Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sessiz dev Revenant !!

Hellsing

Öne çıkan mesajlar

Zamanında eidos çıkardığı bir oyun 98 oyunu belki daha eski ama hala çoğu oyunun grafiklere bin basar. diablo tarzı bir oyun ve açıkçası diablo ldan çok daha zevk aldığımı söylüyebilirim. Nedense kimse bilmiyor diablo 2 deki kazma karakterler tek çeşit vuruş vuruken bu oyunda 10 larca çeşit kombo vardı. Sacred bu oyunun yarısı olamaz. Aldığınız her zırh her silah son grafiğine kadar üstünüzde çıkıyordu. Bunları neden mi yazdım çünkü bu oyunun hakkı yenildiğini düşünüyorum..[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

bence de haklısın revenant gayet güzel bi oyundu ki hala öyle
gerçi bi ara tekrar yükledim artık nedendir bilmiyorum saçmaladı oyun bugdan oynanmaz oldu (normalde düzgün çalışıyodu)
herşeye rağmen bence diablo3 ü bekleyene kadar tekrar tekrar oynanabilecek bir oyun(:[signature][hline]In flames we trust.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant'ın hakkı yenmedi çıktığı dönemde görebileceği tüm ilgiyi gördü. Oyun diablo'nun aksine hikaye bazlı olduğu için bitiren bir daha bitirmek istemedi. Tabii oyunun çıkış tarihinden sonraki zamanlara rast gelenler varsa ve RPG oynamaya Diablo2 ile başlamışlarsa bilmemeleri ve sana hakkının yendiği düşündürtmeleri normaldir.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

bencee revenant ın hakkı yenmedı ama 2. cıkarılmayarak aslında anlamsız bı durum olustu ...
cok nefıs combolarlar sılah skıll vs komple cok ıyı bır oyundu zamane grafıklerıyle bıtmeyen bi gameplay ile 2. çıksa D2 ye rakip olur bence ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 09 Kasım 2005 11:09 tarihinde demiş ki:
bencee revenant ın hakkı yenmedı ama 2. cıkarılmayarak aslında anlamsız bı durum olustu ...
cok nefıs combolarlar sılah skıll vs komple cok ıyı bır oyundu zamane grafıklerıyle bıtmeyen bi gameplay ile 2. çıksa D2 ye rakip olur bence ...

Abi hakkı yenmek budur işte bu oyun d2 den eski ve d2 nin yanına yaklaşamıcağı özellikler bulunduruyordu 2 inci çıksa d3 le yarışır. Eidos hayranıyım birçok oyunu harika ve blizzard ın d2 gösterdiği yarı ilgiyi eidos bu oyuna göstermedi gösterse nasıl bir oyun çıkardı hayal bile edemiyorum.. Bu kadar eski bir oyunun grafiklerine yaklaşan tek sacred oldu.[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

hiç duymamıştım adını çekmeye başladım şimdi
bakalım nasıl birşey[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eidos un bu oyun üzerine düşmediği konusuna katılıyorum. Aslındapotansiyeli olan bir oyundu. Yalnız kaçırdığın bir nokta Revenant Story base bir oyunken Diablo Karakter üzerinek urulu bir oyun. Yani diablo'nun tutasının sebebi Diablo'yu Baal'ı 100lerce kez öldürsende oyun bitti diyemiyorsun. Revenant ise öyle değildi. Benim 2. kez oynama çabamda yanılmıyorsam voodo kartla sorun çıkımıştı oyun kendini atıp duruyordu hatalar veriyordu oynayamamıştım. Eidos'a bir mail at belki 2. Revenant oyunu gelebilir.[signature][hline]TABU Kelime: Kırbaç
Anlatan: Adam dövmekte kullanılır. Ayrıca Sextede kullanılır.
Anlayan: MALA.... MUŞTA...
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bu nox online oynanıyrsa hep birlikte oynayalım bi kaç kişi daha nox nox diye bağırıyordu forumlarda :)
benimde 200mb bişiyim kaldı.
quest vs yapariz topluca :D[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Nox da sessiz devlerdendir. Özellikle EAGames the k3nk sayesinde Westwood'un eski online sunucuları da kapatıldıktan sonra iyice unutuldu.

Bi de bi aralar Silver denen bi RPG vardı; dreamcast için de çıkmıştı. Resmen gömdüler o oyunu; ne sitesi çalışıyo ne de dağıtımcısı olan Infogrames sitesine koymuş. Yazık valla, XP'de çalışıyo olsa açar oynar; nostaljiden ağlarım.[signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat, o oyunu oynayamamamız için bi sürü engel koyuyo. Hem Windows XP'de çalışmıyo, hem de yeni nesil ekran kartlarında problem yaratıyo. Ekran kartlarında çıkan sorunu biri çözmüştü; o adam da sitesini kapatmış. :([signature][hline]bareme, 30 Ekim 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Bu kesin Kominist a.q heryerde karşıma çıkıyor Turkiye ve müsliman karşıtı sloganlarla Ulan sana kayacam.. az kaldıı
Sosyal ağlarda paylaş

Aradığımız eski oyunları internetten nasıl indirebiliriz arkadaşlar?
Bunun için kullanılan en yaygın program nedir?

Nox dediniz mesela, hangi programla indirebilirim Nox'un setup'ını?[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...