Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
lord_elvyn, 28 Mayıs 2005 21:41 tarihinde demiş ki:
abi hafızadan bahsetmiyoruz burada. kız annesini gormediki hiç. gorse unutsa tamam.

didik didik ettiğiniz şeylere bakın ya.

3'le 4 arasındaki olayları anlatan dizi çekiyorlarmış. belki orda bu sorunuza cevap niteliğinde olayları gösterirler.

said:
lord_elvyn, 28 Mayıs 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
ha bu da serinin 6 tasarlanıp 3 cekilmedigini gosterir bence.

of elyvn of...

6 tasarlanıp 3 çekildi diye illa 0 hata mı olması gerekli?
dediğin gibi sadece "tasarlanmış". filmin senaryosu yazılmamış ki.
zaten 3. filmdeki basit bir hatayı dert ediyorsun sadece.
adamlar 4,5,6,1,2'den sonra çektiler 3'ü. herhalde önceki filmdeki olayları bilerek 3. filmdeki senaryoyu hazırladılar.
ister daha önce tasarlamış olsunlar ister olmasınlar, o durumda bir "hata" varsa zaten 3. filmin hatasıdır. önceden tasarlayıp tasarlamakla alakalı değildir.

ayrıca clone wars nasıl 2 ile 3'ün arasını anlatıyorsa, eksik yerleri dolduruyorsa,
bahsi geçen dizi de 3 ile 4'ün arasını anlatıyordur.

[hline]
ha sırf hata aramak için bakacaksak,
al sana en bariz hata:

o kadar yıl savaşmış önemli olaylara katılmış Darth Vader ve Obi Wan Kenobi, 4. filmde kılıcı çok salakça kullanıyorlar.
Ellerinde kılıç değil de süpürge sapı varmış gibi duruyorlar......
E bundan büyük hata mı olur? Koskoca Darth Vader olmuşsun bi saber kullanamıyorsun.

Peeh!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 28 Mayıs 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha bu bir kabus :)

mesela başka bir bariz hata da şudur: uzayda hava olmadığı için, ses te olamaz. O yüzden birçok sahnenin sessiz bir şekilde geçmesi gerekirken ciuv ciuv efektleriyle dolu olduğunu görüyoruz.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - [i]Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 Mayıs 2005 21:50 tarihinde demiş ki:
o kadar yıl savaşmış önemli olaylara katılmış Darth Vader ve Obi Wan Kenobi, 4. filmde kılıcı çok salakça kullanıyorlar.
Ellerinde kılıç değil de süpürge sapı varmış gibi duruyorlar......
E bundan büyük hata mı olur? Koskoca Darth Vader olmuşsun bi saber kullanamıyorsun.
[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 28 Mayıs 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]

iyi de abi o bir hata degil ki, adamlar kareografiye fazla kasmamışlar lightsaber duelin onemini kavrayamamışlar ondan oyle hadi şimdi cubukları birbirine vuruyosunuz tadında bişey cıkmış ortaya.

ha ses olayı da atfosmer yine, benim soyledigim kronolojik bi hata abi yani.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Öeh be elvyn. Adamlar bile bile yaparlar mı öyle kronolojik bi hatayı, bebekken bile hatırlıyo havası yaratmak istemişler. Jedi değil ama anakin in kızı 10.000 midichlorian ı (bu mu doğru yoksa) var.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

star trek'in ilk bölümleri, dizinin "science-fiction" havasını bastırmak açısından, uzayda geçen sahneler, tamamen sessiz çekilmiş, insanlardan gelen "sıkıcı bu" tepkisi üzerine, sesli çekilmeye başlanmıştış.

bu da böyle bir aklıma gelmişken söyleyeyim dedim.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 28 Mayıs 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
Öeh be elvyn. Adamlar bile bile yaparlar mı öyle kronolojik bi hatayı, bebekken bile hatırlıyo havası yaratmak istemişler. Jedi değil ama anakin in kızı 10.000 midichlorian ı (bu mu doğru yoksa) var.

luke niye hatırlamıyo lan o zaman onun neyi eksik, ustelik once o çıkıyo :p[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 28 Mayıs 2005 22:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sizce Leia Organa anne derken Anakin Skywalker'in karisi oldugu galaksi tarafindan bilinen Padmé Naberrie'yi yani Queen Amidala'yi mi kastediyor yoksa Bail Organa'in karisi Breha Organa'yi mi?

