Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Router Modem vs USKO

Xrated

Öne çıkan mesajlar

Bende Şimdiye Kadar Hiç Sorun oLmadı dersek yeridir Saat 8 de BaşLıorum sabahın 5 6 sına kadar Oynuorum Lag Çok ender oLuor GeneLde Çok rahat...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %0.95 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 2x.xxx
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 12 Kasım 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
1 kasımdan beri yani 256k adsl lerin 512 olduğu günden beri ağlantı kesiliyor bende 3-5 dk da bir KO hayal oldu resmen 3-5 dk da dc vb ayrıca 2dk lık ekran donmaları oluyor.
aynısı bendede oluyo ama sabah olmuyo[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1 kasımdan beri yani 256k adsl lerin 512 olduğu günden beri ağlantı kesiliyor bende 3-5 dk da bir KO hayal oldu resmen 3-5 dk da dc vb ayrıca 2dk lık ekran donmaları oluyor.
+1 aynısı bendede oluyo[signature][hline]Name:GOLD_GANDALF
Server:Xig....
Np:Yp
LvL:Az kaldı 60 olcak :D
Orc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1 kasımdan beri yani 256k adsl lerin 512 olduğu günden beri bağlantı kesiliyor bende 3-5 dk da bir KO hayal oldu resmen 3-5 dk da dc vb ayrıca 2dk lık ekran donmaları oluyor.

Zaten bu 512 dalgası download dan başka hiçbi işe yaramadı,amerikadaki bi serverdan aldıgım ping 190 dı,gene 190.Ama sapıtıyor artık,250 de oluyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

walla resmen preiyodik olmaya başladı en fazla 45 dk dayanıyo bağlantı 2 pc var evde router modeme bağlı ikisinden biri donuyo ve dc oluyo durup dururken ama diğeri düşmüyo bazen ikisi birden gidiyo aynı anda.hadi ikisi birden gidince bağlantı gitti diyozda birinin gidip diğerinin durması garibime gidiyo.customer support a yazdım router settings de knight online ı ekleyin demiş a.k router settings de öle bişiy yokki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1 kasımdan beri yani 256k adsl lerin 512 olduğu günden beri bağlantı kesiliyor bende 3-5 dk da bir KO hayal oldu resmen 3-5 dk da dc vb ayrıca 2dk lık ekran donmaları oluyor.

+12312321323[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thunder_bird, 13 Kasım 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ekran donmalarının nedenını ben çozdum valla cafemdekı makınelerın hepsını yenıden format attım yepyenı
artık donma olmuyo onceden 26 sn arası hatta 1 dk donuyoduu

kaç kere attım format bi bilsen senin sorunun farklıymış.ben sorunu buldum router modemde sürekli ip değiştii için KO tarafından banlanmış bir ipye denk geldii anda dc oluyoruz.ama bunun bir çözümü yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:

KARDEŞ aynı sorunu bnde yaşadım fıtık oluyordum tam partye giriyordum bufumnm swwftim dalıorum takl bi bakiorum dsl işiği sonmuş 1 hafta yaşadım bunu snra adsl ciler eve geldi hattımda parazit varmış telefonu kaldır 1e bas hiç ses gelmemesi gerekiyor o zmn sorunsuz bağlantı yaparsin ama bzmkinde gökgürültüleri vardı :D
dediğim gibi ara arizaciları 444 0 375 gelip temsilesinler bi tozunu alsınalr snra normal knight yaşamına geri don :D[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 WARİOR
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

walla ne zmn bedava adsl dağitmaya başladılar şimdi al 1 ay fatutra odeme yok abpone parasi yok evlere kurma servisi kuyrtuklar oluştu türktelekomda o zmna kadar hiç bir problem yaşamamıştın adsl le herifler 1 milyon kapasiteli hatta 10 milyon üye yaprasa sorunalrın olması kaçınılmazdır türktelekom paraya koşuyor aboneler mağdurr...:([signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
JOB:LVL 60 WARİOR
NP:yavaş yavaş
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım 444 0 375 i arıza bildiricem;
Kullanıcı bilgilerini aramızda geçen konuşma;
Operatör:2 aylık borcunuz var yardımcı olamayız.
Ben:Ama nasıl olur o borç 3 ay önce ödendi netim kapalıydı ve tekrar açıldı.
Operatör:Zaten şu andada kapalı görünüyor bağlantınız.
Ben:Ama fatura geliyor sürekli ve bağlantım var benim.
Operatör:Bilgileriniz güncellenmemiş o zaman yardımcı olamıyacam bölgenizideki telekom müdürlükleiryle irtibata geçin iyi günler.

Special tnx to Telekom[signature][hline]i miss you

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 13 Kasım 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...