Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 07 Ocak 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
ne ensemble, nede ms sitesinde hic bir zaman yazmadi zaten.

Simdi isin kotusu su, Level Turkiyenin en ii dergisi olabilir, ama sana su soruyu sormak istiyorum...

Levelin Aralik sayisindaki bir aciklamayami guvenirsin, yoksa PC Gamer'in Ingiltere ve Amerika da yayinlanan versyonun Subat sayisinda ayirdigi 11 sayfayami inanirsin :)

niye level iptal edildi diye açıklama mı yaptı ki?[signature][hline]^Dallas Mavericks^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 11 Eylül 2004 02:32 tarihinde demiş ki:
adamlar gizemli calisiyo.bi sabah uynacaksin bi bakcan kapinda aoe 3 duruyo.musteri hizmetleri o kadar gelismis falan filan...

adam fantasy kurmuş ayak üstü :P[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Ben de şüpheleniyorum valla, Amerika'nın keşfini anlatan bir oyunda Osmanlı'nın işi ne :)
Olsun güzel olmuş ama. Oyunun sitesindeki henüz açıklanmayan iki ülke Osmanlılar ve Rusya. Osmanlılar'ın özel üniteleri Yeniçeri, Sipahi, Abus Gun (ne olduğunu bilmiyorum), kendilerine has bir gemi ve Great Bombard adı verilen oyundaki en büyük top olacakmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ordaki ekran görüntüleri giriş videosundan gibi gelio bana. Özellikle çoook geniş şehri tasvir eden..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOto.com & www.FAEmlak.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

bilmek istersiniz diye düşündüm. oyun seneryosu yeni dünyanın keşfini konu alıyor. bu yüzden seçilebilen civ. ler hep avrupalılardı. Düne kadar açıklanan Civ.ler spanish, british, french, portugal, dutch , german idi. osmanlı türklerinin oyuna eklenmesi konusunda pek umudum yoktu açıkçası ilk zamanlarında ama www.ageofempires3.com da Yeniçeri resmini görünce türklerinde ekleneceğini anlamıştım. Nitekim bu gün oyunun geriye kalan 2 civ. ide sitesinde açıklandı. bunlar Russians ve Ottoman Turks! (zaten biliniyormuş ama.. :P)

Amerikanın keşfini konu alan bir oyunda türkler napacak bilinmez ama oyunda mutlak farklı kültür koymaları lazımdı. hep avrupalılar birbirine benziyordu ss lere bakılırsa ^^
hadi hayırlısı diyelim. beklemekteyiz hala.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 06 Ocak 2005 05:52 tarihinde demiş ki:
said:
Alexi_Septimus, 06 Ocak 2005 04:02 tarihinde demiş ki:
Kurtuluş savaşından baya önce geçiyor oyunun geçtiği dönem tahmin edersiniz ki =).

amerikan kurtuluş savaşı: 1776
amerikan sivil savaşı: 1861
türk kurtuluş savaşı: 1919

ak demişim ..k anlamışsınız, tebrik ederim.. :horace:

Uzun bir aradan sonra, beklenen cevap ;

Hadi len !

Ehurf, bu oyun için çocuk kesilir, aile mahvedilir, hayat bırakılır, amaç değiştirilir.[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda japonlar da mı olcak?

bir de Osmanlılar'da böyle bir birim de mi olcak? valla öyle olursa kesin osmanlıları seçerim. hasta bişiye benziyor:
[signature][hline]Beş Hececiler
-Never trust a bartender with bad grammar.
-Doom to all who threaten The Homeworld
-For Auir! En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 08 Haziran 2005 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...