arkadas shaderi fulleyince cok kasma oldumu merak ettim (aynı kartı bende almayı dusunuyrm da) ayrıca oyundakı deniz savacları ınanılmaz gercekci olmus ha bu arada netten age of 3 u cektim emuleden calısmıyr baska ceken varsa hic cekmesin! heros5 te var elimde ama betası bile deil teta heralde :) baya guzel olacak ama cok fazla eksigi var isteyenler heros için emuleden hom&m5 die arattıklarında bir torrent files buluyrlar buradan cekebilirsiniz 240 mb bisi baya zipli ama acılınca 850 mb civarı bısı oluyor saygılarımla ...
Sosyal ağlarda paylaş

bence guzel ılaveler olmus oyuna taktıksel acıdan ...
bu yenı genel kart muhabbetı guzel olmus ...
oyunda tıcaret yolu ugruna savasların yapılacagı bellı ..
sehırlerın level olayı var oda şık olmus ...
baslangıc hero/explorer ıyla gıdıp adam falan kurtarıyon oda fena olmamıs en azından eglencelı ...
ancak ben 1024*768 kımın ne oldugunu ayırt edemedıgım oyunlardan nefret edıyom kım pıkeman kım musketeer bellı olmuyo o yuzden krakter modellemelerı bıraz buyultulmelı vede o meshur alt menu kesınlıkle ufaltılmalı ...
şimdilik ruhsuz oldugu ve seslerın cok da ıyı olmadıgını kabul edıyorum ama bunlar oyun cıkana kadar duzeltılebılır yada oyun cıktıktan sonra 1-2 patch le halledılebılır ...
bence oldukca istikbal vaadeden bir oyun ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım shaderlardan ziyade gölge ve doku efektleri bilgisayarı en çok zorlayan unsurlar. Ayrıca benim ekran kartından (9800pro) almanı pek tavsiye etmiyorum. Çıkalı neredeyse 2 sene oldu ve yeni nesil oyunlar genelde orta kalitede oynanıyor. Onunla aynı fiyata daha iyi kartlar alabilirsin gibime geliyor, donanım bölümde arkadaşlara danışabilirsin.

Diğer taraftan demodaki pek çok hatanın (ya da bizce görülen eksikliklerin) asıl oyunda da olacağı aşikar. Çıkmasına 1 ay kadar bir zaman kaldı, ki basım, paketlemeyi filan düşünecek olursak bence çok geç kalındı. Belki gelecek bir yama ile düzelir ama bu kaar köklü değişiklikler bir yamayla nasıl gelir bilmiyorum.

Dediğim gibi; ısrarla StarCraft 2'yi bekliyorum...[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

Rakip (ingiliz) işçileri niye town center a girmiyor kendilerini savunmak için? ispanyanın kahramanı bir iki native ve köpeklerimle rush yaptığımda ortalık dağılıyor, çifçiler telef oluyor; bu hardda da böyle expertte de sadece etrafta daha fazla işçi oluyor..

Bir de population bar nerden açılıyor, açılıyor da ben mi göremiyorum ?? Ayrıca bu population limitte de sorun var sanki.

Yukarda bir arkadaşın da dediği gibi, madem güzel grafiklere kasıyosunuz bari askeri birimlere de farklı kılık kıyafet versydiniz de daha farkedilir olsaydı hangi tür birim olduğu.

Sonuçta güzel bir oyun olacak gibi, değişik bir çok şey var stratejik[signature][hline]Nasıl? Neden?... Nerede?
Gang Gangstar!
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyuna baslayınca ilk gelen 2 kartı yıyecek ve altın olrak alıyorum bı 20 tane falan musketeer basıyorum bu esneda musketeer kartınıda alıyorum basdekılerle bırlıkte oyunun cok erken kademesınde 30 tane falan musketeer oluyo ...
sonra gelen kartlardan hep odun alıyorun 3-4 defa bu esnada adamın base ının dıbıne gıt musade ettıgı mınımum mesafeye 7 kulenıde dık oyun bıtıyo o esnada comp. sap gıbı kalıyo hıcbısı yapamıyo ...
yok rahat bırakırsan comp u ıscı katlıamından tut her sanıye rahatsız etmeler falan orta seker çirkefte oynuyo bayaa can sıkıyo ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

abi peki hala orjinal oyunun ne zaman çıkacağına dair bir haber yok mu?[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Developer's Blog;

Istanbul -> Constantinople -> Istanbul: We have changed the default name of the Ottoman's Home City back to Istanbul from Constantinople. Although the name remained officially Constantinople officially throughout the period of our game (until the 1920's) we have been asked by the company to use the modern name. Remember that when you are actually playing you may insert any name you wish for a new Home City.[signature][hline]Nasıl? Neden?... Nerede?
Gang Gangstar!

[Bu mesaj odchu tarafından 24 Eylül 2005 11:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...