Zira gercek annesinin Padmé oldugunu bilse Luke Skywalker'in akrabasi oldugunun zaten farkina varmaz mi?

bence varir.
Sosyal ağlarda paylaş

supershadow.com gerçekten inanılmaz kolpa bi site yazan her şey orda yalan
bundan önce palpy nin master plageius diye açıklanmadan önce bu site imperius die açıklamıştı işte lucasın arkadaşıymış güya adam sonra plage açıklanınca tüm imperius lar plage olmuştu falan filan daha bi sürü şey...[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 28 Mayıs 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
Sizce Leia Organa anne derken Anakin Skywalker'in karisi oldugu galaksi tarafindan bilinen Padmé Naberrie'yi yani Queen Amidala'yi mi kastediyor yoksa Bail Organa'in karisi Breha Organa'yi mi?

Zira gercek annesinin Padmé oldugunu bilse Luke Skywalker'in akrabasi oldugunun zaten farkina varmaz mi?

bence varir.

iyi de abi o zaman luke gercek annen dediginde nasıl yani gercek anne o benim uvey annem miydi demesi lazım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

sen butun episodelari izlediginden emin misin elvyn, zira;
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
said:
Obi-Wan: The other he spoke of is your twin sister.
Luke: But I HAVE no sister.
Obi-Wan: Hmm. To protect you both from the Emperor, you were hidden from your father when you were born. The Emperor knew, as I did, if Anakin were to have any offspring, they would be a threat to him. That is the reason why your sister remains safely anonymous.
Luke: Leia! Leia's my sister.
ve
said:
Luke: You're wrong, Leia. You have that power too. In time you'll learn to use it as I have. The Force runs strong in my family. My father has it. I have it. And... my sister has it. Yes. It's you, Leia.
Princess Leia: I know. Somehow, I've always known.

[Bu mesaj dom tarafından 28 Mayıs 2005 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 28 Mayıs 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
Clone Wars'un ilk iki sezonunu (20 bölüm) aresten indirdim. Hemde mov değil avi olarak. Kaliteleri de fena değil. Toplamda 700mb civarı bişeye geliyor sanırım, öyle çok uzun da sürmez.

beyler ben bişey mi kaçırdım? star wars'ınd dizisi falan mı yayınlandı ?? (ayakta uyuyorum galiba!)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 28 Mayıs 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
said:
axedice, 28 Mayıs 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
Clone Wars'un ilk iki sezonunu (20 bölüm) aresten indirdim. Hemde mov değil avi olarak. Kaliteleri de fena değil. Toplamda 700mb civarı bişeye geliyor sanırım, öyle çok uzun da sürmez.

beyler ben bişey mi kaçırdım? star wars'ınd dizisi falan mı yayınlandı ?? (ayakta uyuyorum galiba!)

çizgi film yapıldı bi tane 3. filme kadar milleti tutsun diye 2yle 3 arasında geçen. sinanpaşada gordum dvdsini ghost bilgisayarda[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Princess Leia: Luke, what's wrong?
Luke: Leia, do you remember your mother? Your real mother?
Princess Leia: Just a little bit. She died when I was very young.
Luke: What do you remember?
Princess Leia: Just... images really. Feelings.
Luke: Tell me.
Princess Leia: She was... very beautiful. Kind, but sad. Why are you asking me this?
Luke: I have no memory of my mother. I never knew her.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...