Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevmediginiz frp kitabı karakteri-1

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ehe bu başlıkta benden.

bence lord soth, adam bi türlü uckuruna sahip olamıyor. karı peşinde koşturmaktan hayatı kaymış. ilk gordugum yerde "afedersiniz türk müsünüz?" diye sorup kaçacam :-P

ikincisi gandalf, katıldıgı her savaşta ya esir düşüyor, yada köprülerden aşaaa düşüyor. ama illaki bi yerlere düşüyor. ama acayip ballı kuşlar böcekler kurtarıyor falan. bi kapıyı bile acamıyor. havayıfişek dışında ne işe yaradıgı mechul. serinin başından sonuna dek ezik. siz sewsenizde benim kurdugum bi gruba asla giremez. ehe.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 23 Ağustos 2002 20:39 tarihinde demiş ki:
ehe bu başlıkta benden.

bence lord soth, adam bi türlü uckuruna sahip olamıyor. karı peşinde koşturmaktan hayatı kaymış. ilk gordugum yerde "afedersiniz türk müsünüz?" diye sorup kaçacam :-P

ikincisi gandalf, katıldıgı her savaşta ya esir düşüyor, yada köprülerden aşaaa düşüyor. ama illaki bi yerlere düşüyor. ama acayip ballı kuşlar böcekler kurtarıyor falan. bi kapıyı bile acamıyor. havayıfişek dışında ne işe yaradıgı mechul. serinin başından sonuna dek ezik. siz sewsenizde benim kurdugum bi gruba asla giremez. ehe.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

HAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHH[hline]Icq:57624785
Email:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

lord soth okadar da ewil deil aslında..
takhisis kandırıo...
minayı da takhisis kandırıo we çocukluktan aldıı için kurtarılamıo...
mina çok şeker bir kızdır ama dangalaklığı doru ewil olmasıyla beraber kıl kaparım bende...
her mesaja bi yorum yapmayı da meslek edindim ewet dorudur..[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Sosyal ağlarda paylaş

Hayır birde ballandıra ballandıra anlatmışlar karakteri resmen, yok ölen şovalyelere gidip dua etmesi falan..

Görende onurlu monurlu bir şey sanıyor, takhisis knight olayının bir diğer yüzü işte, sevmiyorum..[hline]This world is spinning without me
Every day sends future to past
Every breath leaves one less to my last
Sosyal ağlarda paylaş

Benim en gıcık olduğum karakter Harry Potter, hoş o da FRP sayılmıyo, ama HP nin görüldüğü yrdfe vurulması, hatta değil vurulmak bana getirilmesini istiyorum. Anlıyorsunuz değil mi? :P

Belgariad serisinde Polgara var, gıcık olurdum kadına :)

bi de Kitiara, görünüş haricinde (kim değilki :P) nefret ediyom :)[hline]i am a freak!!!
π
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi Gandalf ezik görünüyor diye sevmeyelim mi??
Fizban hem ezik hem de bunak onu da mı sevmeyelim şimdi? Olur mu hiç öyle şey... :)[hline]Oh Christine don't you know it's all for you
Carlotta's head and the other death's I
planned.
All for you, to have your night in the spotlight.
From now on forevermore you will only sing for me
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ağaçla kavga eden bir adamı koruduğunun farkındasındır umarım.
bu arada deliler her yerde kendini belli ediyor delidir ne yapsa yeridir misali (sana demedim bunu :P)[hline]Oh Christine don't you know it's all for you
planned.
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban'ı ben de çok severim.
Ama Gandalf'ı hiç büyü yapmadığı için sevmeyenleri de anlamıyorum. Gandalf'ı da çok severim de o yüzden koruyorum :)[hline]Oh Christine don't you know it's all for you
planned.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Uranka, 23 Ağustos 2002 22:26 tarihinde demiş ki:
eheh ağaçla kavga eden bir adamı koruduğunun farkındasındır umarım.
bu arada deliler her yerde kendini belli ediyor delidir ne yapsa yeridir misali (sana demedim bunu :P)[hline]Oh Christine don't you know it's all for you
planned.

auhauah[hline]!!!ShiT HappenS!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...