Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Masaustu RPG

Zergling

Öne çıkan mesajlar

Biri bir konuda giriş yapmaz çünkü o biri forumdan yapılacak frp nin anlamsız ve gerçeğiyle hiç alakalı olmayacağını ve sadece birbirine iliştirilmiş söz öbeklerinden ibaret olduğunu bilir ayrıca skill leri kullanarak savaş yapmak nedir, eğer çok istiyorsanız rpg oynamayı gidin mud oynayın...[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

Olmuyor canım olmuyor güzelim. Çok denendi ve sadece bu işleme adanmış ve özelleştirilmiş forumlarda olabildiği, aynı sebeple paticikte olmayacağı görüldü. Eğer ki coderlarımızın kafasına saksı düşerde "yeni sistem" de rp desteği olur anca o zaman.
(biliyorum çok typo var umursamamaya çalışın.)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nightstalker, 31 Ekim 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
Olmuyor canım olmuyor güzelim. Çok denendi ve sadece bu işleme adanmış ve özelleştirilmiş forumlarda olabildiği, aynı sebeple paticikte olmayacağı görüldü. Eğer ki coderlarımızın kafasına saksı düşerde "yeni sistem" de rp desteği olur anca o zaman.
(biliyorum çok typo var umursamamaya çalışın.)

+1[signature][hline]güzellik bir karaelfin kılıcının ucunda solar
Sosyal ağlarda paylaş

Tanımıyosan şerefsizim. Aynı sınıfta okuduk be :D

@mulgear: Ne var canım, deli gibi necromancer'ım işte :) :hrr: yakarım![signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...

[Bu mesaj nileppezdel tarafından 31 Ekim 2005 22:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 31 Ekim 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
Tanımıyosan şerefsizim. Aynı sınıfta okuduk be :D

@mulgear: Ne var canım, deli gibi necromancer'ım işte :) :hrr: yakarım!

biliyorum ztn bn sana arka çıkıyorum haklısın die buyu yapmasa alnında yazmıo die ala ala suclu oldk smdi :)[signature][hline]the truth is out there...
garbage rulezzz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...