Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu Çılgın Türkler...

BuiCk

Öne çıkan mesajlar

Valla baş ucumda duruyor şimdi 'Padişah Analarını' okumaktayım biter bitmez başlıycam okuduğum kitap 'Padişah Anaları' da osman bey döneminden vahidettin'e kadar anlatıyor hikaye modunda yazılmış çok çarpıcı iddia'lar var Osmanlının senelerce devşirmeler tarafından yönetildiğini konu alıyor baya güzel tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Padişah Anaları şu an rafımda duruyor ama okumadım şimdiye kadar.3 yıl oluyor sanırım alalı annem okudu :)

Şu Çılgın Türkler ise gerçekten süper bir yapım.

Yazan adam ATV de çıkmıştı 25 yıldır bu kitap üzerine çalışıyorum falan demişti öyle hatırlıyorum.Adam hayatını bu kitaba adamış.

Amacı da para değil zaten.Türk gencinin , türk insaninin şanlı Türk tarihinin bir kesimini yaşaması için yazılmış.

Gerçekten harika bir kitap[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

Yazarın 40 yıllık bilgi birikimini içeren,tarafsız tarihi öğrenmek isteyenler için altın değerinde tarihsel olarak büyük değeri bulunan bir kitap.

Çoğu kişi kulaktan dolma,tartışma programlarında veya etraftan duyduğuyla 'bilgi değil fikir' sahibidir,geniş tarihimizi bu kitap aracılığıyla 'tarafsız' bir şekilde öğrenilebilinir.[signature][hline]shinsetsu desu..

hordebab
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 14 Ekim 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
Kitap güzel güzel olmasına da Kurtuluş Savaşı'na daha rasyonel yaklaşan bir kitap bekliyorum halen.Sizin gözleriniz dolmuş, benim de duygulandığım yerler oldu ama roman buram buram ucuz romantizm kokuyor,bu kadar abartılmasa daha iyi olurdu.Kitap bilmemkaçyüz sayfa ama yarısı safsata brezilya dizis tadında...Kurtuluş Savaşı'na bu tür bir yaklaşımın zararlı olucağı kanısındayım ama bir ilk adımdır diyelim, ilerde bütün boyutlarıyla savaşı realist inceleyen kitapların da yazılmasına vesile olsun.
Şu Çılgın Türkler kitabı özellikle roman tadında yazıldı ki gençler biraz daha ilgi göstersein diye.Çünkü basmakalıp araştırma bir kitap olsaydı ilgisiz kalacaktı gençler.Eğer biraz daha araştırırsan Kurtuluş Savaşı hakkında o kadar tarafsız tarihi kitaplar varki bunların farkında değiliz.Çünkü bu kitaplar biz gençlerin ilgilerini çekemedi.[signature][hline]Bana Yalanlar Söyleseydi Yetinecektim,Ama Yalan Söyledi!..
Sosyal ağlarda paylaş

vaktiyle kurtuluş serisini izlemiş çok etkilenmiştim..kitap üstüne süper geldi..filimden bazı sahneler canlandı gözümden adeta okurken izledim kitabı...

şey kısmında ağladım adeta...şehre giren kadın kuvai milliyecileri gören adamın diz çöküp ağlaması olayında bende adamla birlikte ağladım adeta..
Sosyal ağlarda paylaş

öle kalin kitap okumaya hic gelemem... ama bana o kitap tadinda, milyon sayfalik bisi versinler, üsenmeden okurum..
basladiktan sonra öle baglioki, bi ara gece uyuya kaliodum (sabahin ücünde) kitap okurken, yüzümü yikayip bi 20 sayfa daha bi 20 sayfa daha diye diye, sabahladigim oldu... zaten kalin olmasina ragmen, insan birakmio, 3 günde bitti[signature][hline]ultraslan-Avrupa HERYERDEYIZ !!!
Almanya...
Sosyal ağlarda paylaş

okunması ve okutulması için yazılmış harika bir kitap,

http://rapidshare.de/files/7096979/T_______T.rar.html
http://get.7x24.gen.tr/E-BOOK/Su.Cilgin.Turkler.rar
pass=www.7x24.gen.tr

herkesin okuması için.

.lit formatındadır bu da reader. http://www.microsoft.com/reader/downloads/pc.asp

[Bu mesaj armra tarafından 10 Kasım 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

halen daha okuyamadım ama çok güzel bi kitapmşş ve çok mrkk ediyorumm.. pc başından kalktmmı hemen gidip alıyorm kitabı:)[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

bu kitabı okurken kaç kere gözüm doldu.. kaç hikayeden sonra durdum.. inanamadım.. düşündüm.. düşündüm.. bu kadar şanlı bir milletin insanı olabilirmiyim diye.. bu kadar şanslı bir insan olabilirmiyim diye..

Her Türk'ün okumuş olması gereken bir kitap. Liselerde kesinlikle okutulmalı.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...