Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Top Gear

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Ya daha uzatmayacagim ama Reasonbly Price Car yerine koyduklari Expensive Rally car kisminda buyuk bir kisminda tek sesini cikartan Chris oldu.

O kisimlarda inanin gercekten cok utandim :| diye ekrana bakiyordum adam bagirdikca.

yapma abi. burada berbat videolarini paylasan Mantar Adam gibi rezil etme kendini. cok lame
Sosyal ağlarda paylaş

Yogun spoyler alert!

Öncelikle Top Gear lokomotif iki sunucu ( Chris ve Matt ) ile oldukça yavan olmuş. Ilk stüdyo çekimi esnasında dikkatimi çeken, Chris' in yapmacık, çığırtkan ergen lise genci modu halleriydi baştan en sona kadar gerçekten yorucuydu. Hani fazla çabalarsın ya o hesap. Neyse, daha da kötüsü Chris' in vasat hatta berbat bir Jezza taklidine bürünmesiydi. Çekimlerde eski TG ye laf giydirmesi Bkz: catering ile ilgili konuşma yasagını getirdigini söylemesi vs ve ilkokul seviyesine indirgenmiş bir sense of humor ilk dakikadan itibaren istifra edip etmemek arasında gidip gelmeme sebep oldu. Matt' in enerjisi, hali vakti Chris ' e kıyasla 180 derece zıttı. Daha oturaklı ve kesinlikle doğaldı. Hani Friends' deki Joey' i çok nadiren yakalıyordunuz ama olgun bir amerikalı modunda takıldı. Benim bekledigim bu muydu? Kesinlikle hayır. 20 Küsür sezondur süre gelmiş bir sense of humor aradım fakat açıkcası pek tatmin olmadım. Sanki TG yi reyting leri kapmak için TG UK/USA formatına sokmak istemişler gibiydi. Arada derede kalmış..

1. Reliance kısmı gerçekten kötüydü. At çöpe resmen. Tamamen zaman doldurmuşlar. Hoş bu ikilinin sinerjilerini de pek begenmedim. Neyse sonrasında bana göre hani eh diyebilecegim kısım Sabine bacımızın nam-ı deger Queen of the Ring in sahneye çıkışıydı. Hoş bana sorarsanız Vette Vs Viper' ın galibi belli fakat Viper' ı neden bu kadar yüceltmişler anlamadım ( Bkz: WEC Lemans vs vs ) Bu segmentte Sabine bana göre iyiydi özellikler Vette için yorumlarını hiç esirgemedi ( süspansiyonlar kötü aynı bir Ferrari gibi! ) Bölümün kurgusu yaw buna benzer bşi bir kaç sezon önce Jezza yapmamış mıydı dedirten cinstendi yani yeni TG formatta majör bşi sunmadı. Bu defa ingiliz ordusunu degil de Top Gun u görmüş olduk.

Matt' in Nomad videosu bana göre vasatın biraz üzerindeydi. . Video nun kurgusu gene araklanmıştı eski TG bölümlerinden fakat buna da şükür.

Oldum olası "star(s) in a reasonably priced" var kısmı bana sıkıcı gelmiştir bir kaç konuk hariç ( Micheal Gambon vs vs ) Burada reasonably denen konsepte bir araba beklerken Mini yi görünce şok oldum. Rally cross parkur güzel olmuş da gülüm bir anlatsaydınız naptınız neyi yenilediniz vs diye!! Bodozlama girmişler.

Eskiden bir News kısmı vardı noldu mesela ona? Hiç olmayacak mı? Reliance ın son kısmı fena degildi.

Bunun dışında laf olsun beri gelsin diye izleyecegim bir format olmuş. Extra Gear ı izlemedim fakat; Chris Evans ı kovup Tiff gelse yanına Sabine hadi Matt ' te kalsın yanlarında. Böyle bir üçlü nasıl olurdu diye hayal ettim bir an. ah ah.

Kurgu da ve formatta yenilikler lazım. Sunucu tarafının hem studyo içi hem de dışında çeşitlenmesi ve sayısının artması lazım. Chris in egoist bir yaklaşımla çektigi bir DUO dan ziyade göze kulaga hoş gelen bir üçlü oluşum bekliyorum ki yükleri herkes eşit paylaşsın. Autoblog da müzikler hakkında yazmışlar. Gerçekten pek görüntüler ile çakışmıyordu Top Gun haricinde.

Hayaller paris gerçekler Chris be gülüm. Viva "The Grand Tour"

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
focus RS klibiyle bi goz doldurdu ama sonra yapmacik tavirlari ve extra geardaki garip hali dolayisiyla rory de itici gelmeye basladi bana.

matt olsa da olur olmasa da olur. olmasa daha iyi olur sanki oyle biryerlerdeyim.

evans sabine i konusturmadigi surece schmitz makuldu.

harris bile iyi degildi bazi kliplerde. zorlama espriler vesaire.

tek iyi haber BBC america nin chris harris e Chris Harris on Cars diye kendi programini yaptiracak olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
dasaaa said:

yeni sezon basladi.

olabilecek en iyi kalitede indirip izleyin. guzel bolum.

evans'tan ve de diger dingillerden kurtulunca show rahatlamis, kendine gelmis.

kazakhstan bolumunu bayagi begendim.

kimler kaldı programda. grand tour'un sezonunu yeni bitirdim. kimler sunuyor şu anda. yukardaki resimdeki kalanlar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Abi Top Gearı program için izleyen var mıydı ki?
Clarkson ve kankaları izleniyor arabaya felan mı bakıyorsunuz siz?

epi topu yaklasik 2.8 milyoncuk kisi kalmis...

olm kac tane duzgun petrolhead programi var ki dunyada?

kiyaslama yapabilmek icin nufusu 2.8 milyon'dan kucuk olan ulkelerin listesini koyuyorum.

Jamaica, WestBank, Namibia, Lesotho, Latvia, Botswana, Macedonia, Slovenia, Qatar, Gambia, Kosovo, GazaStrip, GuineaBissau, Gabon, Bahrain, TrinidadTobago, Estonia, Mauritius, EastTimor, Swaziland, Cyprus, Djibouti, Fiji, Reunion, Comoros, EquatorialGuinea, Bhutan, Guyana, Montenegro, SolomonIslands, Macau, WesternSahara, Suriname, Luxembourg, CapeVerde, Guadeloupe, Brunei, Malta, Martinique, Bahamas, Belize, Iceland, Maldives, FrenchPolynesia, Barbados, NewCaledonia, Vanuatu, FrenchGuiana, Mayotte, Samoa, Guam, SaintLucia, SaoTomePrincipe, Curacao, Micronesia, SaintVincentGrenadines, Aruba, UnitedStatesVirginIslands, Grenada, Tonga, Kiribati, Jersey, Seychelles, AntiguaBarbuda, NorthernMarianaIslands, IsleOfMan, Andorra, Dominica, MarshallIslands, Bermuda, Guernsey, Greenland, CaymanIslands, AmericanSamoa, SaintKittsNevis, FaroeIslands, TurksCaicosIslands, SintMaarten, Liechtenstein, SanMarino, Monaco, Gibraltar, BritishVirginIslands, Palau, Anguilla, WallisFutuna, Tuvalu, CookIslands, Nauru, SaintHelena, SaintPierreMiquelon, Montserrat, FalklandIslands, Svalbard, NorfolkIsland, Niue, ChristmasIsland, Tokelau, VaticanCity, CocosKeelingIslands, PitcairnIslands

sacmalamayin lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...