Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Masaustu RPG

Zergling

Öne çıkan mesajlar

İyi de yasak mı bu yaşta frp yapmamız. Organizasyon yapmamız, birlikte takılıp party kurmamız. Her şeyi yaşa bağlıyosunuz ya. Evet senden belki çok daha küçüğüm ama bununla gurur duyuyorum. Çünkü insanları yaşlarına göre değerlendirmem...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Olay kaç yaşında olmanız değil, sizin yaşınızda olanların frp ye bakış açısı ya da yorumlayışları, hakkında konuşurken kullanılan tabiler vs. Ben senden de küçük yaşta başladım hatta hesaplarıma göre ben başladığımda sen anca konuşmayı öğrenmişsindir muhtemelen... :D[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

Dreagloth acaba sen 14 yaşındayken elinde ingilizce ansiklopedilerle mi FRP oynuyordun ; yoksa daha mutevazi daha ufak çapta oyunlar mı oynuyordun.

Ben kendimden biliyorum orgumdan freezing gun yapıp amcamın bana verdiği bağlamayı da mace tadında arkadaşlarımın kafasına vurarak voltranı oluşturup legolardan transformers'lar yaparak oynuyordum.
Hatta şöyle diyebilirim o zamanlar daha iyi "RP" yapıyordum çünkü kurallar yoktu sadece kendi hayallerim ben ve 2 arkadaşım vardık.O zamanlar yaptığımız şeyin koca koca adamların "FRP" dediği oyuna tekabul ettiğini bile bilmiyorduk.Ama tekrar söylüyorum o zamanlar daha eğlenceliydi.

Bence küçük insanlarla dalga geçeceğine onları teşvik et ilerde popüler kültürün esiri olup ; Gandalf_31 nickiyle Knayt Onlayn oynayıp sonra da kafelerde FRP oynayan insanalrı çıkışta kıstırıp soymaya kalkmazlar.

Umarım anlatabilmişimdir.
Saygılar , iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Einherjer : Human Sagat Thai Boxer
Skiller
Low Tiger
High Tiger
Tiger Uppercut

kendinize gelin.[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deadwoll, 02 Kasım 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
Dreagloth acaba sen 14 yaşındayken elinde ingilizce ansiklopedilerle mi FRP oynuyordun ; yoksa daha mutevazi daha ufak çapta oyunlar mı oynuyordun.

Ben kendimden biliyorum orgumdan freezing gun yapıp amcamın bana verdiği bağlamayı da mace tadında arkadaşlarımın kafasına vurarak voltranı oluşturup legolardan transformers'lar yaparak oynuyordum.
Hatta şöyle diyebilirim o zamanlar daha iyi "RP" yapıyordum çünkü kurallar yoktu sadece kendi hayallerim ben ve 2 arkadaşım vardık.O zamanlar yaptığımız şeyin koca koca adamların "FRP" dediği oyuna tekabul ettiğini bile bilmiyorduk.Ama tekrar söylüyorum o zamanlar daha eğlenceliydi.

Bence küçük insanlarla dalga geçeceğine onları teşvik et ilerde popüler kültürün esiri olup ; Gandalf_31 nickiyle Knayt Onlayn oynayıp sonra da kafelerde FRP oynayan insanalrı çıkışta kıstırıp soymaya kalkmazlar.

Saygılar , iyi oyunlar.

Dediklerimden birşey anlamadığınıza şaşırdım doğrusu, ben ilk başladığımda bile frp ile ilgili konuşurken ilk sayfadaki hitap şekilleriyle konuşmazdım. Kaçırdığın nokta, ben işin tekniğinde değilim ben o işten bahsediliş, o işi yapanların uslüplarını eleştirdim. Yoksa tabiki bu kültürü insan ne kadar erken alırsa o kadar kaliteli oyuncu olur ileride..[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth ben FRP'yi seviyorum ve eğlenmek için oynuyorum. Kalıplara bağlı kalmayı da ayrıca sevmiyorum. "Deli gibi necromancer'ım" demişim. Ne var bunda? Ben bu üslubu seviyorum. Daha eğlenceli oluyor. Çünkü aşırı ciddi bi adam değilim ki. Oyun oynarken de ciddiyetin bi sınırı olmalı. Ayrıca oyun oynarken karşıma çıkana böyle birşey söylemiyorum. RP yaparken ayrı, RP hakkında konuşurken ayrı konuşurum...[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

eeth hatırlıyorum uoda bir arkadaşımıza rp mekanında bir katana bulmuştu ve partyden olm cok kral bir aktana buldum deyip oyundada katanasına bakar yazmıştı bende adama kzımıştım rp ciddiyet deildir diye buda onun gibi bir muhabeet galiba böle rp yaperken ciddi olmaya calışanlara uyuz olurum rp yaparken eylenenler olmazsa nerde bu halkın şaklabanları fln filan deilmi? ;-)[signature][hline]And now my only hope is to take back what you've stolen
My life will go on without you...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 03 Kasım 2005 21:19 tarihinde demiş ki:
said:
deadwoll, 02 Kasım 2005 13:26 tarihinde demiş ki:

Saygılar , iyi oyunlar.

Dediklerimden birşey anlamadığınıza şaşırdım doğrusu, ben ilk başladığımda bile frp ile ilgili konuşurken ilk sayfadaki hitap şekilleriyle konuşmazdım. Kaçırdığın nokta, ben işin tekniğinde değilim ben o işten bahsediliş, o işi yapanların uslüplarını eleştirdim. Yoksa tabiki bu kültürü insan ne kadar erken alırsa o kadar kaliteli oyuncu olur ileride..

Benim takıldığım nokta çok ağır konuşmuş olman.Sakince düzeltebilirdin.Ha dersen ki "üslupları doğrumu?" değil tabii ki ama kavgaya kaçmadan sakince söylemelisin bunu onlara.

Her şeyi herkes aynı hıda kavrayamıyor sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

her zaman karşıydım, hala karşıyım, forumdan frp oynanmaz. oynansa da oynanan masaüstü frp'nin verebileceği hissin binde birini bile vermez, veremez.
yaş mevzusunda dregin yanlış anlaşıldığını düşünüyorum ayrıca. kesinlikle bu konuda rahatsız olan bir insan değil, sadece üsluba takmış durumda.

bu kadar rahatlıkla yaşı mevzu etmez diyorsam tanıdığımdandır.

üslupla ilgili bir iki lafta ben etmek istiyorum ki, hepimiz farklı yerlerde farklı şekillerde öğreniyoruz bu oyunu, ve bu üslubu etkiliyor bence. pc oyunundan öğrenen farklı, kitaptan romandan abilerinden öğrenen farklı bir üslupla oynuyor bu oyunu. dreg sert söyledi yumuşak söyledi, ama sonuç olarak -bence- doğru söyledi.[signature][hline]beş hececiler
Hiç Bitmeyen Efsaneler
msn: [email protected]
Heffer
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de kitaplardan ve abilerimden öğrendim, ama bu illa oyun hakkında konuşurken iş görüşmesindeymiş gibi ciddi olmamı gerektirmez. Oynarken ciddi bi üslupla konuşurum o ayrı. Sadece birbirimizi yanlış anladık heralde. Bu konuyu kapatalım da yapmak isteyen varsa yazsın. Konu dağılmasın. :)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...