Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Kasım 2005: Türkiye-İsviçre..

Kuntz

Öne çıkan mesajlar

ben canlı izledim maçı ergünün ölüsü ümit özattan 10 kat iyidir bu maçtada iyi oynadı..Alpay kazması eliyle oynamasa
adam orada birşey yapamazdı.. Tolga iyi oynadı ama yaptığı hata affedilmezdi..Diğer oyuncuların hepsi iyi oynadı mücadele etti ama olmadı yazık oldu oyunculara bok atmayı bırakın yani..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Kasım 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
aldıgı her topu yanındakine verdi mal mal baktı atağa kaldıramadı ergün.
ilk golde bi ortaladı tamam.toplam 3 orta yaptı herif.

yapma bea son dakkalarda çok güzel ortalar yaptı bence.[signature][hline]Bu alemde 2 büyük var.
Beşiktaş ve 70lik rakı.
Sosyal ağlarda paylaş

bence ozellikle forvet ve defansta olmak uzere toptan bi revizyona gidilmeli bu revizyonda da futbolcularla konusulup artık planların 2008'e gore yapıldıgı ve o zaman oynayacak oyuncuların kadroda olacagi belirtilmeli sorunsuzca karsilikli anlasma ile milli takim biraktirilmali... Kadro hazirlik maclariyla birbirlerine alistirilmali fln fln... Kesinlikle forvette hakan olmamalı genc yetenekler daha cok tercih edilmeli...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız istiklal marşları okunurken allahım o nasıl bi ıslık o nasıl bi tepki hakeme baktım ulan acaba ters bişeymi yaptım gibisinden sağa sola baktı şöyle bi şaşkın şaşkın koptum orda gülmekten[signature][hline]BİRGÜN YÜKSELSEM BİLE HEP BİR SERSERİ KALACAĞIM ALL AYE'S ON ME!
erkek adam renkli takım tutmaz !!
Be$iKTa$
Sosyal ağlarda paylaş

Takim 4 gol atmis, hatayi forvetlerde degil defans oyuncularinda arayin. Gayet de guzel oynadik. Bir suru pozisyonumuz oldu. Ama iste ilk dakikadaki hata ve son anlardaki dikkatsizlik. Oluyor boyle seyler ama kesinlikle takim kotu laflari haketmedi bugun.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo
Sosyal ağlarda paylaş

Babamla maci izlerken penaltı oldugunda (1.dk) babam Terim artık mactan sonra gider dedi. Skor 2-1'e geldiginde ise "Yandik en iyi ihtimalle 2008'in sonuna kadar basimizda dedi". Bence F.Terim macta yapabilecegi cogu seyi yaptı simdi yaptıklarını tartismaninda ne yeri ne zamani die dusunuyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim defolsun gitsin.. hala gs-fener mantığıyla takımı kurmaya uğraşıyo.. haan şükürü koruyo kolluyo.. ne diyim ynai.. ikiside giderse ancak birşeyler olabilir.. yoksa fenerbahçe, galtasaray, beşiktaş uefa şampiyonlar ligi falan en fazla görebilceğimiz maçla rolucak yurt dışında..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...