Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

ha bi de bence orda o jediların direk harcanmasının sebebi george amcanın o sahnede daha fazla beklemek istememesi direk winduyla kapışmaya girmek istemesi olabilir diye duşunuyorum. yan elemanlarla uzun uzadıya bir dovuş bayık olurdu.[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 28 Mayıs 2005 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

para tuzağı diil, çnkü serinin her filmi tuttu.. eer 4,5,6 tutmasaydı insanlar ztn "aaa acaba önceden noldu" diip gitmezlerdi 1,2,3e,..yani hem lucas hemde seyirci kazandı bence burda ille bi tuzak aramaya gerek yok..ayrıca lucas bütün seriyi en başta yazmıştı..4,5,6yı önce çekmek son derece akıllı ve orjinal bi fikir bence...

sidiousın 3 "master"ı tek hamlede almasına gelince..tek hayalkırıklığı oydu ztn filmdeki..dediniz dorudur belki uzatmak istemedi sahneyi de, ulan adam yıllarını verip master olmuş, bi dolu adam kesmiş, durulur mu öle kes beni die..kolpa jedi olmuşlar..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu film para tuzagı olsaydı 13+ yas ibaresini almazdı fanler icin cok onemli olan sahneler kesilir yerine esas para tuzagı olan 13- cocuklar icin yapılmıs bir suru sahne eklenirdi, bıdı bıdı oyuncakları cıkardı. Onun yerine lucas serinin fanatiklerine yonelik cok guzel bi final yaptı, saygıdan ellerinden opuyoruz =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

OHA!
Vay anasını vay vay vay...

Star Wars III'te Palpatine'i oynayam adama hasta oldum ses tonu mimikleri felan mükemmel diye düşünüyordum.

dün Star Wars VI izledim tekrardan. Ordaki Sidious'u oynayanın ses tonlamasına da hayran kaldım. Ancak Farklı birisi olarak düşünüyordum onu. Kendi kendime "vay be ikisinde de iyi oyuncuları seçmişler" dedim.

Şimdi araştırdım bir baktım o iki Palpatine'i de aynı kişi oynamış zaten: "Ian McDiarmid"
salaklığıma doymuyum emi, zaten ikisi de aynı kişi..

Neysem efendim saygım arttı adama, Sidious rolünde zaten enfes roller kesiyor.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephinx, 28 Mayıs 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
acaba ?

aaha super otesi bişi :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 5-6 yaptım da. şu takıldı aklıma.

luke soruyor leila diyor sen anneni gordun mu hic diyor. birkac anı hatırlıyorum sadece falan diyor leila, ama annesi bunlar dogdugu anda olmedi mi, nasıl oluyor da birkac anı hatırlasın. anlatıyor iste cok guzeldi falan diye. orası muallak. bir de luke a birşey olmadı anladık leila hissetti de nasıl kaçtı luke ordan. millenium falcon bile zor kactı, boktan bi kacıs poduyla nası kacsın luke?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bail organa'nın karısı da bir nevi leia'nın annesi sayılır, yanlış hatırlıyordur herhalde. neyi hatırladığını kimse bilmediğine göre tartışmak gereksiz.

Ayrıca boktan bir kaçış podu dediğin şey, İmparator'un şahsi uzaygemisi. Sadece "elite" imperialların binebildiği bir yolcu uzaygemisi..[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - [i]Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Clone Wars'un ilk iki sezonunu (20 bölüm) aresten indirdim. Hemde mov değil avi olarak. Kaliteleri de fena değil. Toplamda 700mb civarı bişeye geliyor sanırım, öyle çok uzun da sürmez.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

yahu 1-2 günlük bebeğin hafızası ne kadardır.. Nedir bu hata arama sevdası. İyi peki öyle olsun ne diyeyim.

Episode 6'dan bahsediyorsak eğer, Luke'un, Millenium Falcon Death Star'dan çıkmadan evvel Imperial Shuttle ile kaçtığını filmi düzgünce ve dikkatle izlersen görebilirsin.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - [i]Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Yine bu topicte mi yazılmıştı hatırlamıyorum, Luke doğduğunda hüngür hüngür ağlarken Leia dikkatle annesini inceliyor. Bebek de olsa force var midochlorian (nasıl yazılıyor bu?) var. Belki de cidden hatırlıyordur.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...