Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Yakası

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Yaz döneminde falan bende soğumuştum. Başlayınca bir süre izlemedim ama son 3 haftadır izliyorum, tekrar keyif almaya başladım direk. Çok güzel dizi resmen. En kalite dizi bile diyebilirim.

Yani saçma sapan Aliye, sana mecburum, seni seviyorum gülüm, Aşkım benim, Değirmen Gülü, Yağmur Damlası, Toz çuvalı gibi isimlere sahip dizilerden kat kat iyi.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

yeni gelenler çok güzel şeyler kattılar diziye, yavaş yavaş monotonlaşıyordu ama tam yerınde toparlandı. bencede aslı&cem uzadı ama açıkcası benı rahatsız etmıyor gülüyorum hala, ha evlenselerdi gene aile içi kavgaları olacaktı değişen bir şey olmayacaktı.[signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viskhii, 10 Kasım 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
Ata demirerin orgla yaptığı şova bittim ya adam acaip yetenekli :)

hakketen super adam ya mımıklerıne hastayım öldum dun aksam helal bea[signature][hline]I'm gonna be your number 1!!!!
so much for my happy endıng...
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
7 bölüm sonra sonlandırıyorlar diziyi. Ata ile Hümeyra'nın çekişmesi sebep değil demiş Sinan Çetin ama son 7 bölümde Ata'nın olmayacak olması bunu yalanlıyor.

Neyse iyi olmuş. Tadında bıraksınlar birşeyi ki, zaten kaçmaya da başlamıştı. Ama Selin karakterini özleyeceğim. Umarım başka dizilere konu etmezler de o haliyle kalır aklımda.

http://www.nethaber.com/?h=51095
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...