Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevmediginiz frp kitabı karakteri-1

karakedi

Öne çıkan mesajlar

• Admin
said:
karakedi, 23 August 2002 22:39 tarihinde demiş ki:
ehe bu başlıkta benden.

bence lord soth, adam bi türlü uckuruna sahip olamıyor. karı peşinde koşturmaktan hayatı kaymış. ilk gordugum yerde "afedersiniz türk müsünüz?" diye sorup kaçacam :-P

ikincisi gandalf, katıldıgı her savaşta ya esir düşüyor, yada köprülerden aşaaa düşüyor. ama illaki bi yerlere düşüyor. ama acayip ballı kuşlar böcekler kurtarıyor falan. bi kapıyı bile acamıyor. havayıfişek dışında ne işe yaradıgı mechul. serinin başından sonuna dek ezik. siz sewsenizde benim kurdugum bi gruba asla giremez. ehe.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

lord soth en sevdiklerim arasında yer alıyo aslında :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

1- ben en cok arwen e sinir oluorum çünkü filmde onun yüzünden tayfları döven glorfindel yok

2- DL kitaplarındaki kibirli elflerden nefret ediorum bu kadar mı sinir bozucu burnu havada yaratık olunur?

3-kitiaraya sinir oluorum dalamar bile nasibini aldı yani oraya kadar uzanıo hatun..küçükten belliydi zaten..

4- Rig diye bi herif var işte şu yeni cıkan kitaplarda adam tamam ii dövüşüo falan ama dhamonu cekememesi dhamona ragmen ferile asılması sinir edio..

raistlin niye sevilmio anlamıorum tamam satıcı falan ama hep hosuma gitmistir.. adamın kitabı var be 3 tane (raistlin chronicles 1-2-3)adam savasta ii bi rol edinebilmek için yırtıo kendini zaten tamam evil ama parsalian ın şampiyonu sonuçta kilit adamlardan biri..fizban la da kankalar ayrıca :)

bu arada gandalf ile ilgili hic büyü yapmıo falan diolar ama ben yinede özellikle filmde gandalfın oldugu sahneleri daha cok seviorum.. ayrıca fangornda 3 tane çokuncu level karaktere naaptıını unutmayın.. aragornun silahının ısınması büyü degildi de neydi şohben mi yandı hayret bişi.. ayrıca 3. kitapta gondorda faramiri almaya cıkarken tayfa büyü yapıo sanırım görecegiz bakalım..zaten adam sauronu yensin diye yollanmıomu istese tek başına papaza gider :)[hline]gelmeyin yoksa sizi kurbaga yaparım!

[Bu mesaj tsaniakas tarafından 24 July 2003 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlinden fazla nefret ettıgım bısey varsa oda ıkı raıstlındır guzel kız olmasa laurananın annatımına uyuzum sen gıt elf kızı solamnıc knıghtları savasa sür bide efsane ol sonra tas ın tek basına yasadıgı maceralara uyuzum gıdıp karanlık kralıceyle geyık yapması felan yada tanrıları aha bu paladıne bu gılıan aa bak bu da reorx dıye parmagıyla sayması felan tatlı seylerde bazen cok uyuzlasıyor sonra kıtıara ya kılım uyuz oluyorum acaba ansalonda yatmadıgı erkek kaldımı dıye merak edıyorum sonra fifth age de kı kender e uyuzum ısmını unuttum su dhamon la seyahat eden sonra fifth age in tamamına uyuzum bide ilk ucleme ADD ozetı gıbı olmus utanmasalar Dhamon zar atar 9 gelır ve bu sekılde dusmanından kacmayı basarır seklınde yazıcaklarmıs ayrıca hadı dımernestıye gıdelım olayı da cok geyıktı baskaa LOTR fılmınde legolasa uyuzum herıf resmen Matrisk yapıyor fılmde abartılmıs zaten 3. fılmde kral dıye legolası tahta cıkaracaklarından ve gımlıyı onun soytarısı yapacaklarından korkuyorum kıtabı bu kadar carpıttıktan sonra bunuda yapar herıfler hmm sonra elminster a uyuz oluyorum herıf resmen mystranın metresı oluyor
bırazda oyunlardan yazıyım ozellıkle blızzard oyunlarındakı döneklere uyuz oluyorum (blizzard ortalama her oyununda bir donek koyar muhakkak bknz Diabloda kı archibishop diablo 2 de ki fallen angel (adını unuttum) Warcraft 1 de Medivh Warcraft ikide bir adam vardı unuttum adını Starcraftta Kerrigan ve brood war da Samir Duran (bu ghostlarda bir dandiklik var) Warcraft 3 te arthas Frozen throne da sylvanas sımdılık aklıma gelenler) sonra Final Fantasy 8 de zell ve Selphie ye uyuz oluyorum Star Wars ta galaktık savas cıkaran nadır gungan Jar Jar a uyuz oluyorum sonra o ıkı r obata uyuz oluyorum her yerde cıkıyolar R2D2 bıraz saglamda C3PO ya kılım yanı yakalasam bızzat devrelerını yakıcam baltayla barcalıycam o derece uyuzum hmm sonra Ultıma dakı Dawn a ve kıtaplardakı karakterlerın hepsıne uyuz oluyorum montenegro saglam bıraz dıyerlerını at cope[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta doneklerin hepside gecmisini hatırlıyorlar ve o gecmısı reddedıyorlar eger beyyınlerı yıkansaydı donek demezdım sond of khorhal ıse donek dıyemeyız tam olarak adamlar kominist bir rejim icin oraya gelıyorlar doneklikten cok yalan dolan cevırıyorlar doneklık uzun sure gonulden hızmet ettıgın bırının sebepsız yere dusmanı olmak tır[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
tsaniakas, 24 July 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
weis 3. kitabı cıkarmak üzere raistlinin hayatı paralı askerlikle bitmio ..[hline]gelmeyin yoksa sizi kurbaga yaparım!

hmm bunu görmedim.
güzel olabilir ama tamamen para kazanma amaçlı olur tahminimce bu 3. kitap çıkarsa hoş olmaz. bozar.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...