Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu site aşk ve sex hayatınızı tahmin ediyor!!Hemen yapın!!

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

bakın bu site herşeyi biliyor http://www.crush007.com/love.cgi?id=1125640280sjb girin içindeki soruları yanıtlayın.Ama tamamen dürüst olun ki kendiniz hakkındaki şeylri öğrenin..Sallarsanız bi önemi kalmaz zaten..Süper ya adamlar istatistiksel çalımış takdir ettim emeğe saygı gösterelim ve quizi yapalım lütfen ey patiler!![signature][hline]Eski Ronaldinho
Lethe..
Sosyal ağlarda paylaş

çok pisliksin ya alçak herif sakın yazmayın yazdıklarınızın hepsi bu alçağın mailine gidiyo of ya çok komiksin hahah çok güldüm

Just like Emrah Ulucay, you have been fooled ! An email with the information above has been sent to Emrah Ulucay and any time soon, Emrah Ulucay will know all your secrets.

*grin* We are sorry. Hope you don't mind =) Just like Emrah Ulucay, you get a chance to fool others and get their secret information mailed to your mailbox!!! You can't change the past but why not have some fun for yourself and fool someone else?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PrudenT, 02 Eylül 2005 11:27 tarihinde demiş ki:
çok pisliksin ya alçak herif

Oha abi yavaş gel =)) ilk başta ben de senin gibi kızdım bana yapana ama zaman geçince süper bişi olduunu anlıyosun sen de yap millete mükemmel zevkli bişey çok fazla takma kafana ;) ahahaha am i evil ? yes i am[signature][hline]Eski Ronaldinho
Lethe..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wishmaster, 02 Eylül 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
Oltaya düşen arkadaş hala küfür bombardımanına devam ediyo ben böyle bi kıroluk görmedim.kalitesiz insan işte..böyle tipler paticikte barınmaya başladı..yazık..

ben bi tek küfür etmedim valla :D nası beğendinmi benimkini[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Vİ HEYT REPİDŞEYR
Sosyal ağlarda paylaş

@tremere: benim öyle bi şansım yoktu zira ilk mesajı atıp sizi uyandıran ben oldum :D[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Vİ HEYT REPİDŞEYR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...