Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresteki en sağLam MageLer kim ?

Xxxxx

Öne çıkan mesajlar

El-morad : Alchemical_Sorcerer (bu adamı söylemeyen ya daha yeni cz ye gitmeye başlamış yada bu adamı hiç görmemiştir)
Karus : Warpathsdream (bu adamı ben bi çok kez 3 vs 1 , 4 vs 1 yaparken gördüm yaptığı adamlarda sağlam adamlardı hepsini öldüremiodu belki ama içlerinden birini almadanda ölmüodu.
Ama Alchemical Mage olarak 1 numara diyorum.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 129.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 07 Kasım 2005 10:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

human tarafı sağlam bi mage varsa oda ABRADAB_PL nin gerçek oyuncusu idi,şu anki sahibi rezil ediyo charı
Bu arada alchemical ın en iyi mage olduğuna katılmıyorum
hatta iyi bile değil , bu aralar gözüme en iyi gözükeni kinkeh gibi geliyo , 105 fr ye 720 çakarak mesela[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Alche'nin esas sahibi yani lvlini kasarak 70 yapan kişi tam bir n00btu. Düşünün pkya çıkıyor ve swift buff ac diye dileniyordu. Lvl 70 mage siwft dilenince hönk diyorsun yani. Bunun nedeni farming yapmadığı için 5 krş parası olmamasıydı. zaten n00b diye dalga geçiyorlardı onunla. Daha sonra yuber satın aldı o mageyi çok daha başarılı pklar yaptı deli nova townlar yaptı. Yuber hakikaten bu oyunda nova town işini en iyi bilen ve sistematik yapan adam diyebilirim. Ha ama charları heder etmekte üstüne yok doğrusu lvl 62 olan yuber charını lvl 58 yaptı adam nova townlarda exp olarak. Aynı şekilde Alchemieyi de lvl 69 un baya güzel bir yüzdelerine geri getirmişti. Ama yuber yaklaşık 2 aydır oynamıyor. O yüzden alche de doğal olarak oyunda değil...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 07 Kasım 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
allahım ne kadar politik davranıyosunuz :D

Bahsettiğiniz Mage'lerin 80% i dmg almaya başladığı zaman pot basmadan town çekiyor. :S

Bi de sizin "iyi" demenizin sebebi nedir? Sizin için bi mage' in iyi olma kriterleri nelerdir?

dostum ole dıosunda mage de defans yokkı warrıor adam kendıne resist pot basıo bende mage yım ares te asasin gelıyo 1 kere vuruyo 800 damage :s dagger defans yok zaten halıyle town cekıcek
Mage ler bence cz de en arkada gıdıcek onde battle priest arkada asas warrıor onların arkasında da mageler gıdıcek ondekı takıma dalanlara basacak novayı

iyi mage nasıl olur dıyosun ıyı mage olmak demek saglam defansının olması demek kolay kolay olmeyen demek

[Bu mesaj soulteam tarafından 07 Kasım 2005 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Bahsettiğiniz Mage'lerin 80% i dmg almaya başladığı zaman pot basmadan town çekiyor. :S

Bi de sizin "iyi" demenizin sebebi nedir? Sizin için bi mage' in iyi olma kriterleri nelerdir?

aynen bende bunu demek istiyorum
warpathsdream i ben town çekerken fln görmedim adam küllüm dalıo .
mage de şöle bişi var senin 54 (fire thorn) sırf bunun için yapılmış bi büyü eğer bi asasinle tek kaldım deyip town u çekiosanız ben o adama iyi değil ko player demem .
wariorr hakkında aynı şeyi söyleyemem şu an ares te özellikle orc larda +8 raptor lar o kadar çoğaldıki adamlar 550 defansım olmasına rağmen hala 1000 vurmakla kalmayıp gletch midir nedir onunla koşup öldürüolar.
neyse Warpathsdream bence bu oyunun en iyi oyuncusudur (mage olarak)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

said:

* iş BirliR - BeCeRiKLi - Nerede Ne Yapacagini Bilen - Oyuna Zevk Veren - kendisine güvenen ... Bence BMC :D

Ek: Pioter vardi cok Saglam Di Simdi yok[signature][hline]n00b
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen pienada biri gözüme çarptı resul_balay_TR 3 nova birden atarak bütün smildonları öldürüodu eminim ondada item olsa çok şeyler başarırdı :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
soulteam, 07 Kasım 2005 13:57 tarihinde demiş ki:
said:

dostum ole dıosunda mage de defans yokkı warrıor adam kendıne resist pot basıo bende mage yım ares te asasin gelıyo 1 kere vuruyo 800 damage :s dagger defans yok zaten halıyle town cekıcek
Mage ler bence cz de en arkada gıdıcek onde battle priest arkada asas warrıor onların arkasında da mageler gıdıcek ondekı takıma dalanlara basacak novayı

iyi mage nasıl olur dıyosun ıyı mage olmak demek saglam defansının olması demek kolay kolay olmeyen demek

[Bu mesaj soulteam tarafından 07 Kasım 2005 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]

evet bu mantikla giden partilere ozellikle dikkat ediorum. gecen birkac sin boyle bir partiye denk geldik arkada kalan kuzular gibi teker teker aldik mageleri. eger arkaya bir coban koymazsaniz ole bir partide kurtlar kapar hepninizi. eger bunu benim gibi pk dan fazla anlamayan biri yapabiliorsa geri kalanlari siz dusunun.
Bence ii mage 1vs1 de her class karsisinda ayakta kalmayi basarabilen magedir.
zamaninda tek favori mage im pfil di.[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

yaw orası ole bıde ben oynamıodum artık ares te charı da benım kuzene vermıstım hemen 3 nova yı acmıs :S dun bı gırdım 1k ya yakın np varmıs 38 vardı 3 novayla gırdım cz ye 3 novayla :D bıraz durustsuzluk oldu belkı ama sadece ice atıodum pesımde sureklı picallo_TR vardı:@ adam sankı benım ustume tıklamıs town dan cıkasıya kesıyodu o kadar dırendım ama :Zzzzzz[signature][hline]Music and Knight Online
Sosyal ağlarda paylaş

bizim tanıdımız abi war yağ die gecmeyin oda gecmesin ama ''centrix'' dir cunku hem cafeden hemde nezman ihtiac olsa yardım edio bilgi werio nezman bana lwl 60x mage atıyorum polifoniq_osduruq yada talkalatiwe cıkarıp 20m para werio ama centrix werio hem tanıyo hem de cafedeki herkeze en azından 5m wermiştir bu arada polifoniq_osduruq talkalatiwe 20ser m werceniz zaman benim treda we pm acıktır ok :D[signature][hline]name:sak_suka :D
lwl: hala 52 a.q
clan:almiolar 55+mış
np:kasmıor önce lwl ilerde insaallah kasacaq
orc/mage/flame-ice
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Pot basmıyor diyorum. Ya direkt ölüyor ya da ilk daha R attack yediği anda town çekiyor.

Noluyo o zaman haydaaaaaa tekrar o yolu koşup gelicek. Bi döneyim, iki blade skill i ile vurayım falan yok. Bunu anlatmaya çalışıyorum.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...